Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
20000 post
Autor Wiadomość
Silvershoot
Porucznik

Wysłany: Śro 02 Lut, 2005   

Wiadomo że już wszyscy siedzą i czekają aż inni dojdą do liczby 19999 i wtedy dopiszą jednego. Piszmy teraz bo mniejsza konkurencja. :twisted:
Następna taka okazja za trochę ponad 10000 postów. :!:

Wojpajek
Major

Pułkownik też się może w to bawić czy to już nie dla niego?

Wojpajek
Major

Wiem też że DN może wyłączyć forum z publicznego użytku i sobie samemu napisać 20000 post żeby zaawansować- mi go w sumie jest żal my zaczynamy od szeregowych a on biedak cały czas jest najniżej w hierarchii z tym swoim administratorem.... tylko tu sprząta jak ktośnam forum zababrze.
DObra ale napisałeś RK że ci wyżsi stopniem nie mogą awansować: chodzi o generałów i moderatorów, czy także o jakiś pułkowników i nie tylko?

Silvershoot
Porucznik

Sposobów wiele ale cel jeden, ale jaki szczytny. Brakuje jeszcze 76 postów.

Karol3414
Major

Wojpajek napisał/a:
Pułkownik też się może w to bawić czy to już nie dla niego?

Oficerowie starsi mogą jedynie sobie przyśpieszyć awans ale nie za bardzo, jesli udało by mi się awansować na pułkownika i potem ustrzelic tego 20000 posta, to na bank nie dostanę awansu, natomiast ten 20 tysięcznik mógłby mi np. zastąpić 5 -10 postów, i awansować np. teraz. Ale nie liczę na to, zwłaszcza że walę do domciu zaraz, a 20000 padnie pewnie w nocy.
Co do następnej takiej okazji to myślę że nie przy 30 tys. lecz przy 50 000 nadarzy się kolejna. Ja już raz byłem blisko, ale powiem Wam że to łut szczęścia zadecyduje.

Bergman
Kapitan

A nie można sobie po prostu pisac i zdać sie na los??? :shock:
- Porucznik

Karol3414
Major

RK napisał/a:
Tu nie takie numery odchodziły mój drogi. Niektórzy próbowali pisać po kilka na raz, umawiali się :twisted: itd.

Ale jeszcze jak było z 20 postów do... to panowała taka zimna wojna :lol: . Parę osób miało już gotowy, napisany post i czekało, aż będzie 9999, żeby wtedy się wrzucić :twisted: .

Techniki są różne :) .

Post dostaje numer w momencie zaczęcia pisanie, innymi słowy jeśli ktoś kliknie odpowiedz lub załóż nowy temat, tym samym temu postowi zostaje przypisany kolejny numer, niezależnie od tego kiedy on się pojawi na forum, dlatego tylko DN może ocenić kto go napisał.

Silvershoot
Porucznik

Szczwany system. Tak właściwie to i mi ten post przwie nic nieda chyba że prestiż, bo niewieżę że do tego czasu napiszę 19 postów. Tyle mi brakuje do następnego stopnia. A 20000 padnie przed 17.00.
Przyjmuję zakłady. :twisted:

Wojpajek
Major

Po siedemnastej jak nic...
Co tu się dziwić że nie chcą byśmy awansowali jak już sami wyższymi stopniami jesteśmy. Ja sie zasatanawiam co będzię jak już podpułkownicy się porobią w liczbie ok 10

Bergman
Kapitan

chłopaki - no i co z tego że padnie??? W magię cyfr wierzycie czy jak??? :shock: :?
- Porucznik

Silvershoot
Porucznik

No nie ale to taka ładna i okrągła liczba. A co w totka nie grasz bo ja nie.

preclo
Kapitan

Karol3414 napisał/a:
Post dostaje numer w momencie zaczęcia pisanie, innymi słowy jeśli ktoś kliknie odpowiedz lub załóż nowy temat, tym samym temu postowi zostaje przypisany kolejny numer, niezależnie od tego kiedy on się pojawi na forum, dlatego tylko DN może ocenić kto go napisał.

A mi się zdaje, że numer jest przydzielany w momencie kliknięcia "wyślij".
Często się pewnie zdarza, że ktoś zaczyna posta i nie kończy, lub kończy później.
W przypadku jaki podajesz Karolu milibyśmy bardzo zakłócone indeksowanie postów - sporo by dziur było.
Ale co my się tu będziemy spierać o szczegóły.
Prawdą jest, że każdy posta ma swoje ID i dzięki temu będzie wiadomo kto ustrzelił konkretnego. Choć i to nie do końca może być pewne, ale już nie będę teoretyzował na ten temat ;)
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

Silvershoot
Porucznik

Mój błąd. 20000 padnie po 17.00. A może jakaś kumulacja bo nikt nie trafi. A tak wogóle teen pomysł z podnoszeniem rangi za ten odpowiedni post jest ciekawy. Moż ktoś policzy jakie są szanse trafienia go.

Bergman
Kapitan

Wojpajek w SB stwierdził żeby nie oceniac który post jest pisany tylko po to że by dobić do 20000 skoro powstał nawet temat o 20000. Ok. Tylko chodziło mi o niektóre wypowiedzi to tu to tam aby sie ino dopisać, dać zdanie abo dwa i dawaj do nastepnego. Przykładów dawał nie będę bo zwady z nikim nie szukam. Ale po prostu rzuciło mi się to w oczy.
- Porucznik

Wojpajek
Major

Cytat:
Wojpajek w SB stwierdził żeby nie oceniac który post jest pisany tylko po to że by dobić do 20000 skoro powstał nawet temat o 20000. Ok. Tylko chodziło mi o niektóre wypowiedzi to tu to tam aby sie ino dopisać, dać zdanie abo dwa i dawaj do nastepnego. Przykładów dawał nie będę bo zwady z nikim nie szukam. Ale po prostu rzuciło mi się to w oczy.

Też nie niechciałem by moja wypowiedz była atakiem na Bergmana, jeśli cię uraziłem, wkurzyłem, zdenerwowoałem lub obraziłęm to sorki! :oops:

Silvershoot
Porucznik

I jest już po wszystkim> Emocje opadły. Z zapartym tchem czekamy na wyniki. Małe pytanie kiedy je podacie?

Karol3414
Major

Wysłany: Czw 03 Lut, 2005   

preclo napisał/a:
Karol3414 napisał/a:

A mi się zdaje, że numer jest przydzielany w momencie kliknięcia "wyślij".
Często się pewnie zdarza, że ktoś zaczyna posta i nie kończy, lub kończy później.
W przypadku jaki podajesz Karolu milibyśmy bardzo zakłócone indeksowanie postów - sporo by dziur było.
Ale co my się tu będziemy spierać o szczegóły.
Prawdą jest, że każdy posta ma swoje ID i dzięki temu będzie wiadomo kto ustrzelił konkretnego. Choć i to nie do końca może być pewne, ale już nie będę teoretyzował na ten temat ;)

No właśniewedług tych indeksów postów jest około 20 700. Łatwo to sprawdzić jeśli otrzymujesz powiadomienie o odpowiedzi w temacie który obserwujesz. Na końcu odnośnika jest numer postu. Pozatym, jeśli nacisnę odpowiedz to automatycznie, zostaje zarezerwowana kolejność, każdy kto będzie pisał posta równocześnie ze mną, ale odpowiedz kliknął po mnie, będzie za moim postem, niezależnie od tego kto skończy pierwszy. Tak więc wydaje mi się że jest tak jak mówię, ale niech DN się wypowie.

preclo
Kapitan

Znam różnicę w indeksowaniu. Te około 700 postów różnicy jest spowodowanych przez różnego rodzaju czystki na forum ;)
Usuwanie, scalanie postów etc.
Karol3414 napisał/a:
Pozatym, jeśli nacisnę odpowiedz to automatycznie, zostaje zarezerwowana kolejność, każdy kto będzie pisał posta równocześnie ze mną, ale odpowiedz kliknął po mnie, będzie za moim postem, niezależnie od tego kto skończy pierwszy.

A moim zdaniem liczy się to kto pierwszy kliknie "wyślij".
Nie raz zdarzało mi się wciskać "odpowiedz" i pisać dosyć długo posta, a gdy kończyłem między ostatnim postem (w momencie gdy zaczynałem pisać), a moim było kilka innych, niekiedy krótkich, więc niechybnie te posty zostały zaczęte później niż mój.

Jak znam życie, zaraz się pokłucimy ;) ;);) :lol:
pozdr.
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

Karol3414
Major

preclo napisał/a:
Znam różnicę w indeksowaniu. Te około 700 postów różnicy jest spowodowanych przez różnego rodzaju czystki na forum ;)
Usuwanie, scalanie postów etc.

Możliwe, ale aż 700 postów róznicy to ciut dużo.
preclo napisał/a:

Karol3414 napisał/a:
Pozatym, jeśli nacisnę odpowiedz to automatycznie, zostaje zarezerwowana kolejność, każdy kto będzie pisał posta równocześnie ze mną, ale odpowiedz kliknął po mnie, będzie za moim postem, niezależnie od tego kto skończy pierwszy.

A moim zdaniem liczy się to kto pierwszy kliknie "wyślij".
Nie raz zdarzało mi się wciskać "odpowiedz" i pisać dosyć długo posta, a gdy kończyłem między ostatnim postem (w momencie gdy zaczynałem pisać), a moim było kilka innych, niekiedy krótkich, więc niechybnie te posty zostały zaczęte później niż mój.

A mi na odwrót, zaczynałem pisać długiego posta i po wysłaniu okazywało się że przed moim ktoś wstawił coś krótszego. :)
preclo napisał/a:

Jak znam życie, zaraz się pokłucimy ;) ;);) :lol:
pozdr.

Na szczęście nie dojdzie do rękoczynów :lol:

Bergman
Kapitan

Wojpajek napisał/a:
Też nie niechciałem by moja wypowiedz była atakiem na Bergmana, jeśli cię uraziłem, wkurzyłem, zdenerwowoałem lub obraziłęm to sorki! :oops:

Nic z tych rzeczy. A ja też nie chciałem nikomu psuć zabawy we wstzreliwanie sie. :oops: Troche pomarudziłem, stary juz widać jestem...
- Porucznik

Odpowiedz do tematu