Ta strona wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji. Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej. Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.
| Aktualności | Sklep | Księgarnia | Punkty sprzedaży | Wydane gry | Archiwum | Errata | Scenariusze |
| Komentarze do gier | Armagedon | Redakcja | Linki | Pliki do pobrania |
| Forum (english) |
Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 22 867 65 64 lub 502 05 37 36
Armagedon
Armagedon 2007
Armagedon 2006
Armagedon 2005
Armagedon 2004
Armagedon 2003

Armagedon 2003 - wyniki

MiejsceImięNazwiskozad. 1%zad. 2%zad. 3%zad. 4%ŚREDNIA %Efektywność %
1KrzysztofHamrol55,1977,52%39,15100%32,1194,03%30,27100%92,89%100%
2KrzysztofPowałka46,1864,87%30,0876,83%28,884,33%25,1282,99%77,26%83,17%
3MichałJakubik27,3538,42%29,1174,36%34,0599,71%24,179,62%73,02%78,62%
4RyszardKita71,19100%27,169,22%8,0323,51%27,1789,76%70,62%76,03%
5Leszek M.Zalewski27,0938,05%25,0463,96%30,0688,02%26,0586,06%69,02%74,31%
6MaurycyLotyczewski68,4296,11%25,0263,91%8,0823,66%26,1186,26%67,48%72,65%
7KrzysztofSupruniuk44,2462,14%29,174,33%12,135,43%29,1896,40%67,08%72,21%
8SebastianSzymczuk25,1435,31%36,1192,23%1029,28%28,293,16%62,50%67,28%
9DanielNowicki35,0849,28%28,2172,06%14,0741,20%26,1586,39%62,23%67,00%
10RobertCzyżkowski27,1338,11%34,1187,13%34,15100%6,1220,22%61,36%66,06%
11ŁukaszPietrzak45,1563,42%21,0853,84%14,0441,11%24,1379,72%59,52%64,08%
12RomanMękicki18,1925,55%35,0589,53%10,0629,46%28,1392,93%59,37%63,91%
13ArturJantura32,145,09%24,1761,74%10,0529,43%28,1693,03%57,32%61,71%
14RafałZalewski13,1718,50%32,181,99%12,1435,55%28,1593,00%57,26%61,64%
15CezaryCharydczak28,1339,51%25,1264,16%10,0329,37%27,189,53%55,64%59,90%
16JakubUrbanowicz12,1117,01%26,2266,97%10,1329,66%25,1282,99%49,16%52,92%
17MarcinBiegniewski32,0945,08%13,0433,31%24,1570,72%8,1827,02%44,03%47,40%
18ŁukaszKarliński21,1729,74%22,1656,60%10,1829,81%8,1126,79%35,74%38,47%
19GrzegorzMaciak21,1229,67%26,1366,74%6,0717,77%3,2110,60%31,20%33,59%
20ArturWodzyński9,1312,82%9,0823,19%6,0817,80%2,78,92%15,69%16,89%
21RyszardKoniewski00,00%00,00%8,0623,60%5,0316,62%10,05%10,82%
Najwyższe wyniki71,1939,1534,1530,2777,26%
Średnia zadania31,444,11%25,5865,34%15,8343,36%20,7968,67%73,02%