Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Girls und Panzer
Autor Wiadomość
Grisznak
Podporucznik

Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Kinówka "Girls und Panzer: Der Film" jest już do obejrzenia w necie.
I owszem, epickością bije nawet serię TV.

The super-dreadnought fitted with Western technology at Vickers in England, Kongou has arrived!
Even in the Pacific Theatre, I'll use the power of my speed to be of great use! Look forward to it!

Radosław Kotowski
Podporucznik

Wysłany: Pią 03 Cze, 2016   

Jakiś link ? ;)

dixie
St. sierżant

Wysłany: Sob 04 Cze, 2016   

Grisznak napisał/a:
Kinówka "Girls und Panzer: Der Film" jest już do obejrzenia w necie.
I owszem, epickością bije nawet serię TV.

Ale chodzi o wersię "z kina" czy o coś w przyzwoitej jakości (HD wystarczy :razz: )?
Jakieś 2-3 tygodnie temu szukałem i nie znalazlem nic sensownego. A w "rozdziałce youtubowej" nie będę sobie psuł zabawy, zwłaszcza po Twojej rekomendacji :mrgreen:
Sprawdziłem to już na serialu. YT-owe zajawki zasadniczo nie zwalają z nóg. W HD, to co innego :razz: Eh, te nity, spawy, klamry, dobijacze szpilek, wogóle układ jezdny w ruchu to poezja :mrgreen:

Grisznak
Podporucznik

Wysłany: Sob 04 Cze, 2016   

Tak, są już dostępne ripy z BR. Ja oglądałem w 720 i wyglądało pięknie.

[ Dodano: Pon 06 Cze, 2016 ]
I chyba największa (przynajmniej dla mnie) niespodzianka tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=2WaHIPRsH2Q

The super-dreadnought fitted with Western technology at Vickers in England, Kongou has arrived!
Even in the Pacific Theatre, I'll use the power of my speed to be of great use! Look forward to it!

Radosław Kotowski
Podporucznik

Wysłany: Pon 06 Cze, 2016   

Obejrzę sobie w weekend. Ale zapowiada się ciekawie.

Grisznak
Podporucznik

Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Jak się okazało, edycja BR zawierała jeszcze odcinek specjalny "Girls und Panzer der Film: Arisu War!", będący epilogiem dla kinówki.

Radosław Kotowski
Podporucznik

Wysłany: Czw 16 Cze, 2016   

Fajnie wiedzieć.
Obejrzałem całe i jak zwykle jestem zachwycony.
Szczególnie motyw z fińską załogą mi się podobał.

Grisznak
Podporucznik

Wysłany: Nie 19 Cze, 2016   

Znajoma mi wczoraj podrzuciła te śliczne fanarty z serii z dziewczynami i czołgami z Pravdy:
http://www.pixiv.net/memb...ust_id=57352491
http://www.pixiv.net/memb...ust_id=57438048
Polecam też galerię tego autora/ki (bo w Japonii nigdy nie wiadomo...), bo fantastycznie rysuje.
Zaś na Tanuki opublikowaliśmy dziś recenzję filmu.

dixie
St. sierżant

Wysłany: Pon 20 Cze, 2016   

W dziale recenzji jeszcze jej nie widać. Wyszukiwarka, też nic poza infromacjami o zapowiedziach filmu nie wspomina :(
Dotarłem wreszcie do wersji HD z polskimi napisami :D Ale dźwięk, to brzmi trochę tak jakoś kubłowato, jak mawiają CBradiowcy. Zwłaszcza odgłosy walki dźwięczą aż nadnaturalnie :P Spotkali się Koledzy z tym zjawiskiem, czy tylko ja mam coś z uszami/kompem/słuchawkami? Nie sprawdzałem jeszcze, ale może to system 5.1 czy inny "sarraund"?

Grisznak
Podporucznik

Wysłany: Nie 28 Sie, 2016   

Jak się okazuje, będzie jeszcze jedna produkcja z tego cyklu. Girls & Panzer: The Final Chapter ma się pojawić w lutym przyszłego roku: https://www.animenewsnetw...-sequel/.105848

[ Dodano: Wto 24 Sty, 2017 ]
Girls und Panzer: Arisu War można już obejrzeć w sieci.

Dwie ciekawe AMVki z Girls und Panzer do kawałków Sabatonu:
Crosses Grown on Anzio (poświęcone szkole Anzio): https://www.youtube.com/watch?v=JWTmaS9dmzE (ech, ten drift Stugiem...)
Light in Black: https://www.youtube.com/watch?v=xUHb9STrq2Q (tu mamy kombinację kilku anime wojennych - Kantai Collection, Girls und Panzer, Sora no Woto i Strike Witches)

I przy okazji, wielkiej urody kadr z mangi "Girls und Panzer: Ribbon Warrior", w której pojawia się także "polska" szkoła.

Odpowiedz do tematu