Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Na dobry początek...
Autor Wiadomość
DN
Szeregowy

Wysłany: Wto 16 Mar, 2004   Na dobry początek...

Chciałbym wszystkich powitać na forum Taktyki i Strategii. Jeśli ktoś chcaiałby się podzielić jakimiś uwagami dotyczącymi funkcjonowania strony lub forum to proszę o nich napisać.

jacalup
Kapral

Wysłany: Czw 18 Mar, 2004   

Warto by bylo rozeslac mailing do osob z guardi to moze wiecej osob sie zarejestruje i forum zacznie tetnic zyciem.

pivi
St. szeregowy

w sumie szkoda ze nie ma juz tego starego - ono juz tak jakby tetnilo a tak wszystko bedzie sie rozkrecac od nowa

jacalup
Kapral

Ale te jest bardziej czytelne jesli chodzi o layout i latwiej sie je czyta i przeglada (bardziej wyraziste i oczy nie mecza sie tak od czytania i pisania).
Identyczne forum jest na www.paths-of-glory.com/forum

Dlaczego nie wskakuja poleskie litery???

DN
Szeregowy

Strona TiS jak i forum ma kodowanie iso-8859-2 (kodowanie środkowo-europejskie ISO), więc jeśli w przeglądarkce nie jest nic namieszne to z wyświetlaniem polskich znaków nie powinno byc problemów.

jacalup
Kapral

Wysłany: Sob 20 Mar, 2004   

jesli tak to gdzie to ustawic.
ale inne fora moja przegladarka obsluguje z polskimi znakami oraz bez problemu wyswietla polsie znaki na stronnach www

preclo
Kapitan

Wysłany: Sob 20 Mar, 2004   

pivi napisał/a:
w sumie szkoda ze nie ma juz tego starego - ono juz tak jakby tetnilo a tak wszystko bedzie sie rozkrecac od nowa

Szkoda szkoda starego forum, aczkolwiek nic straconego. Można je przenieść do tego. Są w necie konwertery (tylko nie wiem czy dokładnie do tamtego 'silnika') ale nawet bez nich da radę :) Jakby co służę pomocą ;)

A jeśli chodzi o obecne forum, to jest milsze dla oka i bogatsze w opcje (choćby cytowanie fragmentów wypowiedzi, a nie całości).
Poza tym mamy forum dla wszystkich strategów :)

pzdr

PzKpfw II
Major

Wysłany: Pon 22 Mar, 2004   Dobry początek...

Nie widziałem wcześniejszego forum,jako że jestem nowym człowiekiem w temacie,ale layout obecnego jest bardzo miły dla oka.Forum jest przejrzyste i konkretne,a chyba o to właśnie chodzi.Czuć profesjonalizm z daleka. :wink:
Ostatnio zmieniony przez PzKpfw II Śro 24 Mar, 2004, w całości zmieniany 1 raz  

Cyber Stefan
Podporucznik

Wysłany: Śro 24 Mar, 2004   stare forum

Na starym forum już się trochę zadomowiłem i szkoda mi w sumie tych postów co tam pisałem ;) . Ale nowe też jest spoko :)

SebeQ
Kapral

Wysłany: Czw 25 Mar, 2004   

Cześć. Forum miłe dla oka, ale może by zmienić oprawe graficzną. Miejsce w lewym górnym rogu jak znalazł dla logo, oczywiście związane z TiS.

DN
Szeregowy

priorytetem było uruchomienie forum, grafika się robi

SebeQ
Kapral

Czy jest możliwość czytania starego forum ? Bo jeśli teraz porusze temat który był na starym forum, to może spotkam się z odpowiedzią "to było".

DN
Szeregowy

http://34all.org/forum_watki.php?board=2137

ale jak długo bedzie dostępne tego nie wiem

preclo
Kapitan

SebeQ stare forum nie było, aż tak rozrośnięte, ale życiem już tętniło :)
Zawsze można zrobić zrzut offline ze starego forum, zamieścić na serwerku i podać link na forum, aby dla potomnych zostało. ;)

jacalup
Kapral

Wysłany: Pią 26 Mar, 2004   

Czy plnujecie (to pytanie do moderatorow ) english version strony TiS?
skoro juz Vea napisala o TiS artykul to moze pierwsza stona bedzie w wersji angielskiej :?:

Pzdr.
Jaca

jacalup
Kapral

I jeszcze jedno pytalem WZ czy bedzie tlumaczenie z "tego barbarzynskiego jezyka" artykulu Vae Victis i kiedy zostanie umieszczone na stonce. Chetnie poczytalbym co tam francuziki napisali o TiS :D
Gdyz ni w zab nie kapuje w tym "barbarzynskiem jezyku" :lol:

pivi
St. szeregowy

to tuz tez napisze a co... :) moge sie podjac tlumaczenia artykulu vae victis... tylko potrzebuje oryginal... tak a propos ta sama kwestia zostala poruszona w watku TiS. takze juz sie wiecej dublowac nie bede (szybkie awanse te sprawy ;) )

Panzer
Chorąży

Wysłany: Pią 26 Mar, 2004   Nasza stronka

Cóż...jak dla mnie to stronka jest na 90% na plusie.
P.S.Pozdrowionka dla wszystkich
będziemy o nich pamiętać zawsze,
gdy słońce wstaje i gdy zachodzi"
O Żołnierzach II Wojny Światowej

Waldemar
Kadet

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2004   

Podobnie jak kilka innych osób wypowiadających się w tym wątku trafiłem na to forum ze strony zadań systemu B-35. Początkowo nie podobała mi się zmiana starego forum. Ale teraz, po zarejestrowaniu się, widzę, że obsługa forum jest bardzo przyjemna i daje wiele możliwości. Gdyby jeszcze można by mu było nadać bardziej "militarny" wygląd ! Może jakieś odpowiednie tło i kolorystyka :?:

Pzdr

pivi
St. szeregowy

Wysłany: Śro 14 Kwi, 2004   

Takie pytanko:
Chcialem zerknac do uzupelnien przepisow do Waterloo na stronie TiS a tu niespodzianeczka - wyparowaly!? Jakies problemy? Beda jeszcze?

A na marginesie to chyba przydal by sie nowy watek dotyczacy strony internetowej TiS (strona Arka ma swoj watek w dziale zadan), ale nie chcialem tworzyc tematow ktore moga byc zbedne wiec pisze tu. Jesli ktorys z Szanownych Panow Moderatorow stwierdzi ze potrzeba jest to niech doda takowy

Odpowiedz do tematu