Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
POPRAWKI ŻETONÓW

Czy jesteś za ty aby poprawki żetonów były dostępne na stronie TiS w formie plików rysunkowych ?
TAK
80%
 80%  [ 42 ]
NIE
19%
 19%  [ 10 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Radosław Kotowski
Podporucznik

Wysłany: Pią 11 Maj, 2012   

Wojciech Zalewski napisał/a:
Ja zawsze stram się realizowac takie poprawki,najczęściej w Taktyce drukiem ...
Niektórzy woleli by nie kupować TiS-a dla erraty jeżeli im potrzebny jeden czy dwa żetony :)

hofner
Kapitan

W całości wypowiedzi zgadzam się z przedmówcą by dla dwóch żetonów kupować TIS. Prostą propozycją dla redakcji która lepiej by się sprawdzała byłoby zamieszczenie kilku żetonów pustych kolorowych by samemu zrobić na szybko erratę .

Volkh
Kapral

To tylko kilkanaście zł a znajduje się w nim zawsze kilka nowych gier. Przyzwyczajony jestem do gier np. GMT w cenach rozpoczynających się od 50-60 dolarów plus koszty przesyłki ze Stanów, wtedy to dopiero jest ból z nowymi żetonami lub nawet zamówieniem poprawionych.
Panowie - za dobrze macie :P

hofner
Kapitan

Nie muszę każdego numeru kupować z grami z epok i systemów których nie lubię a gry z reguły są dwie...a kilkanaście złotych też trzeba zarobić..
nie każdy może chyba mieć willę w Sopocie

Volkh
Kapral

Oj proszę bez dramatyzowania.
W TiSie często są po 3-4 mapki 2 są raczej wyjątkiem niż regułą. Nawet gdy są 2, to scenariuszy bez mapek ale z żetonami jest więcej i nie wierzę że nie można czegoś dla siebie w każdym numerze znaleźć.
Trzeba mieć willę w Sopocie żeby wydać 16,90 co pół roku?? Przecież wystarczy raz zrezygnować z pizzy.

hofner
Kapitan

Ja niestety nie jadam pizzy..a Tis kupuje dla GIER a nie artykułów.. a co do mapek to 3-4 mapki pojawiają się dość niedawno w nr 21 który zakupiłeś jest ich dwie a innych nawet jedna.Ale ja nie che kupować Tis dla tego bo jest errata do moich dwóch żetonów, a argumenty,ze warto kupować ..mnie nie przekonują jedynie to czy jest to mi potrzebne, ale każdy ma swoje racje to jest chyba twoja..a Ty posiadasz wszystkie numery TIS?

Volkh
Kapral

Akurat nie ponieważ znajomi część posiadają a bez sensu dublować. Gdyby nie ten fakt to zamówiłbym wszystkie.

hofner
Kapitan

Więc nawet na twoim przykładzie okazuje się ze zawsze się znajdzie jakiś powód by nie kupić każdego Tis u ciebie jest inny u mnie inny.
U mnie racjonalny u ciebie praktyczny. :D

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Hofner, skoro "przyrównałeś sę "do rozmówcy i wywnioskowałeś, że jesteście "podobni", to zastanów się czemu on przezntuje pogląd szklanki do połowy pełnej, a Ty do połowy pustej, to jest różnica pomiędzy optymistą a pesymistą. Ty zawsze wyrażasz jakieś nagtywne "emocje". Troche optymizmu zawsze każdemu się przyddaje :)
A pizza jest bardzo smaczna - polecam na ul Puławskiej w Warszawie

stanley
Porucznik

Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

Jeżeli mogę się wtrącić do rozmowy to jeżeli redakcja ma możliwości to może udostępniać poprawione żetony w formie elektronicznej ale też nie wszyscy mają możliwości ściągnięcia wykonania ich i dlatego powinny być dostępne również w innej formie na przykład jak do tej pory w TiS.

hofner
Kapitan

Wysłany: Sob 12 Maj, 2012   

Błędy na żetonach zawsze będą jednak ja naprawdę nie będę kupować Tis specjalnie dla 2 żetonów. Nie wiem skąd wniosek Wojtku,ze jestem pesymista. Ja Tis kupuje dla gier w Wb-95 i nie będą kupować Tis gdzie jest gra z średniowiecza po to by dokupić te dwa żetony. Negatywne to raczej jest moja opinia co do przekonania mojego rozmówcy,,że znajdę coś dla siebie".Ale to nie temat do takich dyskusji .O grze takiej lub innej mogę podyskutować :D

Odpowiedz do tematu