Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
LUBLIN GRANIE REAKTYWACJA
Autor Wiadomość
kisiel1815
Sierżant

Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   LUBLIN GRANIE REAKTYWACJA

Witam.

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do planszówek, niestety okazało się że wszyscy kumple od "turlania" albo są zapieluchowani/zaobrączkowani na amen albo przerzucili się na "turlanie" komputerowe.

W związku z powyższym zwracam się z zapytaniem czy są jeszcze jacyś "żywi" i skorzy do gry gracze w Lublinie i okolicach.

Z tego co ocalało w moich zbiorach mam:

1. Ardeny 1944 + rozszerzenie z TiS-a
2. Waterloo 1815
3. Tygrysy w Śniegu + rozszerzenie z TiS-a
4. Warszawa 1944

Oczywiście jestem otwarty na każdy inny tytuł czy system.

Ze swojej strony dorzucam nielimitowane czasowo miejsce do grania z możliwością bezpiecznego pozostawienia mapy na ewentualne dogranie w późniejszym terminie + bliski dostęp do w miarę zaopatrzonej lodówki :D oraz w razie potrzeby nocleg na miejscu rozgrywki.

Chętnych proszę o informację na forum lub pod numerem 783404441.

Gładky, Preclo, Pablo i s-ka żyjecie???

P.S. Pablo jeżeli żyjesz to daj znać bo to chyba jeszcze twoje Waterloo :D
Wstyd przyznać ale troszkę się "zasiedziało".

hofner
Kapitan

Wysłany: Pią 14 Gru, 2012   

O jakim miejscu do grania mówimy i jakie dni tygodnia?

kisiel1815
Sierżant

Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

Miejsce do grania to moje mieszkanie gdzie mam wygospodarowany pokój dla 2-4 graczy, ewentualnie przy większej liczbie graczy służę salonem gdzie w komfortowych warunkach powinno spokojnie zmieścić się minimum 6-8 graczy + duża plansza/plansze :) (Udobruchanie żony biorę na siebie :D ).

Co do godzin to zasadniczo jestem dostępny na tygodniu od 17 do maks 1 w nocy no i oczywiście w weekendy od rana do rana;).

hofner
Kapitan

Wysłany: Pon 17 Gru, 2012   

No ale jaka dzielnica Lublina bo może byłbym zainteresowany.

kisiel1815
Sierżant

Wysłany: Wto 18 Gru, 2012   

Dzielnica Botanik, ul. Poligonowa 8.
Dojazd z centrum miasta 5-10 minut samochodem.
Autobusem parę minut dłużej.
Bezpośrednio pod blok autobus nr 4.
Na przystanek oddalony 5 minut od bloku autobusy linii 2,7,37.
W razie pytań możesz dzwonić 783404441.
P.S. Chętnie przetestowałbym z Tobą Kursk ;)

Wczoraj odezwał się do mnie Barglad i już umówiliśmy się na granie na początku stycznia w zagraniczne tytuły - XVI i XVII w.

kisiel1815
Sierżant

Wysłany: Śro 02 Sty, 2013   

Ponawiam pytanie.
Czy znajdzie się ktoś chętny na granie ?

Nie zauważyłem że mam w skrzynce wiadomości z propozycjami gry :D

Ale to nic i tak ponawiam pytanie, bo im więcej tym lepiej :D

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Śro 06 Mar, 2013   

Heyaa Kisiel :)

Hehehe .... pamiętasz generała :P
Melduje że zaobrączkowany, dzieciaty i wyautowany o Espadzie nie wspomne :) Generalnie wszystko na strychu leżakuje i pod wartwą kurzu marnieje :(

Szkoda, że Lublin tak daleko bo coraz częciej łezka się kręci na wspomnienie o STAREJ ekipie z B-35 :twisted:

Pozdrowionka 8)

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Śro 06 Mar, 2013   

ALe u Was na której z uczelni otworzono sekcję z grami, ostatnio nawet taki GG sygnał dostałem, Kilkanascie osób grało w Bagrationa...

m_kowal
Porucznik

Wysłany: Sob 09 Mar, 2013   

Arecki napisał/a:

Melduje że zaobrączkowany, dzieciaty i wyautowany o Espadzie nie wspomne :) Generalnie wszystko na strychu leżakuje i pod wartwą kurzu marnieje :(

Szkoda, że Lublin tak daleko bo coraz częciej łezka się kręci na wspomnienie o STAREJ ekipie z B-35 :twisted:

Pozdrowionka 8)

Może jakaś reaktywacja "grupby B-35" - ja byłbym chętny :)

Motyla Noga
Porucznik

m_kowal napisał:
Cytat:
Może jakaś reaktywacja "grupby B-35" - ja byłbym chętny Smile

He he to samo pytanie miałem zadać, m_kowal mnie ubiegł :) , jeśli nie nowe to może stronę internetową ze starymi zadaniami dałoby się reaktywować :)

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

popieram rękami i nogami

hofner
Kapitan

Również jestem za nowymi zadaniami B-35 na stronie i czekam na pierwsze kroki ku temu celowi bo hasło zostało rzucone czekam na więcej

misiek000
Plutonowy

Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

Również popieram tą inicjatywę ;)

hofner
Kapitan

Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

Tak,tak czekamy na pierwsze kroki w kierunku reaktywacji zadań.Czy jest jakaś osoba która ma troszkę wolnego czasu by podjąć się tego zadania.?

kisiel1815
Sierżant

Wysłany: Pon 11 Mar, 2013   

Arecki napisał/a:

Pozdrowionka 8)

Pięknie Witam Arecki :)
Pytanie o to czy pamiętam zadałeś chyba tylko ze względu na kurtuazję :wink:
W moim słowniku przy haśle B-35 pierwszy wpis dotyczy Wesołej Kompanii z Pomorza, a pierwsze skojarzenie to wasze uchachane buźki pochylone nad mapą. Faktycznie miło wspomnieć, szczególnie te wesołe riposty jak chociażby "Przyjaciela Wesołego Diabła" Espady, który nota bene tak się do mnie przyczepił, że do dzisiaj nim dręczę swoich przeciwników :twisted:

Wojciech Zalewski napisał/a:
ALe u Was na której z uczelni otworzono sekcję z grami, ostatnio nawet taki GG sygnał dostałem, Kilkanascie osób grało w Bagrationa...

"u Was" tzn u Areckiego na Pomorzu czy u mnie w Lublinie ?

Co do Reaktywacji B-35 to ze mną jak z dzieckiem :lol:
Oczywiście jak reszta jestem nieczasowy, ale może coś wspólnymi siłami dałoby się zdziałać - np. zadania można by rozgrywać w konwencji kolejne zadanie prowadzone przez kolejnego gracza. Istnieje zawsze możliwość gry on-line tak jak zaproponował to kolega Historyk, no ale jednak to nie ten sam klimat.

Ponadto jak ktoś jest chętny to zapraszam do siebie, nie tylko na B35.
Obecnie gramy z Bargladem w kolejne bitwy wojny trzydziestoletniej w jakimś amerykańskim system. Kolejna potyczka w najbliższą sobotę.

Dodatkowo złapałem się za system figurkowy "Ogniem i Mieczem" więc potencjalni gracze również mile widziani.

P.S. Arecki jak dobrze pójdzie, to w tym roku będę w wakacje w Gdańsku.
Mozna by sie jakoś spotkać, pogadać, popić no i oczywiście powalczyć
:twisted:

m_kowal
Porucznik

Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Ja tak ze swojej strony sugeruję rozpocząć od mniejszego kalibru niż pełna reaktywacja zadań.

proponuję bitwę z sędzią przez Skype - miałem przyjemność uczestniczyć w 3 takich potyczkach (min. z Kislem, Romanem, espada, itp) pod kuratelą sędziego Areckiego i wspominam te rozgrywki jako jedne z najbardziej emocjonujących. Ile razy byłem pewien że kolejna tura to już kompletna masakra, że Rodionow pogromi moja biedną 29 DZMot., że nie mamy szans.

Gra "w ciemno" była najlepszą rozgrywką w B35 - może by zacząć od tego jako małego próbnika ilu byłoby chętnych.

kisiel1815
Sierżant

Również pamiętam Warszawę i te chwile grozy kiedy nie byłem pewien z której strony zaleje mnie twoja "czerwona fala". :lol:
Rewelacyjna rozgrywka, szkoda że utknęliśmy w połowie.

hofner
Kapitan

Koledzy miało być o reaktywacji zadań w B-35 na stronie forum ale i granie przez komunikatory czy skype popieram chodź nie w B-35. Czekam na rezultaty czy ustalenia w tym temacie i kogoś kto się tego podejmie bo nadal to są deklaracje.

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

m_kowal napisał/a:
Ja tak ze swojej strony sugeruję rozpocząć od mniejszego kalibru niż pełna reaktywacja zadań.
Proponuję bitwę z sędzią przez Skype
Gra "w ciemno" była najlepszą rozgrywką w B35 - może by zacząć od tego jako małego próbnika ilu byłoby chętnych.

Bardzo słuszna sugestia 8)
Nie ma co się rzucać na głęboką wodę od razu :P

No dobra Orły, Sokoły, Jastrzębie i Wróble .... to zapytam wstępnie (póki co bardzo wstępnie, bo nie wiem czy po 7 latach zasady w B-35 się zmieniły - jak moja panięć w tej kwestii itp.), uwaga :

Kto jest chętny na granie w B-35 przez (SKYPA, GG czy co tam innego się znajdzie) z sędzią (fog of war) :?: :?: :?: :roll: :twisted: 8)

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

JA UWAŻAM, ŻE zadaniA, to było coś przewspaniałego
One mogą być nieco łatwiejsze, w tym i dla sprawdzającego, ale było to coś niesamowitego. Te statystyki te koncepcje, i nagrody :)

Odpowiedz do tematu