Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
BZURA
Autor Wiadomość
Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Pon 09 Sie, 2004   BZURA

Bzura powoli wychodzi do drukarni

Gladky
Kapitan

Wysłany: Pon 09 Sie, 2004   

Wspaniale, nie moge sie juz doczekac jak zacznie wchodzic n rynek gier strategicznych.
Jaka teraz gra z września ma wyjść w kolejności.
Wspominałeś coś sznowny generale WZ o Śląsku, itp.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Pon 09 Sie, 2004   

Śląsk to dobry kierunek - musi się ukazac daty jednak nie sprecyzuje gdyż czas na inne tytuły

Viking
Major

Wysłany: Wto 31 Sie, 2004   

mam pytanie jaki obszar bedzie obejmowac nowa Bzura czy taki jak kiedys w Dragonie czy troche inny,no i czy w jakis normalny sposób da sie to polaczyc z Mławą bo tamta Bzura z dragona zupelnie nie pasowala do Mławy

polak
Kapral

w TiSie 11 piszą, że nowa Bzura ma się łączyć z Mławą i z czymś jeszcze - i bardzo dobrze!!

Gladky
Kapitan

Ja to juz słyszałem że bedzie się łączyc z Mławą, Pomorzem i Piotrkowem, ale wtedy to ta plansza musi byc jakaś gigantyczna...i dobrze.

Pablo
Podporucznik

Jeśli Pomorze sie z Mławą nie łączy (w żaden sensowny sposób) to raczej ciężko żeby Bzura łączyła sie z tymi dwoma mapami. Uważam, że dobrze by było wydać jakąś erratę dla terenów mławsko-pomorskich.

Gladky
Kapitan

Ponoć ma być nowa mława pasująca juz do Suwalszczyzny i pomorza. To załatwiałoby także problem łączenia z Bzurą.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

jak mówię, że się łacza to się łonczom, bzura mam większy obszar i jest na prawde ładna plastycznie, a po połączeniu z Piotrkowem robi sie ciekawa gra na przedpolach "Warszawy".

Wojpajek
Major

Ja pozwolę jednak na pewnien brak wiary w to że Bzura się połączy z Mławą i Pomorzem. Przecierz Pomorze i Młąwa to dwie zupełnie inne mapy więc jak można jeszcze do tego dołączać Bzurę... :?: Ale nic sprawdzę po zakupie ..... :P

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

oj oj a jak się okaże że kiedyś będzie nowa mapa Mławy np. na tył do map z taktyki i będa tam już lepsze tereny to co?
jak tak można narzekać:)

Wojpajek
Major

Wysłany: Śro 01 Wrz, 2004   

To w takim razie mapa z Bzury nie będzie się łączyła z aktualną mapą do Mławy?

Pablo
Podporucznik

Wysłany: Śro 01 Wrz, 2004   

Będzie się łączyła tylko heksy nie będa się zgadzały. :lol:

Viking
Major

Wysłany: Nie 05 Wrz, 2004   

czy ,,Bzura" bedzie się łaczyła z mapami z ,,gór swietokrzyskich" i ,,Linią Wisły"?

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Nie 05 Wrz, 2004   

oczy wiście

Viking
Major

Wysłany: Pon 13 Wrz, 2004   

mam uwagi techniczne do Bzury:wydaje mi sie ze w grze brakuje niemieckich zetonow ja mam braki np zetonów symbolizujacych pulki 31 DP(sa same bataliony), brakuje zetonów z kompanii i batalionów z 1D.Lek,batalionow 29DZmot, kompanii i batalionów 2, DLek, 3Dlek, np w 13 DZmot podział na bataliony ma tylko jeden pułk a dwa pozostałe juz nie, z czego to wynika? to sa błedy z powodów technicznych czy moze tylko moj egzemplarz jest niepełny?prosze ojca :wink: Redaktora o odpowiedz

Wojpajek
Major

Wysłany: Wto 14 Wrz, 2004   

Viking masz juz Bzurę.. i co łączy się z Piotrkowem i starę Mławą czy znowu sa problemy?

Viking
Major

nie mam niestety Piotrkowa ani Pomorza ale z tymi grami sie łączy na 100% bo nawet sa odpowiednio zaznaczone miejsca gdzie mozna połączyć a z Mławą to niebardzo sie łączy niestety bo akurat Mławe mam i sa duze rozbieznosci terenowe np w Modlinie
Ostatnio zmieniony przez Viking Wto 14 Wrz, 2004, w całości zmieniany 2 razy  

hanys
St. szeregowy

Wojpajek napisał/a:
Viking masz juz Bzurę.. i co łączy się z Piotrkowem i starę Mławą czy znowu sa problemy?

Ja też już jestem zaopatrzony w Bzurę :D . Co do połączenia z mapą Piotrkowa nie ma żadnych problemów. Natomiast Mławy nie mam i trudno mi się wypowiadać.... .

Gladky
Kapitan

Mam wszystko z września, co tylko się ukazało i mogę śmiało potwierdzić słowa WZ, że łączy się z Piotkowem, Górami Świętokrzyskimi, Pomorzem.]

Sprawa z Mławą /a tu istotnie jest jeszcze problem/ zostanie rozwiązana jak sie ukaże nowa plansza - będzie w tedy jeszcze tylko Wybrzeże chyba do poprawienia... ;)

Natomiast ciekawi mnie czy planujecie wydanie planszy ukazującej tereny na Wschód od Wawy, takiej żeby łaczyła Mławę z Górami świetokrzyskimi i Linia Wisły - dawałoby to mozliwości na prawdziwą obronę na linii Wisła - Narew i byłoby więcej miejsca dla Polaków do odwrotu...

Odpowiedz do tematu