Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Iron Sky
Autor Wiadomość
QJ
Plutonowy

Wysłany: Nie 18 Lip, 2010   Iron Sky

Słyszał ktoś o tym filmie :?:

Jest rok 1945 Niemcy chylą się ku upadkowi, z ukrytej bazy na Antarktydzie wystrzeliwują latające talerze na księżyc i budują tam bazę by w 2018 powrócić na ziemię, tak że panowie wszystko jeszcze przed nami :lol:
Żeby było ciekawiej bazę budują oczywiście po ciemnej stronie księżyca, i niech ktoś mi powie że Pink Floyd nie byli wizjonerami :twisted:

http://www.ironsky.net/

Jakieś komentarze :?:

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Pon 19 Lip, 2010   

heheh teaser niezly. pytanie czy tylko teaser? ;) Moze byc smiesznie.

QJ
Plutonowy

Pytanie jakie się nasuwa jest takie: czy to komedia czy film wojenny :?:
Bo znając finów to można się po nich spodziewać wszystkiego. Jak mniemam to dopiero początek i być może za jakiś czas dopiero zobaczymy o co tu kaman 8)

Krzysztof
Porucznik

A kiedy będzie ten film w kinie. Czy to nowy czy stary film. Ja byłem w ciągu kilku lat w kinie zaledwie kilka razy i bardzo się zawiodłem na filmach które oglądałem. Filmy teraz idą za szybko nie nadążam za akcja nic nie rozumiem z filmów. Nic z nich nie pamiętam. A byłem na Resident Evil , Kod Leonarda da Vinci o ostatnio na Robin hoodzie. Jedyny film który mi się podobał to remake Indiana Jonesa ale tam była moja ulubiona aktorka Cate Blanchett. Wogóle Brytyjczycy są świetnymi aktorami najlepszymi na swiecie podobnie Australijczycy,.
Co do tego filmu o którym mówiłeś QJ to od razu mam skojarzenie z książką Igora Witkowskiego o Latających talerzach niemców i o domniemanej bazie tych talerzy na Antarktydzie i o wyprawie admirała Byrda który według Witkowskiego musiał się wycofac z Anarktydy bo zatakowały go latajace talerze. Książka była fajnie napisana ale mieszała fakty z wyobraznią ale może to dobrze bo dlatego fajnie się czytało

Obejrzałem teaser jest dobry wygląda jak gra komputerowa. Ale pózniej się uśmiałem napisałi twórcy filmu by wysłac im pieniądze. Ale nie podali gdzie i jak nie żebym chciał wysłac pieniądze ale rzobawło mnie to strasznie. Pożniej obejrzałem drugi teaser. Było to słabe po prostu stare kroniki filmowe Mannerheim na nich denerwujący głos i chaos na ekranie

Moje wnioski są dwa
1) Grupa nastolatków chce zrobic film ale nie ma pieniędzy zrobiła teaser i nie ma dalej pieniędzy

2) jest to robota sekty bo mnie ten drugi teaser przypominał filmy o końcu świata robione przez sekty i jest to sposób na werbunek nowych członków

Fanatyk
Podpułkownik

Indiana4 to najgorszy Indiana... Zepsuli wszystko. A Cate jest OK.

QJ
Plutonowy

Chyba najwcześniej w przyszłym roku i jak co to będzie to chyba nowy film?

Też sądzę że inspiracją była "twórczość" Witkowskiego choć może nie tylko. Sam pomysł wydaje się być nie najgorszy ale wszystko zależeć będzie jednak od realizacji, no ale kolesiom na razie brakuje szmalu.

A może faktycznie jest to jedynie ściema "miłośników roku 2012" :?:

Krzysztof
Porucznik

Jest owszem najgorszy z cyklu Indiany ale da się ogladac.
Ja byłem na nowym Star Treku. Nic nie pamiętam z filmu. Nabito mnie w butelkę Zapłaciłem kilkadziesiąt złotych i co ? nic nie pamietam z filmu. Nawet jak bym się miał pochwalic że byłem na flimie i Pochwalę się . Zapytają o czym był ten film to co mam powiedziec. Ze nic nie pamiętam z flimu. Powiedzą przecież byłeś na filmie. Śluchaj to ty nas bujasz napewno nie byłeś na flimie. Absurd normalnie. Podobnie było z Kotem Leonarda Da Vinci. Straszna szmira . Tylko ta francuska aktorka dobrze grała. No i łto jest ładna czarująca kobieta

QJ
Plutonowy

Bo nowy Star Trek to kupa efektów a mało fabuły czyli zobaczysz-zapomnisz!
Tak Audrey Tautou jest całkiem niezłą aktorką, francuska szkoła, niezły był też film "Amelia" w którym gra główną rolę. Rozbawił mnie tekstami i absurdalnym chumorem.

Krzysztof
Porucznik

Francuscy aktorzy grają zazwyczaj dobrze Chyba kobiety lepiej. Francuzi robią świetne kryminały Ja pamiętam świetny cykl w telewizji z flimami z Alainem Deloinem świetne gangsterskie kino Borsalino itd

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Wto 20 Lip, 2010   

A ja myślałem, że Bartek zajmie się odejściem od tematu od hitlerowców do francuskich aktorek :twisted:

QJ
Plutonowy

Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Ciekawe jaka wyszła by z tego gra :?:
Latające talerzyki, lewitujące tygryski, laserowe sturmgewehrki itp.:?:

Pytanie podstawowe: kto zostanie zaatakowany jako pierwszy :?:
Jakieś oryginalne pomysły :?:

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Czw 22 Lip, 2010   

Wiesz ja mógłbym powiedziec kto został by zatakowany pierwszy ale to bardzo śliski temat. Więc cytując klasyka pewnie Gabon

Ale ja bym wolał kontynuowac dyskusje o francuskich aktorkach albo o francuskich piosenkarkach No ale nie chyba nie wolno bo to offtopic

Jednak powiem to. Uwielbiam francuską piosenkarkę Franciose Hardy wpisz sobie w You Tubie Piosenka ma tyutuł Tous les garcons. Nioe będziesz żałował obiecuje

QJ
Plutonowy

Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

Załóż temat to trochę pogadamy tym bardziej że w najbliższym czasie będzie można obejrzeć kilka naprawdę ciekawych filmów. Przynajmniej taką mam nadzieję :lol:
Na muzyce francuskiej przyznam nie znam się, chyba że na metalu.
Zobaczę :twisted:

Piett
St. sierżant

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Jeżeli to robią skandynawowie to może wyjść wszystko co możliwe z cegoś takiego:P

Np. Ten oto norweski pastisz horroru połączony z... niemieckimi zombie.

http://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991
http://www.youtube.com/watch?v=ap4TiNIKQJ8

Jeśłi się to potraktuje jako pastisz takich filmów to się na pewno spodoba :D
PO-wska zawierucha.

http://www.youtube.com/watch?v=mDcd0SvjE5A - List z Polski

QJ
Plutonowy

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Hahahaha!!! Normalnie można boki zrywać.

To nie horror to rewelacyjna komedia :!:

W sam raz na jakiś nudny zimowy wieczór. :lol:

QJ
Plutonowy

Wysłany: Śro 22 Cze, 2011   

No to chyba wiemy kiedy nastąpi inwazja.

http://www.ironsky.net/ :lol:

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Pon 25 Cze, 2012   

No to ja idę, i staje do walki z inwazjom :)

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Wto 26 Cze, 2012   

Nieeee, straszny gniot - chyba, że masz za dużo czasu i pieniędzy. Ja się nudziłem, czekałem na kogoś i nie chciało mi się łazić po sklepach więc poszedłem. Żenada

Krzysztof
Porucznik

trailer jest słaby i za szybki jak dla mnie zero treści poza tym przeklętym odwróconym znakiem hinduskim. Pozatym nie wiem kto to są NAZI's Powinno być Niemcy jak dla mnie. Aha jescze był klon sary palin. Traktuję ten trailer jako element kampanii prezydenckiej w USA. Słabizna

Karol3414
Major

Krzysztof napisał/a:
trailer jest słaby i za szybki jak dla mnie zero treści poza tym przeklętym odwróconym znakiem hinduskim. Pozatym nie wiem kto to są NAZI's Powinno być Niemcy jak dla mnie. Aha jescze był klon sary palin. Traktuję ten trailer jako element kampanii prezydenckiej w USA. Słabizna

To ma być komedia więc jakiej chcesz treści? Ciekawe czy w filmie będzie szarża kawalerii na czołgi Guderiana, znaczy na latające talerze?
Albo kto będzie dowodził latającymi spodkami, Goering, Guderian czy może Doenitz?

Odpowiedz do tematu