Ta strona wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji. Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej. Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.
| Aktualności | Sklep | Księgarnia | Punkty sprzedaży | Wydane gry | Archiwum | Errata | Scenariusze |
| Komentarze do gier | Armagedon | Redakcja | Linki | Pliki do pobrania |
| Forum (english) |
Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 22 867 65 64 lub 502 05 37 36
Armagedon
Armagedon 2007
Armagedon 2006
Armagedon 2005
Armagedon 2004
Armagedon 2003

Armagedon 2004 - wyniki i zdjęcia

MiejsceImięNazwiskozad. 1%zad. 2%zad. 3%zad. 4%¦REDNIA %
1BłażejGrabowski74,00100,00%25,0078,13%109,0084,50%33,0041,25%75,97%
2ŁukaszPietrzak35,0047,30%32,00100,00%98,0075,97%63,0078,75%75,50%
3KrzysztofHamrol32,0043,24%27,0084,38%129,00100,00%39,0048,75%69,09%
4Roman Mękicki53,0071,62%20,0062,50%75,0058,14%66,0082,50%68,69%
5ŁukaszWrzeszcz44,0059,46%26,0081,25%73,0056,59%54,0067,50%66,20%
6MarcinBiegniewski39,0052,70%31,0096,88%67,0051,94%45,0056,25%64,44%
7PawełStanicki15,0020,27%28,0087,50%69,0053,49%72,0090,00%62,81%
8ArekDuda22,0029,73%19,0059,38%73,0056,59%80,00100,00%61,42%
9SebastianSyzmczuk6,008,11%31,0096,88%84,0065,12%54,0067,50%59,40%
10Cezary Charydczak18,0024,32%14,0043,75%121,0093,80%56,0070,00%57,97%
11DanielNowicki36,0048,65%27,0084,38%91,0070,54%21,0026,25%57,45%
12AdamNiechwiej13,0017,57%22,0068,75%76,0058,91%53,0066,25%52,87%
13MichałJakubik12,0016,22%9,0028,13%112,0086,82%64,0080,00%52,79%
14RafałZalewski26,0035,14%19,0059,38%72,0055,81%48,0060,00%52,58%
15ArturWodzyński2,002,70%20,0062,50%82,0063,57%36,0045,00%43,44%
16JakubKiljan23,0031,08%19,0059,38%53,0041,09%32,0040,00%42,89%
17MichałKawiński5,006,76%25,0078,13%90,0069,77%13,0016,25%42,72%
18WojciechGrabowski12,0016,22%22,0068,75%50,0038,76%8,0010,00%33,43%
19ArturSobczynski8,0010,81%13,0040,63%53,0041,09%31,0038,75%32,82%
20KrzysztofZawiliński7,009,46%12,0037,50%53,0041,09%23,0028,75%29,20%
Najwyższe wyniki74,0032,00129,0080,00
¦rednia zadania24,1032,57%22,0568,91%81,5063,18%44,5555,69%