Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogame galaktyczne Universum
Autor Wiadomość
Aetius
Kapitan

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2005   

z takimi siłami to on nie ma szans.o ile ty masz jż parę krążowników i okrętów wojennych.ale raczej wygrasz.ja ci to mówię :)

Aetius, Otis, Atieus, Ateius, Aietus, Iaietus, Bigos, Helikopter, Kotletius... co dalej? ;)

Iluzja
Plutonowy

Aetius napisał/a:

nie zostało mi zupełnie nic więc przestałem sie bawić w to i już nie gram.no bo miałem już te 1500 pkt i nagle wszystko od początku.nie chciało mi się.

Witam serdecznie:) Nie było mnie długo i dopiero teraz jestem w stanie odpowiedzieć Ci na te słowa. Otórz powiem Ci, że ja też nie raz musiałam zaczynać wszystko od samego początku, ale moim zdaniem nie należy się poddawać. To moja dewiza na życie i do gry też się świetnie nadaje.
A teraz mam propozycję: niedługo powstanie nowe uniwersum i wraz z jego "otwarciem" zakładam kolejne konto...może się przyłączysz.
A jeżeli chodzi o dyplomację to powiem Ci coś: kobiety są w tym świetne. Nie ma osoby która zaatakowałaby mnie lub moich znajomych po uprzedniej rozmowie ze mną. Poza tym jeżeli sojusz nie zgadza się na wojnę sprawde można załatwić w kilka osób prywatnie. Umówić się na ataki i po kłopocie ;) Oj ja mam dużo pomysłów na te gre :twisted:

Caius Marius
St. sierżant

Aetius napisał/a:
z takimi siłami to on nie ma szans.o ile ty masz jż parę krążowników i okrętów wojennych.ale raczej wygrasz.ja ci to mówię :)

Ano właśnie nastawiłem się na początku na obronę, i nie mam za bardzo floty :( Ale skoro trzeba, to i będzie czym atakować ;)

Iluzja
Plutonowy

Caius Marius nastawiaj się głównie na flotę i dużo badań rób żebyś mógł się potem lepsze statki budować. Najlepiej wydawaj wszystkie surowce zanim pujdziesz spać, a jak widzisz że ktoś Cie atakuje to też wydawaj bo wtedy nie dasz nikomu zarobić a sam nie strcisz :)

Caius Marius
St. sierżant

Monthion napisał/a:
Kontynuujemy tradycje legendarnego sojuszu Taktyka i Strategia
na 10 uni. Jestem komendanem Akademii TiS , ludziska wstępować
8) 8) 8)

A to ja byłbym chętny, tylko jak wstapić???/

Gość

Wysłany: Nie 18 Wrz, 2005   

........................................................................
Ostatnio zmieniony przez Gość Śro 14 Sty, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

Graveland
[Usunięty]

Wysłany: Śro 12 Paź, 2005   

ale mnie dawno nie było na forum. jest ktoś z was może na Uni 6 albo 30 ?

DN
Szeregowy

Wysłany: Śro 12 Paź, 2005   

ci którzy się jeszcze nie wyleczyli z tej gry to najwyższa pora, pochłania mnóstwo czasu i najgorsze jest to ze sie gra a celu nie widac

Graveland
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Gru, 2005   

W OGame już nie gram ale za to gram w Space-Pioneers. Jak by ktoś chciał przejąć moje konto na Uni 6 to się zgłaszać bo za niedługo się skasuje.

Kapitan Żbik
St. szeregowy

Wysłany: Pią 17 Lut, 2006   

Gralem jakis czas temu w Ogame. Nawet bylem 120 w Uni20.

Gra jest na serio wciagajaca, przyjemnie sie gra, ale za duzo jest tam oszustow typu multikontowcy, ktorzy mnie do tego wszystkiego zniechecili.

Dobrze, ze sobie odpuscilem, bo chodzilem ciagle niewyspany :wink:

pablo8019
Podporucznik

Wysłany: Pią 17 Lut, 2006   

To zależy od umiejętności organizacji czasu własnego. Ja zacząłem w to grac jakiś miesiąc temu i muszę przyznac, że jest to bardzo wciągająca gra - oczywiście dla tych, którzy choc trochę "czują" tą tematykę...

Aetius
Kapitan

Wysłany: Sob 18 Lut, 2006   

taaaak... sam kiedyś się w to bawiłem ale króciutko...teraz jak patrzę na gimnazjalistów z pierwszych klas u nas w szkole którzy każdą przerwę spędzają w biblotece w necie i budują krążowniki itd itp..to mi się śmiać chce...czy o to chodzi w życiu żeby siedzieć na jakiejś witrualnej uzależniającej grze...???

(odpowiem od razu, że nie. w życiu chodzi o to żeby uczyć się HARMONII:)

Aetius, Otis, Atieus, Ateius, Aietus, Iaietus, Bigos, Helikopter, Kotletius... co dalej? ;)

J E Y T
Podporucznik

Wysłany: Sob 06 Maj, 2006   

Ja też gram ( od 2 tygodni :D ) universalis 36 oczywiście J E Y T. Zgadzam się z Aetius (swoją drogą niewiedziałem, że jesteś odemnie młodszy) , niektórzy przesadają ( szczegulnie ci od tibi ) ja musze się pochwalić otóż od 1 stycznia tego roku przestałem grać w giery ( opróczy ogame :wink: ale i te wcale mnie niewciąga, wchodze kiedy się nudze ). Ostatnio mierzę się z zamiarem zainstalowania Linuksa ( Mandrake lub Mandriva )a to ostatesznie zmieni mój kurs w stosunku do kompa.

Graveland
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2006   

Ja się cieszę bo jestem już wolny od gierek tego typu. W OGame pograłem, w Spaces-Pioneers też, X-Wars i Galaxy Wars też zaliczone. Ciężko się było z tym rozstać ale jakoś dałem rady i teraz nie żałuję.

slw
Kadet

Wysłany: Czw 02 Lis, 2006   

No to jako kadet odświeżę temacik :)

Zgadza się Aetius, w takich grach (zresztą jak we wszystkim potrzbna jest Harmonia).

Ja jestem z 5 uni, zdaje się że preclo też.

Pozdrawia mistrz bunkrownictwa

Aetius
Kapitan

Wysłany: Czw 02 Lis, 2006   

slw napisał/a:
No to jako kadet odświeżę temacik :)

Zgadza się Aetius, w takich grach (zresztą jak we wszystkim potrzbna jest Harmonia).

Ja jestem z 5 uni, zdaje się że preclo też.

Pozdrawia mistrz bunkrownictwa

co się tyczy harmonii to chodziło mi o taki muzyczny przedmiot...poprawne łączenia akordów itd ;)

tomasdivius
Kapral

Wysłany: Pon 06 Lis, 2006   

Pozwole sobie tutaj swoje zdanie wyrazic :) gry sa fajne i wciagajace, ale niestety preferuja graczy ktorzy placa za dodatkowe bonusy, przyklady takich gier kazdy z was moglby podac na peczki.
Traktuje te gry jako maly przerywnik w czasie pracy w internecie :)

Pozdrawiam 8)

J E Y T
Podporucznik

Wysłany: Wto 07 Lis, 2006   

A ja już się wyleczyłem z grania ( w Ogame i w inne na kompa też - wyjątek Operacja Flashpoint, z która, prawdopodobnie nigdy się nie rozstanę - to jest mój nałóg :twisted: ). Natomiast zacząłem grać w planszówki :D

tomasdivius
Kapral

Ja lubie grac i w planszowki i w komputerowe, szkoda tylko ze tak malo czasu sie ma :( , no coz pozostaje tylko marzyc ze na emeryturze bedzie wiecej tego czasu :) a emerytura bedzie na tyle sowita, ze bedzie mnie stac na kupienie takich czy innych gier ;)

Pozdrawiam 8)

J E Y T
Podporucznik

tomasdivius napisał/a:
a emerytura bedzie na tyle sowita, ze bedzie mnie stac na kupienie takich czy innych gier ;)

Tego Tobie i wszystkim życze :)

A wracając do Ogame to trochę się ponoć, z wyglądu zmienił - na gorsze ( niewiem, nie gram, wiem tyle co kumpel mi mówił )

Odpowiedz do tematu