Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rodzaje jednostek.
Autor Wiadomość
Pan P.
Kapitan

Wysłany: Pią 12 Sty, 2007   

Cytat:
Ja myślałem tak, by pierwsze kratki oznaczały stratę siły i ckm. W razie straty przez baon połowy ps żeton odwracałoby się na rewers, już bez ckm. I wtedy jego siła byłaby liczona jedynie normalnie, bez dodatku za ckm.

Ja mysle troszke inaczej, kratki z ckm-em ustawic w 2/3 sily i w 1/3 sily. Szkoda na samym poczatku tracic tego maszynowego power up-a. Sila oddzialu bedzie troche wolniej schodzic, ale nadal bedzie to w miare realistyczne.

Gość

Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Pan P. napisał/a:
Cytat:
Ja myślałem tak, by pierwsze kratki oznaczały stratę siły i ckm. W razie straty przez baon połowy ps żeton odwracałoby się na rewers, już bez ckm. I wtedy jego siła byłaby liczona jedynie normalnie, bez dodatku za ckm.

Ja mysle troszke inaczej, kratki z ckm-em ustawic w 2/3 sily i w 1/3 sily. Szkoda na samym poczatku tracic tego maszynowego power up-a. Sila oddzialu bedzie troche wolniej schodzic, ale nadal bedzie to w miare realistyczne.

Tylko co zrobić, gdy baon będzie miał 4 ps?
Czy mnożyć tą liczbę i baon miałby mieć 8 ps?

Bavarsky napisał/a:
Witam!
Czy dywizje piechoty górskiej zostaną też ujęte w instrukcji?
Zakładam że tak, natomiast ich specyfikacja będzie przypominać w jakimś stopniu tą z systemu B-35? Chodzi mi np. o dodatkowe punkty ruchu w terenie górzystym...

Pozdrawiam

Na pewno ujmę w grze specyfikę walk w górach.
No i jak będą w tych górach walczyć wojska górskie, to zostanie to uwzględnione.

alensztajner
Plutonowy

Wysłany: Pon 12 Mar, 2007   

DN napisał/a:

Austriak

Jeśli takie będa żetony to naprawdę nieźle.

pablo8019
Podporucznik

Wysłany: Pon 12 Mar, 2007   

Mi też się podobają, chociaż wyobrażałem sobie początkowo piechura w bardziej "bojowej" pozycji... Ale to oczywiście szczegół.

alensztajner
Plutonowy

Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

A czy będą jednostki specjalne, np. pociągi pancerne?

Gość

Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

Na poczatek będa saperzy i pionierzy.

Odpowiedz do tematu