Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
POLSKA 1939 - Gra wieloosobowa
Autor Wiadomość
hofner
Kapitan

Wysłany: Śro 04 Lip, 2012   

WZ coś nie pisze, więc ja mogę zebrać chętnych do rozgrywki. Czekam na zgłoszenia. Jeśli będzie 4 osoby chętne można zacząć rozgrywkę.

hofner
Kapitan

Wysłany: Czw 05 Lip, 2012   

Polacy:
SGO "Narew" - Seba
Armia "Modlin" -
Armia "Pomorze" -
Armia "Poznań" -
Armia "Łódź" -
Armia "Kraków", "Karpaty" -
Armia "Prusy" i jednostki odwodowe-

Niemcy:
3 Armia -
4 Armia -
8 Armia -
10 Armia -Hofner
14 Armia -Karol 3414
W zależności od liczby chętnych grę zaczynamy w piątek lub sobotę wieczorem. Proszę o wpisy. Osoby które będą dysponowały mniejszą ilością czasu proszę o wybieranie mniejszych związków operacyjnych.
Ostatnio zmieniony przez hofner Pią 06 Lip, 2012, w całości zmieniany 2 razy  

Karol3414
Major

Ja mogę wziąć 14 Armię i możesz mi mówić Wilhelmie :wink:

hofner
Kapitan

Proszę o robienie wpisów przy armiach by później nie szukać :)

Karol3414
Major

hofner napisał/a:
Proszę o robienie wpisów przy armiach by później nie szukać :)

To się nie da, tylko Ty lub moderator możesz zmienić swój post. My możemy ewentualnie cytować.

hofner
Kapitan

Oj to nie wiedziałem :D więc ja będę wpisywał. Ostateczny termin zgłoszeń do 22.00 piątek. Później tylko czas na rozłożenie mapy i dopracowanie założeń do gry :)

Karol3414
Major

hofner napisał/a:
Oj to nie wiedziałem :D więc ja będę wpisywał. Ostateczny termin zgłoszeń do 22.00 piątek. Później tylko czas na rozłożenie mapy i dopracowanie założeń do gry :)

Znając życie, mapy rozłożymy tak przynajmniej za 2 tygodnie. Już dwa razy brałem udział a takiej zabawie. Nigdy nie doszła gra do końca. Ale nawet to trochę to przednia zabawa.
Dlatego trzeba poczekać na kogoś kto poprowadzi rozgrywkę, takiego Game Mastera, z dobrą znajomością przepisów i intencji autora. Jakby nie patrzeć WZ byłby najlepszym GM pod słońcem. Powinien też wiedzieć kto z nas ma grę, żeby nie było problemu z prawami autorskimi.

hofner
Kapitan

Jak widać WZ pochłonęły inne sprawy. Ja z Volkh bez problemu zaczęliśmy rozgrywkę.Więc wiem,że można się dogadać.Nie ma co patrzeć na osoby które deklarują swój udział ale takie które zagrają. Jeśli będzie mało zgłoszeń można zagrać GA Północ lub Południe. Jeśli TY składasz deklarację do gry to możemy zacząć w piątek w dwie osoby jeśli nikt się nie zgłosi.

Karol3414
Major

hofner napisał/a:
Jak widać WZ pochłonęły inne sprawy. Ja z Volkh bez problemu zaczęliśmy rozgrywkę.Więc wiem,że można się dogadać.Nie ma co patrzeć na osoby które deklarują swój udział ale takie które zagrają. Jeśli będzie mało zgłoszeń można zagrać GA Północ lub Południe. Jeśli TY składasz deklarację do gry to możemy zacząć w piątek w dwie osoby jeśli nikt się nie zgłosi.

Zgłaszał się jeszcze Bartek i koledzy Seba i harrison. Więc jest już 5 osób, tylko muszą potwierdzić chęć i czy mają gry. Dobrze by było już próbować ustalić mechanikę.
Ja muszę sobie przeczytać instrukcję i myślę że jutro będziemy mogli dyskutować.

hofner
Kapitan

Zgłaszać się zgłaszali ale od tamtej pory ani słowa tylko nie skończyło się na chęci. :) Nie wiem o czym mamy dyskutować? Trzeba grać :D
Mechanizm gry jest bardzo prosty na maila podawane będą ataki, przesunięcia oddziałów oraz rezultaty walk

Seba
Kapral

Wysłany: Pią 06 Lip, 2012   

Panowie, jeżeli zgłaszałem chęć grania, to znaczy że chcę zagrać. Kroki typu: zgłaszam chęć, zgłaszam chęć, zgłaszam się do gry, potwierdzam chęć w grze są dziwne bo ile razy można potwierdząć chęć zagrania?

Ale żeby stało się zadość oczekiwaniom - zgłaszam się do gry.
SGO Narew

hofner
Kapitan

Seba napisał/a:
Panowie, jeżeli zgłaszałem chęć grania, to znaczy że chcę zagrać. Kroki typu: zgłaszam chęć, zgłaszam chęć, zgłaszam się do gry, potwierdzam chęć w grze są dziwne bo ile razy można potwierdząć chęć zagrania?

Ale żeby stało się zadość oczekiwaniom - zgłaszam się do gry.
SGO Narew

O i to już oficjalnie dostajesz SGO Narew. Czyli brakuje min jednego gracza.

hofner
Kapitan

Czekamy na dalsze potwierdzenie udziału w grze. Jak powiedziałem ja jestem gotów do rozgrywki w sobotę ok 22.00.

Seba
Kapral

Wysłany: Sob 07 Lip, 2012   

Coś cisza w temacie - niby gramy o 22 a nic właściwie nie wiadomo - kto nadzoruje, jak gramy, jaka kolejność, kontaktujemy się przez telefon, gg, priva, skype czy jeszcze jakoś inaczej.

hofner
Kapitan

Wysłany: Sob 07 Lip, 2012   

Padł mi laptop i korzystam z baterii więc nie mam możliwości by rozpocząć granie. Mapę już rozłożyłem a tu awaria :( . Jak nie będę miał już kłopotów napiszę i zaczniemy grę,

hofner
Kapitan

Wysłany: Czw 19 Lip, 2012   

Już nie mam problemów z laptopem i zbieram zapisy na grę.

Karol3414
Major

Ja nadal jestem chętny, ale w niedzielę wyjeżdżam na urlop i planszy ze sobą nie wezmę. Wracam 29-07, więc teoretycznie jak wszystko się ustali to można ruszać.
Jakby co, to zostaję przy wyborze swojej 14 Armii + ewentualnie mogę wziąć Armię Karpaty i Kraków :wink: a na serio to, gdyby chętnych było mało mogę wziąć jeszcze 8 Armię.

hofner
Kapitan

Właśnie w zależności od ilości chętnych będziemy dokonywali podziału :)
A chętni się nie zgłaszają. Nadal czekam a jeśli nie będzie chętnych to rozegram rozgrywkę z Volkhem.

Seba
Kapral

Wysłany: Śro 25 Lip, 2012   

Widzę,że znowu są zapisy :( Nie prościej było się odezwać do tych co juz się zgłosili?
Ja się zgłaszam. Niemniej w okresie 3-12 sierpień będe na urlopie bez dostępu do gry.

hofner
Kapitan

Wysłany: Pią 03 Sie, 2012   

Ja ostatecznie nie będę już podejmował tematu rozgrywki w Polska 1939.
Chętnych było co prawda niewielu ale jak już przyszło ustalenie konkretnego terminu odezwał się jedynie Seba. :(

Odpowiedz do tematu