Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grafika - promocja
Autor Wiadomość
preclo
Kapitan

Wysłany: Sob 27 Mar, 2004   Grafika - promocja

Jednym ze sposobów promowania planszowych gier wojennych jest możliwość zostawiania 'wszędzie' linków do strony TiS. (ja tak bynajmniej robię :D )
Strona jest wykonana dobrze i wizulanie zachęca do zapoznania się z treścią. Treść ta dla ludzi obeznanych z tematem jest wystarczająca, natomiast dla gościa, który jest potencjalnym graczem, sama treść niewiele daje. Może mu tylko wyjaśnić pobieznie do czego to służy, ale jak to wygląda i 'jak to się je' to już trochę gorzej. Wiem, że cel strony to raczej informowanie obecnych graczy o nowosciach, zmianach etc. , ale mogłaby jeszcze przy okazji wychodzić do nowych graczy. Wiadomo, że do odbiorcy najlepiej przemówić poprzez obraz, więc dobrze by było pokazać jakieś zdjęcia (skany) z placu boju, tak żeby 'klient' mógł zobaczyć jak wygląda 'towar w akcji' :) Umieszczenie takich fragmentów przy konkretnych grach nie powinno popsuć strony, a nuż przemówi do potencjalnych graczy. A zalezy nam chyba na tym aby promować tą jedyną, słuszną metodę spędzania wolnego czasu :)
Co Wy na to?

Vaclaw
Szeregowy

Wysłany: Sob 27 Mar, 2004   

Osobiście uważam sposób zostawiania wszędzie linków za nie wystarczający :D Mimo że właśnie w ten sposób trafiłem na tą stronę :D Zajęło mi to dużo czasu. A właśnie tylko na stronach historycznych są linki :D Na stronach z grami na peceta nie widziałem bannerów TiS. :D A te odwiedza najwięcej osób 8) A tak na marginesie powiem że rzeczywiście przydałyby się zdjęcia z placu boju przy grach :) W artykule Vae Victis jest np. takie coś - wygląda nawet lepiej niż na mojej planszy :D Na pierwszy rzut oka wydaje się że na stronie TiSa są prezentowane zwykłe gry komputerowe :D A przecież są one o wiele gorsze od naszych. :D

SebeQ
Kapral

Vaclaw napisał/a:
Na pierwszy rzut oka wydaje się że na stronie TiSa są prezentowane zwykłe gry komputerowe A przecież są one o wiele gorsze od naszych.

Nie do końca. Są gry komputerowe które stopniem złożoności o wiele przewyższają gry planszowe. A przy tym pozostaja nadal grywalne.

Vaclaw
Szeregowy

Dla mnie są gorsze, ale jeżeli chcesz rozpocząć dyskusję na ten temat to potrzebny będzie całkiem nowy temat na forum :D

Karol3414
Major

Wysłany: Pon 31 Maj, 2004   

Jeśli chodzi o promocję, to myślę że na allegro przydałby się baner. Nie weim tylko czy jest taka możliwość, ale wiem że bardzo dużo ludzi tam właśnie szuka gier, ostatni licytowałem zestawik gierek Dragona, ze względu na cenę odpuściłem ale podałem link do "naszej" strony Panu który wygrał. Wcześniej chyba nie znał jej bo podzsiękował grzecznie.

Grohmann
Porucznik

Wysłany: Nie 06 Cze, 2004   

Aco z tymi zdjęciami z Armagedonu, beda zamieszczone? Co prawda nie bylem ale i tak chcialbym zobaczyl jak przebiegaly boje.

DN
Szeregowy

Wysłany: Pon 05 Lip, 2004   

http://www.taktykaistrate...&content=tapety

Tak coś dla promocji. Tapetki na pulpit dla rozdzielczości 1024x768 (w innych nie powinno być również problemu).

preclo
Kapitan

Wysłany: Pon 05 Lip, 2004   

No kruca fux.
Piękna robota Panie generale, będę miał czym podmienić szkic Tygryska Królewskiego ;)
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

Kosynier
Kapitan *

Wysłany: Wto 06 Lip, 2004   

Grohmann napisał/a:
Aco z tymi zdjęciami z Armagedonu, beda zamieszczone? Co prawda nie bylem ale i tak chcialbym zobaczyl jak przebiegaly boje.

Kilka zdjęć jest na stronie z wynikami Armagedonu, ale chyba miały się także pojawić następne.

Karol3414
Major

Wysłany: Wto 06 Lip, 2004   

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Piękne, tego mi właśnie brakowało do kompletu.
Widzę, że chyba się sesja skończyła, bo huk zmian zawitał w nasze progi :lol:

preclo
Kapitan

Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

Proponowałem kiedyś, aby przy opisach gier na stronie TiS'u pojawiły się zdjęcia z placu boju. Potem podobne pytanie zostało zadane przez arka-aerobyka http://taktykaistrategia....ighlight=#15017
i była nawet obietnica WZ, że takowe grafiki się pojawią.
Po świętach już dawno, a grafik nie ma. :(
Rozumiem, że może nie było czasu na zrobienie tego, wiadomo, czas - towar deficytowy.
Chciałem się zapytać, czy idea upadła, czy może nadal czeka w kolejce na realizację?
Mi grafik nie potrzeba, bo gry mogę oglądać codziennie na żywo :) , ale przydałyby się takie zdjęcia dla nowych, którzy nie są jeszcze w temacie.

pozdrawiam

Espada
Chorąży

Wysłany: Pią 28 Sty, 2005   

Fajna sprawa z tą reklamą w postaci zdjęć z placu boju, może jak się któregoś dnia spotkamy w piątek z Piechurem i Areckim to coś pstrykniemy i jak się spodoba generalicji to wykorzystamy w celach reklamowych :lol: :!: :lol:

preclo
Kapitan

Wysłany: Sob 14 Paź, 2006   

Tak mi się przypomniał ten temat.
No to odkurzymy :)

Co na ten temat forumowicze, co na to redakcja?

Miało być podobno wprowadzone w życie, tyle czasu minęło i nic.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Sob 14 Paź, 2006   

ja jestem ZA i coś zrobię w piątek

piterx
St. szeregowy

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   

A ja zrobiłem teraz http://www.taktykaistrate...opic.php?t=2257

Grohmann
Porucznik

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2007   

Nie najgorszy :P Ale te literki niestety wyglądają jak chińskie krzaczki.

Odpowiedz do tematu