Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport

Jaki sport preferujecie?
piłka nożna
48%
 48%  [ 44 ]
siatkowka
14%
 14%  [ 13 ]
koszykówka
7%
 7%  [ 7 ]
inne
29%
 29%  [ 27 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
Silvershoot
Porucznik

Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   Sport

Na tym forum rozmawiacie już o wszystkim polityce, wojsku, dziewczynach...
Ale o czym poza tym rozmawiają faceci :?:
Odpowiedź jest prosta. O sporcie :!:
Proponuje więc porozmawiać na ten temat. Jaki sport uprawiacie czy jaki was ciekawi.

Zaczne od siebie. Moje ulubione to siatkówka i piłka nożna ale to drugie to prawdziwa miłośc.
A wy :?:

Kiedryn
St. sierżant

Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   

Piłka nożna to moje drugie uzależnienie :D . Jakiś czas temu chodziłem na hale sobie pokopać ale to sie rozsypało. Czekam z niecierpliwością na ciepłe dni to w łeekendy będe biegał na marymoncie...
No i praktycznie za chwilke liga mistrzów....

sturmfire
Kapral

Czuję, że jakimś cudem najwięcej głosów pójdzie na piłkę nozną!
To u nas najpopularniejszy sport. Niestety tu najczęściej kończy się chęciach(brak sukcesów).

preclo
Kapitan

SIATKÓWKA - moja jedyna miłość :D Dla mnie jest jak herbatki teatley - mogę grać na okrągło, mimo iż Bozia wzrostu poskompiła. ;)

Pewnie w ankiecie wygra piłka nożna, ale nie przepadam za tą dyscypliną. Za dużo w tym chamstwa, za mało czystej, prawdziwej walki.
Czasem pooglądam jakieś mecze kopanki, ale to przy okazji większych imprez przeważnie. A naszych "mundialeiros" nie oglądam od pewnego czasu. Wolę trochę inne kabarety :twisted:
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

sturmfire
Kapral

Jak już mówiłem moją pasją jest piłka nożna! gram w nią od kiedy pamiętam, mimo kiepskich warunków fizycznych.
Mam pytanie do ogółu:
Wolicie Barcelone czy Real?

preclo
Kapitan

Odkąd pamiętam to moje sympatie były przy Katalończykach.
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

Wojpajek
Major

dlaczego nie ma skoków narciarskich? :wink:
Ja zaznaczyłem siatkówkę ale uwielbam jeździć na nartach także.

Nitager
Plutonowy

Kolarstwo, a ściśle MTB.
Ludzie ! Nie ma to jak łoić po wertepach naszych pięknych gór na biku.
W przeciwieństwie do innych dyscyplin nie wymaga boiska, rower górski nie potrzebuje asfaltu, a wręcz się go brzydzi no i przede wszystkim można jeździć bez względu na pogodę. :lol:

Panzer
Chorąży

Mam wiele sportów ale ulubiony to (uwierzcie,nie ściemniam) windsurfing.Posiadanie własnej deski pozwala mi w co cieplejsze dni przez większośc roku załadować deskę na Malucha (!) 8) i przejechać kilkanaście km nad jeden z najbliższych większych zbiorników wodnych i powalczyć z wiaterkiem i falami-takimi jakie mogą być na sztucznych jeziorach na Podkarpaciu :wink: .
Oprócz tego nałogowo kopię w ziemi łopatą (ale nie na ślepo-z wykrywaczem :lol: ),dużo jeżdże na rowerze,często gram w piłkę nożną,pływam,na siłowni domowej też dużo ćwiczę :twisted: i jestem (niestety) niespełnionym bokserem.Aha-kiedys trenowalem jeszcze siatkę.
Pozdrawiam
będziemy o nich pamiętać zawsze,
gdy słońce wstaje i gdy zachodzi"
O Żołnierzach II Wojny Światowej

Emden
Podporucznik

Tylko królowa :!: :!: :!: :!: :!:
Chociaż w halówęcje tez lubie sobie pograć.....
Wiele razy widział jak toną, nigdy jednak nie ulegały łatwo, nie rozlatywały się w efektowny sposób. Nie można ich znokautować jednym ciosem. Nie można im zadać ciosu łaski. Zawsze musiały być dobijane okrutnie... jak "Stirling"

Silvershoot
Porucznik

No no zapaleńcy różnych dyscyplin, tego się nie spodziewałem. Od kolarstw do narciarstw.
A wiecie jaka jest przewaga piłki nożnej nad innymi sportami zaspołowymi. Tam ( np siatkówka ) zdobywasz wiele punktów. A w piłce nożnej ten jeden jedyn jest ważny. Wyobrażcie sobie taką sytuację 90 minuta twoja drużyna przegrywa 1:0 w finałach mistrzostw świat. Strzelasz 2 bramki - poprostu piekne. Człowieku ludzie cię kochają. I to jest w tym sporcie najlepsze. :!:

I jeszcze jedno pytanie do pilki nożnej. Czy podoba sie wam taktyka Realu i Chelsea które skupują tylko najlepszych na świecie, osłabiając inne kluby :?:

Espada
Chorąży

A ja trenuję już trzeci rok Capoeirę i mogę powiedzieć że jak ktoś chce w wieku 27 lat machnąć salto w tył na trawce lub przejść 50m na rękach to niech jak najszybciej bierze się za tę zabawę :P :lol: :P , podkreślam zabawę bo człowiek na treningach więcej ma radochy niż jakiegoś okładania się po twarzy :lol: 8) :lol: 8) :!: :!: :!:

Wojpajek
Major

Ja z koleii mażę o tym by sie zapisać na jakieś sztuki walki. Kiedyś chodziłem na Tekwondo połączone z combatem- jazda była na maksa. Poza tym nabierałem pewnego spokuju w sytuacjach stresowych, myślę tu o takich zaczepkach typu masz pożyczyć 2 zł.... dalej już pisać nie musze bo wszyscy wiedzą o co jest dalej.... a mi się to zdażało trocxhę zaczęsto i w pewnym momencie bałem się trochę łazić po ulicach. No ale trochę pokopałem, pouczyłem się różnych chywtów i na nowo stanąłem na nogach.

Karol3414
Major

Wysłany: Pią 04 Lut, 2005   

Wojpajek napisał/a:
dlaczego nie ma skoków narciarskich? :wink:
Ja zaznaczyłem siatkówkę ale uwielbam jeździć na nartach także.
Pytasz o skoki, a mówisz że jeżdżasz. Może żle zrozumiałem i skakasz ?
1) Siatkówka - w tym roku byliśmy na wakacjach nad jeziorkiem, taką 6 osobową grupką (3 facetów + 3 kobiełki), na plaży spotkaliśmy podobną grupkę, a że rozwieszona był siatka to zaczęliśmy z kolesiami grać. Przyszedł do nas jakiś sterudowiec ze swoją kobietą sterydową i do nas taki tekst że mamy sobie iść, kumpel pyta dlaczego, a kobita na niego z ryjem że oni tu pierwsi byli. No to kumpel jej na to, że nas jest więcej. Na szczęście sobie poszli, ale miny ich nie zapomnę nigdy.
2) Koszykówka
3) Piwo
4) Tenis - stołowy
5) Łódka - Bols
6) Rower - kiedyś z kumplem żeśmy się zajeżdżali po lasach i to po takich wertepach że im trudniej się jechało tym lepiej, a zimą na lodowisko i wyścigi po jeziorze, ubaw po pachy, specjalnie powietrze suszczaliśmy żeby mieć ciut lepszą przyczepność

Espada - trenujesz te tańce? Dwa lata temu w Sopocie widziałem taką grupę, świetnie to wychodzi, szkoda że u mnie nie ma sekcji. Muzyka też świetna.

Kiedryn
St. sierżant

Zapomniał bym o aktywnym wypoczynku... Mianowićie spływy kajakowe, fantastyczna sprawa. W zeszłe wakacje byłem na Brdzie. Polecam każdemu te rzekę na początek, dziennie płynie się około 20 km jakieś 4 do 5'ciu godzin. Na większości postojów są boiska do siatkówki, z kolegami graliśy na każdym jakie znaleźliśmy :) . Co do osiłków to udało nam się spotkać tubylców bez szyji. Ale jak dostali pierwszego seta do 9'ciu to se poszli :D

sturmfire
Kapral

Mi zdecydowanie nie podoba się taktyka rozwoju klubów jak Real i Chealse. Uważam tak ponieważ przypomina mi to prawo dżungli.
Wygrywa silnieszy w tym przypadku wygrywają pieniądze i ten kto ma ich więcej. Taka taktyka gigantów piłki nożnej powoduje, że słabszym kapitało drużynom ciężej się wybić na wyższe poziomy.
W ten sposób piłkarskie czołówki będę się mało zmieniać.

Oley
Szeregowy

zdecydowanie koszykówka

daje największe możliwości zarówno gry idywidualnej jak i zespołowej.

Możesz sam rostrzygnąć losy mecz (rzucając 50 pkt) lub genialnie podawać i grać zespołowo

Siatkówka jest dobra do gry ze znajomymi (którzy w kosza nie potrafią i nie chce im sie tyle biegać po boisku piłkarskim) ale niestety zbyt zespołowa jak dla mnie.

Po prostu nienawidzę przegrywać a w siatkówce po prostu w pojedynkę nic sie nie da zrobić - dlatego na plażę do piwka idealna - niegdzie więcej

Piłka nożna?? Można zagrać od czasu do czasu ...

ale tak naprawdę ... baseball :D uwielbiam ... grałem .. teraz juz nie bo i nie amm z kim ... ale TO JEST GRA DOPIERO :D

Karol3414
Major

Tak kiedyś próbowałem z kumplem sobie tylo rzucac i odbijać:
:arrow: pierońsko ciężko trafić w tę piłkę, zwłaszcza jeśli się ją rzuca normalnie a nie tak lekko
:arrow: na początku graliśmy piłką od tenisa ziemnego z tym że jak udało się trafić to się rozlatywała w mak
:arrow: ze względu na powyższe kupiliśmy sobie prawdziwą piłkę do basseballa, ale jak udało mi się odbić i piłka przeleciał jakieś 10 cm od głowy kumpla to zrezygnowaliśmy z gry

Gladky
Kapitan

Wysłany: Sob 05 Lut, 2005   

U mnie jest tak po równo w miarę miedzy piłką nożną i siatkówką...
Ale lubie tez inne sporty: tenis stołowy, ziemny, strzelectwo /choć ostatnio psuje mi się wzrok od czytania :twisted: /, lubię też pływac choć pływam marnie... :lol:

Ale sport jest bardzo potrzebny...jak by nie wf, to chyba już nie ruszałbym się normalnie...

Silvershoot
Porucznik

Wysłany: Sob 05 Lut, 2005   

No ja widzę że każdy tu inny sport uprawia. To dobrze.
A czy są tu jacyś zwolennicy sportów ekstremalnych. Ja osobiście chciałbym np sloczyć na spadochronie ale jakbym stanoł na progu samolotu to bym chyba ze strachu umarł. :D

Odpowiedz do tematu