Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny Gier
Autor Wiadomość
Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   Ceny Gier

W związku z wprowadzeniem od roku 2008 nowego pudełka z bardzo grubą pokrywką górną (i znacznym podniesieniem kosztów produkcji), zmuszeni jesteśmy do poniesienia ceny jednostkowej naszych gier. Obecna cena na gry KOSOWE POLE 1389 i KRAŚNIK 1914 wyniesie 55 zł.
Jednakże do końca miesiąca można te gry zakupić z cenie 53 zł.

Proszę też zapoznać się z ofertą sprzedaży gier (oferta specjalna)obejmującą przedsprzedaż.
http://www.taktykaistrategia.pl/?topic=oferta

Z moich doświadczeń wiem, że duża część graczy zdecydowała się na wpłaty po dużo niższych cenach.

Taktyka i Strategia wprowadzając gry do oferty przedsprzedażowej zobowiązuje się do wydania danej gry w terminie publikowanym na stronie. Ewentualne 'poślizgi: czasowe nie powinny być większe niż 30 dni.
Wpłacając pieniądze na nasze konto koszt wysyłki pokrywany my.
W przypadku zamówienia za pobraniem doliczymy cześć opłaty pocztowej w wysokości 8 zł.
Gry wydane przed rokiem 2008, do czasu wyczerpania nakładów, pozostają w cenie 49 zł.
O wyczerpujących się nakładach będę informował w tematach dotyczących poszczególnych gier.

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

1.Witam, a co z tymi, którzy sie zapisywali po nizszej cenie dawno temu?
2. Z marketingowego punktu widzenia 3 zlote to nie jest duza obnizka - nie wiem czy wyjdzie to Wydawnictwu na dobre :oops:

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Nie 13 Sty, 2008   

Każdy kto wcześniej zamówił grę otrzyma ją w cenie jaka obowiązywała w dniu zamówienia.

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Pon 14 Sty, 2008   

A to wszystko w porzadku bo nie bylo jasne...! Ogolnie chyba beda zadowoleni Ci, ktorzy narzekali na okladke. Ja tam kupowalem nawet w folii - bo najwazniejsza byla gra ale moze twarda okladka to szansa na pozyskanie nowej ery graczy...

alensztajner
Plutonowy

Wysłany: Pon 14 Sty, 2008   

Ja też nigdy nie rozumiałem tej "fetyszyzacji" pudełek. Prawdę powiedziawszy to nawet wolałem "folię" bo mniej miejsca zajmuje.

Piotr Wodtke
Kapitan

Wysłany: Wto 15 Sty, 2008   

alensztajner napisał/a:
Ja też nigdy nie rozumiałem tej "fetyszyzacji" pudełek. Prawdę powiedziawszy to nawet wolałem "folię" bo mniej miejsca zajmuje.

A ja tam Wojtku jestem "fetyszystą" pudełkowym. :roll: :D
Lubie ładne pudełka i już. :!:

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Nie, to chyba nie była krytyka, a jedynie skądinąd słuszna (merytorycznie) uwaga natemat pudełek. Prosze jednak zrozumieć, że obcnie bez dobrego mechanicznie pudełka gra nie dotrze do nowych graczy, kórzy dostają ją w prezencie czy też samikupują w sklepie. Musimy zrobić pudelko by nie odstawać od produkcji zachodznich wyglądem i trwałością. i tylko o ten aspekt chodzi.

brathac
St. sierżant

Wprowadzenie, czy raczej powrót do pudełek wiązało się raczej z powrotem do sprzedaży gier w Empikach i innych sklepach. W tym przypadku pudełko to obowiązek.

Motyla Noga
Porucznik

Ale pamiętam jak kiedyś były w sklepach gry dragona nie pudełkowe tylko zafoliowane mi osobiście się to podoboło tylko że to było z 18 lat temu :cry: , teraz niestety jak napisał brathac pudełko to obowiązek, a wszystko przez ten MARKETING.

Andreas von Breslau
Szeregowy

Zdecydowanie jestem za wyższą jakością pudełek pomimo tego, że wiąże się to z wyższą ceną. Jeżeli o tyle, ile napisał WZ - nie ma się nad czym zastanawiać i nie ma w zasadzie nad czym dyskutować.

alensztajner
Plutonowy

WZ napisał/a:
Musimy zrobić pudelko by nie odstawać od produkcji zachodznich wyglądem i trwałością. i tylko o ten aspekt chodzi.

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Tak prawdę powiedziawszy te parę złotych na pudełko róznicy nie czyni. Ale i tak wolałem "folie" :wink: .

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Po pół roku mogę z całą odpowidzialnościa powiedzieć, że nase pudełka bardzo dobrze zostały odebrane przez graczy jako trwałe i udane. Dziękując za liczne opinie deklaruję, że każda nasz nastepnagra takie pudełka bdzie miała.

Gość

Faktycznie nowe pudełka sa bardzo dobre.
I rzeczywiście po kilku otwarciach i zamknięciach wieko dopadowuje się do dna i jest cacy.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Ten efekt dopasowania pojawił sie już po wyprodukowaniu pudełka, początkowo byłem pewien obaw, ale fachowcy prekonywali, że to tak będzie - to się zgodziłem. Sam w domu potem otwierałem pudełko codziennie jeden raz :) by się przekonać na włsnej skórze. No i okazało się, że to działa nad wyraz dobrze.

Gość

Ja na początku sie dziwiłem, czego te pudła takie ciasne. Ale po kilku otwarciach zaczęły się otwierać delikatnie.
Za pudełka macie u Żuawów plusa.

Luciao
Chorąży

jak przeciwnik będzie otwierał swoje pudła jednym palcem znaczy doświadczony gracz :)

McPeters
St. szeregowy

Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

Uważam, że nowe pudełka są rzeczywiście lepsze. Tak trzymać.
Jeżeli kogoś ze znajomych chcę zachęcić do gry (lub ogólnie do planszówek) to pierwsze co mogę mu zaprezentować to pudełko. Porządne, solidne i ciekawe graficznie robi duże wrażenie.

Każda licząca się gra z Zachodu ma bardzo porządne pudło i jest wydana na wysokim poziomie a to jest połowa sukcesu.

Sirias
Porucznik

Wysłany: Wto 26 Maj, 2009   

Jak kiedyś czytałem to w np. w eurograch cena pudełka (grafiki+materiału) potrafi przekroczyć 50% ceny wyprodukowania 1 gry (wliczając w to opłacenie autora)

Odpowiedz do tematu