Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wojna Polska vs Rosja-Bialorús, potencjalny scenariusz.
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Wto 02 Wrz, 2008   

Guzik.
Spytać amerykańskiego żołnierza, to albo f... war albo niesie wolność, albo po prostu broni ojczyzny.
Spytaj się go, czy do Polski tez przyjedzie, to wątpię, żeby powiedział, że wlezie, jak mu się podobało będzie.

Razer
Chorąży

Wysłany: Śro 03 Wrz, 2008   

Jestem za grą Polska -Białoruś ! Wszystkimi 3 rękami!
Ocenić potencjały militarne obu krajów dodać parę dywizji ,,rosyjskich ochotników'' i zrobić gierę. Na zachodzie od lat tego typu gry wychodzą to czemu nie u nas 8)

Strzelec
Szeregowy

Wysłany: Śro 09 Lut, 2011   

Witam

Mogę się zaoferować w tym temacie. Lata temu (10 chyba już) pojawiła się w Internecie gra autorstwa Jacka Rossa "Wojna - W obronie demokracji" przedstawiająca konfilkt zbrojny Polski i Białorusi w 2004 roku ;) . Gra dość prymitywna, zajmująca się jednak ciekawym tematem. Typowa strategia turowa jak z dawnych lat, tyle, że obsługuje ją Windows. Można wybrać stronę konfilktu i grać z kolegą lub z komputerem. Do wyboru pozostaje też cała kampania lub pojedynczy scenariusz. Kampania rozpoczyna się atakiem Białorusinów z rejonu Brześcia nad Bugiem na Terespol i Białą Podlaską. Co ciekawe oprócz wojny polsko-białoruskiej autor dołączył do gry także kampanię i scenariusze z Kampanii Wrześniowej 1939 roku (Obrona Poznania i Kutna, Obrona Modlina). Pamiętam, że scenariusze treningowe obejmowały także jakiś konfilkt z udziałem Chin, ale obecnie nie mogę go uruchomić (pojawia się błąd), więc nie wiem co to dokładnie było. Posiadam tę grę w wersji 2.3. Obecnie jest nie do zdobycia w internecie, strona gry już daaawno nie istnieje. Wszystkim zainteresowanym mogę wysłać grę na maila (instalka ma 2,06 mb), chyba, że jakiś posiadacz konta na Chomiku zechce wrzucić plik dla wszystkich, co ułatwiłoby sprawę.

PS. Ostrzegam jeszcze raz, że gra jest prymitywna i nie można spodziewać się po niej wiele. Mimo to, jako jedyna rozgrywka o tej tematyce jest godna uwagi i ma swój urok. Miło się zdobywa Mińsk ;)
Swoją drogą nie wiem jakim cudem ta instalka uchowała się jeszcze na moim dysku.

Pozdrawiam

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

to ja poproszę
wzalewski@o2.pl

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Co prawda nie mam pojęcia jak w to zagrać, ale widać że jst w tym potecjał
Jakby autor kiedyś się odnalazał to zapraszamna mójmail, możnaby jakoś projekt wesprzeć.

Strzelec
Szeregowy

Dla wszystkich chętnych zamieszczam link. Udało mi się wrzucić grę na serwer Hotfile.
http://hotfile.com/dl/103...na_2.3.exe.html

Dajcie znać jak wrażenia ;)

Odpowiedz do tematu