Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
PANZER GENERAL
Autor Wiadomość
jogi bear
Chorąży

Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

HELP. jak się obsługuje grę przez internet w PG2? co trzeba po kolei zrobić bo nie wiem czy mam coś skopane czy co? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: jak powinno wyglądać okno?

tomasdivius
Kapral

Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

Na allegro mozesz sobie tanio kupic. Lub www.staregry.pl

TKS
Plutonowy

Wysłany: Sob 17 Mar, 2007   

Może i to nie na teama Panzer genaral ale... Może ktoś zna jakąć dobrą giere osadoną w latach 1945 - 1989 gdzie można dowodzić własna dywizją pancerną ( mieniać jej uzbrojenie kształt etc. )
Z góry dzięki...

czata
St. szeregowy

Wysłany: Czw 24 Maj, 2007   

Nie zauważyłem wzmianki o doskonałej grze "Pacific General", łączącej najlepsze cechy PG1 i PG2.

Gość

Wysłany: Pią 25 Maj, 2007   

Akurat ww gra jest uwazana za najgorsza z calej serii...Naprawde PG 1 i FG rzadza.

czata
St. szeregowy

Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   

Nie mam pojęcia, czemu jest uważana za najgorszą?
Przypomniałem sobie i PG I oraz PG II i moje uwagi (tak na gorąco):
co jest w Pacific General, a nie ma w PG I:
1. Można podnosić wartości jednostek powyżej 10, zarówno podczas scenariusza, jak i między scenariuszami (w jedynce tylko podczas scenariusza);
2. Można poruszyć jakąś jednostką, później następną, a potem wrócić do tej pierwszej by nią walczyć. W jedynce tak się nie da (można "dotknąć" tylko raz każdą jednostkę);
co jest w PacGen a nie ma w PG II:
1. Artylerię ciągnioną bez pojazdu można przesunąć o jedno pole (niektóre jednostki nawet o dwa). W dwójce nie da się przesuwać jednostek artylerii nie posiadających pojazdu.
2. Zaznaczone są pola rozpoznane przez nasze jednostki. W dwójce tego nie ma (chyba, że nie potrafię tego włączyć), a przecież maskowanie zaczyna się dopiero od trójki).
Proszę o podanie argumentacji na temat wyższości PG 1 na PacGen.

waldegaard
Szeregowy

Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

Dla mnie numerem 1 jest PG 1.
PG II jest także znakomity. Niestety 3D stracił na swej grywalności, brak klimatu starego PG. Jedynkę przechodziłem kilkadziesiąt razy (!)
Alied general ma trochę sknocone sterowanie ale to także dobra pozycja. Fantasy General jest także ok . Nigdy nie grałem w Pacific general bo nie mogłem zdobyć. Tak naprawdę dla mnie plamę dały wszystkie części 3d.
Acha People's General! Superowa gra.
Wszystko przechodziłem wielokrotnie różnymi stronami.
Maniac! :lol:

Jak można grać przez sieć?

Razer
Chorąży

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Ostatnio dorwałem Peoples General. Początkowo mi się podobał. Po przejściu 3 kampani zrobił się nudny. Cały czas te same mapy, które przejeżdża się raz w jedną raz w drugą stronę. Ale grę polecam. Sporo godzin zabawy. I warto w kampaniach ustawić poziom na 200 lub 300 - niby to jest poziom trudności ale na prawdę to poziom prestiżu. Z 100 nie starcza ani na upgrade'y ani na podnoszenie siły powyżej 10 (lub 15 u Chińczyków).

Szymon
Kadet

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   PG Forever

Polecam PG Forever. Można grać Online. Gra działa wyśmienicie na najnowszych komputerach zachowując cały klimat i estetykę.

dixie
St. sierżant

Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   Re: PG Forever

Szymon napisał/a:
Polecam PG Forever. Można grać Online. Gra działa wyśmienicie na najnowszych komputerach zachowując cały klimat i estetykę.

A na starszych?

Grasant
Kadet
Emeryt

Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Generały generalnie śmigają czyściutko na każdym sprzęcie.
Najnowszy, doskonalony i stworzony przez graczy, najzupełniej legalny jest Open General. Tam to się dopiero dzieje!

Grisznak
Podporucznik

Trwają też otwarte beta testy dla Panzer General Online. Trochę pograłem, ale mnie nie wciągnęło.

The super-dreadnought fitted with Western technology at Vickers in England, Kongou has arrived!
Even in the Pacific Theatre, I'll use the power of my speed to be of great use! Look forward to it!

Grasant
Kadet
Emeryt

Mam taki zbiór gierek i siadając do gry robię po jednej turze delektując się: Steel Panthers WAW, Panzer General w różnych odsłonach (obecnie ortodoksyjny PG2), The Operational Art of War, War in the Pacific oraz HPS Simulations.

Odpowiedz do tematu