Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Armia Zawodowa w Polsce?, Tak, ale jaka?
Autor Wiadomość
Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Wto 29 Sty, 2013   

nie to mi chodzi my TERAZ WSZYSCY PRAWIE 90 procent NIE CHCEMY WALCZYĆ i JUŻ JA NIE CHCĘ NIE MAM ZA cO I PO CO ma walczyć za twór który zabił mi przedwcześnie sowją nieudolnością mioch rodziców i mnie gnio od urodzenia a teraz chce mnie wyrzucić w mieszkania toczy ze mna wojne na śmierć i życie niech inni walczą tak mysła doły w polsce a ja jestem poł menelem. Niech Sakiewicz ze swoimi polplecznikami zamknie się z Kaczyńskim W redakciji GP i siedzibie partii i walczy z Rosją a nie wciąga i mami młodych ludzi w wojnę której nie można wygrać Im się śni i Rydzykowi nowe Poswtanie Warszawskie oni tak myśłą na serio to szaleńcy. Jak wedją rOsjanie przyitam i sałem lodówka oddam telewizor zegarek i rozdam skrzynkę wódki. Miałem przyjemność obcować
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto 29 Sty, 2013, w całości zmieniany 1 raz  

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

każdy walczy za SWOJE ideały, tylko za to warto ginąć, dla jednych jest nim ojczyzna, dla innym pieniądze, to są obszary tak różne i tak odległe, a śmierć taka sama

Krzysztof
Porucznik

ja teraz Muszę o pieniądze bo jak zdechnę z głodu to za ojczyznę nie powalczę cały listopad głodowałem mnie na jakiś czas ojczyznę wybito z głowy szczególnie traktowaniem mnie w urzędach po załatwieniu spraw po smrieci matki wszystkich od listopada nie czytam gazet i nie ogładam polskiej telewizji żeby nie grzeszyć przekilnaniemi naigrawaniem się.

To jest ok co Pan mówi ale np Pan Sakiewicz na takich obozach hoduje sobie małą taką armię fanatyków ludzi młodych i niezorientowanych że to jest grożna sekta militarno religijna tam i takie modlenia świeckie grupowe już były i do tego przykłada rękę pewien naukowiec miom zdaniem niespełna rozumu iałęm wątpliwą przyjemność poczuć działanie tego Pana W odpowiednim czasie służby się tym zajmą mam nadzeieję
Finansuje to prawdopodobnie masoneria i Ambasada Usa
tam są guru Pan Sakiewicz i reszta oraz wtajemniczeni młodzi ludzie reszta motłoch który daje im część pieniędzy no i wabiki dziewczyny Zgroza Zgroza

W polsce to tylko są dwa obozy zapadniki i wostoczniki nikt nie patrzy i dba o Polskę czy chce liczyć na własne siły mówię o ęlicie między Masonem Z USA a NKwdystą z Rosji między kilą a rzażaćzkczką a Polska ginie w katastrofie demograficznej nikt nie dba postaw sukna sobie wykriomy jak Janusz Radzwił i Bogusław.

Obie strony nie chcą nic słuchać są zaprogramowani na katastrofę totalną

Każda inicjatywa oddolna zostanie natychmiast przechwycona przez tych ludzi bo zapewniam że w najwąniejszym piatym szóstym szeregu są ci sami ludzie wymieszani z obydwu obozów fortuny na tym robią inni ludzi to jest taki prawan cyrk dla gawiedzi 5 6 szereg to dogląda bo ma konakty z 5 6 szeregemi z tych od forsy i cyrk się kręci

50 procent ludzi tego nie kupuje bo maa od dzieciństwa cięzkie życie i zna takie stuczki bo pracuje u tych jako np sprażtaczka wożny u tych z 5-6 szeregu i dają się oszukać tylko raz wiedzą zę to syf jest

Żeby Pan słyszał jak ci ludzie na dole ich wszystkich wszystkich przeklinają niektorych doprowadzili systemowo do alkoholizmu narkotyków i samobójśtw to są zwylki zbrodniarze

Radosław Kotowski
Podporucznik

Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

Jaka armia zawodowa? Taka jak widać.

https://www.youtube.com/watch?v=G1n10ktIJnU

Jak ktoś nie zauważył błędów to polecam lekturę opisów.

Odpowiedz do tematu