Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy techniczne
Autor Wiadomość
Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Nie znamy przyczyny, provajder strony nic nie zmieniał
zasugarował, że mogą to powidować programy antywirusowe
Osoboiiście nie mam takich objawów i zapytani koledzy treż nie bardzo, dlatego nie bardzo wiec co to jest.

Paweł Sulich
Podporucznik

Ja też mam ten problem, na dwóch kompach.

Dominik
Sierżant

Również ja mam ten problem na dwóch różnych komputerach, z tym że u mnie występuje przy korzystaniu z opcji "szukaj".

czarek0402
Sierżant

Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

No i spróbowałem tej opcji szukaj z menu na górze,potem szukaj na dole i antywirus blokuje stronę i każe ją opuścić.

Jan Kochanowski (1530 - 1584)

Karol3414
Major

Miałem ten problem wczoraj, dziś jest OK. Zaczęło się gdy użyłem opcji szukaj użytkownika. Potem już nie mogłem wejść na główną stronę forum.
Mogłem natomiast korzystać z przychodzących do mnie linków o odpowiedziach w śledzonych wątkach.
Czyli tak jakby blokowało tylko główne forum, bo korzystając z opcji "skocz do" mogłem bez problemu śmigać w podforach.
Nie jest to więc raczej problem antywirów bo nie pojawiłby się nagle i nagle by sam nie zniknął ten problem.

edit: teraz spróbowałem znów wyszukać użytkownika i znów przeniosło mnie na tą dziwną stronę, tym razem jednak nie mam problemu z wejściem na główną stronę forum, jeszcze
Może DN musiałby sprawdzić czy w kodzie nic się nie zmieniło.

Khamul
St. sierżant

Informowałem też o tym problemie WZ na początku tyogdnia, praktycznie nie mam mozliwości przeglądania forum, nawet w pracy - w korporacji z teoretycznie i raczej praktycznie mega zabezpieczeniami... :(

asdg70
Szeregowy

Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

Cos jest "nie tak" po stronie serwera. Przy próbie wejścia na strone sklepu mój ESET 'krzyczy" o koniu trojańskim.

hofner
Kapitan

Wysłany: Sob 21 Lip, 2012   

U mnie nadal coś nie tak bardzo proszę o informację co generalicja robi w tym temacie by można było bezpiecznie wchodzić na forum.

geraltofpoland
St. szeregowy

Wysłany: Nie 22 Lip, 2012   

Ja używam Firefoxa i antywirusa G Data ale problemy pojawiają się bez względu na to, jakiej przeglądarki używam. Odkąd wyłączyłem w antywirusie filtrowanie strony taktykaistrategia.pl mogę wchodzić na stronę, ale nadal nie działa wyszukiwanie.

Dominik
Sierżant

U mnie wczoraj Norton przy wchodzeniu na forum wywalał informację o trojanie czy czymś takim.

Edit: Używam Opery.
Ostatnio zmieniony przez Dominik Nie 22 Lip, 2012, w całości zmieniany 1 raz  

hofner
Kapitan

Ja Firefoxa i Nortona. Na forum nie zawsze da się wejść gdyż nieprawidłowo otwiera stronę.

Khamul
St. sierżant

FF, Opera +avast! w domu, IE +MCAfee czy coś takiego w pracy. Wszędzie są problemy, na FF już w ogóle nie mogę oglądać bo strona została zablokowana jako dokonująca ataków. Na operze tylko jak nie jestem zalogowany można przeglądać.

dixie
St. sierżant

W Firefox'ie i Konquerorze na Fedorze 17* i Ubuntu 10.04* + podomykany firewall; żadnych problemów. :idea:

* może tu jest problem, a nie w przeglądarce...

hofner
Kapitan

Są cały czas dziwne błędy na forum oraz Konie trojańskie ja już nie wchodzę dopóki będą te błędy.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Jeszcze raz powtórze, na stronie nie ma takich rzeczy. Forum działa. zamówienia przychodzą. Problemy wystepują gdzieś indziej, ale ja nie znam przyczyn. Wkrótce zapewne ją zdjagnozujmy

Bormac
Sierżant

Do tej pory nie miałem problemów, ale nie korzystałem z forumowej wyszukiwarki. Widząc, że tyle osób zgłasza problemy przeprowadziłem prosty test, kliknąłem na "szukaj", wpisałem losowe słowo (w tym przypadku "gra"). Firefox wyświetlił stronę z błędem pt "Połączenie zostało zresetowane", a w pasku adresu pojawiło się http://miamiheattickets.com/http.php?mode=results. Wygląda na to, że jakieś świństwo Wam weszło do skryptu forum. Problem leży po stronie forum, bo Firefox nie blokuje strony "jako dokonującej ataków" (jak w przypadku Khamula) bez powodu. Zwłaszcza, że problem objawia się w różnych konfiguracjach sprzętowo-programowych...

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Tylko teoretycznie, bo to działałoby na wszystkich a tak nie jest.

Khamul
St. sierżant

Chyba podobny problem, są też podane podpowiedzi jak taką kwestię spróbować rozwiązać. phpbb3.pl/viewtopic.php?f=42&t=7801

Tak swoją drogą Wasze phpBB pewnie ma cały czas wrzucane łatki i aktualizacje? Zawsze się dziwiłem, że jako jedyni jeszcze używacie starego phphBB (po stopce się domyślam, ale to może być zwodnicze - pewnie zaraz na mnie DN zacznie krzyczeć że głupoty gadam :P )

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

On sam to mówi, ale nie ma czasu tego zmienić, My tu wszyscy robimy to za free, a Bartek jeszcze dopłąca co roku :)
Ja sam projektuje, "składam", wydaje i oklejam pudełka 12 lat. na na phpBB to się już nie poznam :)

Paweł Sulich
Podporucznik

Wrzucony na Facebooka link również odsyła na jakąś dziwną stronę.

Odpowiedz do tematu