Taktyka i Strategia

language polskiEnglish
decorationSKLEP/STORE
image of planes
SKLEP/STORE

Taktyka i Strategia

language polskiEnglish
N

NEWS

Nowa gra! Ardeny 1944 – w systemie WB-95

Rozegrajcie bitwę w Ardenach roku 1940. Przeprowadźcie ofensywę niemiecką lub wcielcie się w sytuację Francuskich wojsk. Sami empirycznie oceńcie, czy Francuzi mogli stawić sensowny opór agresji niemieckiej.

Kasserine 1943 (WB-95)

Bitwa na Przełęczy Kasserine była ostatnią szansą przechwycenia inicjatywy w Afryce Północnej przez wojska Niemieckie. Zaskakujący atak zepchnął Amerykanów na zachód, ale próba zdobycia Tebessy z marszu nie powiodła się. Amerykanie wraz z Brytyjczykami utworzyli nowe linie obronne i tym razem nie dali się zaskoczyć.

Ardeny 2024

Walki w Ardenach w roku 2024 to hipotetyczne starcie wojsk NATO z Armią Rosyjską idącą na zachód. Historyczny obszar działań z roku 1944 znów stał się areną śmiertelnych zmagań.

Dwa NOWE scenariusze do gry BOLOGNA 1945

Dwa nowe scenariusze to:
– Atak na Argentę
– Gambit Portomaggiore

Do pobrania tutaj!

Powstanie 44′

Gra ukaże się w październiku 2018 r. Proste przepisy i 5-stronnicowa instrukcja wraz z przykładami to gwarancja udanej rozgrywki!

Desert Rats

Włoskie uderzenie na Egipt w roku 1940 otworzyło nowy front walki. Przez kolejne trzy lata na pustyniach Afryki Północnej toczyły się zacięte bitwy. Włączenie się do działań wojsk niemieckich zapewniło państwom osi chwilowe sukcesy.

Bismarck

Gra dla 1-2 graczy, w której można podjąć próbę zatopienia słynnego Bismarcka. W grze znajdują się też inne okręty należące do floty polskiej, francuskiej i japońskiej. Rozgrywka trwa nie dłużej niż 20 minut, a użycie kart może mocno namieszać szyki dowodzącego atakiem. W przypadku Bismarcka mamy trzy scenariusze: „Walka z Hoodem”, „Atak lotniczy” i „Ostatnia Bitwa”.