Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadanie nr 6 (sezon 2006/2007)
Autor Wiadomość
Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Czw 22 Lut, 2007   

Michał Tomczewski
Opis dzialan bojowych na 3. Zgodnie z Twoimi przewidywaniami wynik slaby, ale czego oczekiwac po zadaniu, ktore jak sam napisales rozwiazywales na kolanie w ciagu 20min. Coz wynik mowi sam za siebie, choc nie jest tragiczny, ale to glownie z powodu, ze zadanie bylo latwe. Jednak co by nie powiedziec zdobyles kolejne punkty w generalce i nie oddales zadania walkowerem, a to jest bardzo wazne i chwalebne. Zycze powodzenia i wiecej czasu w kolejnych zadankach :)

Tomasz Żółtak
Opis dzialan bojowych na 3. Właściwie co zakladales to osiagnales. Nie zabiles LXI/2, ale chyba nawet nie miales takie zamiaru ( nie mowie tu o szczesciu na kostkach ). W miare dobrze postawiona obrona ochroniła Cie
przed wiekszymi stratami niz kilku innych chlopakow z tą samą zdobyczą pz-tów co Ty.

Kosynier
Opis dzialan bojowych na 4-. Właściwie wszystko co sobie założyłeś zostało zdobyte. Szkoda, że bardziej nie przyłożyłeś się do zniszczenia 1-2 wiecej jednostek włoskich. Mogło być lepiej, a tak jest w sumie średnio.
Obrona rozłożona poprawnie choć łatwo było zadać jej straty. Podsumuwując jak tylko więcej czasu poświecisz na zadanie odd razu wynik jest lepszy niż lokaty w dolnych partiach tabeli.

Boromir
Opis dzialan bojowych na 3+. Zadanie rozwiązane niezwykle szczęśliwie i mogłbym rzec bez wiary w ostateczny sukces. Nadal masz sporą bojaźń w wykonywaniu swoich założeń. Jeśli czegoś jestes pewien musisz dazyc do celu militarnego, a nie bac sie ze nic sie nie uda i umoczysz zadanie. Chyba wiekszosc graczy doswiadczonych w zadaniach kiedys umoczyla jakies zadanie. Czy to Espada, r1omen czy Zygfryd wszyscy Oni zawalili kiedys zadanie i byli ostatni w tabeli. To zadna zniewaga byc ostatnim, po prostu sie nie udalo, ale zebrali doswiadczenie i walcza dalej z lepszymi skutkami. Uwiesz w swoje decyzje i intuicje ( mowa o zadanich ).

Paweł Drath
Opis dzialan bojowych na 4. Zadanie wykonane słabo, kiepsko obstawione miasteczko do obrony spowodowało jego utrate, zresztą jak byś nie ustawił obrony w miasteczku czy też w bazie to i tak ktorys z tych punktow terenowych bys stracil, gdyz w ogole nie probowales zniszczyc włoskich tankietek ( no oprócz XX/2 ), a tym samym mialem spore sily do walki. Niestety tym razem dolny rejon tabeli. W nastepnym zadaniu bardziej sie przyloz, bo wiem ze stac Cie na lepszy wynik :)

Precel
Opis dzialan bojowych na 4+. Zadanko na deser :P
Założenia prawie wykonane, zablokowałem Ci kontre na LXI/2 i to pozwoliło mi nie stracić 3 pz-tów , a Tobie nie zdobyć. Nie mniej jednak w rywalizacji dowodcow z 41 pz-tami górujesz poniewaz Twoje EWB tym razem jest nadzwyczaj wysokie :) Jak Preclo sie przylozy do zadania to potrafi trzymac sie czolowki, zobaczymy jak dlugo :) [/b]

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Oficjalne wyniki znajdja sie juz na stronie :)

Gratulacja dla zwyciezcy 8)

Pozdrawiam 8)

Mały
Plutonowy

Wysłany: Sob 24 Lut, 2007   

No to gratulację dla Pawła (vel Kiśla) za kolejne zwycięstwo :]

preclo
Kapitan

no tak precle zawsze na deser, przeważnie do piwka hehehe

A poważnie, oczywiście gratulacje dla Kisiela.
Tym większe, że człowiek z lubelszczyzny, która zaczyna rosnać w siłę :)

Kurde mam pewien niedosyt, bo jakby się udała ta kontra to byłbym pierwszy :D
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

Grenadier
Kapral

Gratulacje kisiel za zwycięstwo lub lepiej mówiąc za najlepsze wykonanie zadania:)

Mały już czuje twój oddech na moich plecach, jestes tuż za mną w rankingu tego sezonu.

Mały
Plutonowy

Grenadier napisał/a:

Mały już czuje twój oddech na moich plecach, jestes tuż za mną w rankingu tego sezonu.

Tak więc musisz uważać, bo ja nigdy nie śpie :twisted: chyba, że jestem śpiący...

Ale szczerze musze powiedzieć, że do 7 niezbyt się przyłożyłem... Będzie cięzko w tym zadaniu =/
A wg. zapowiedzi Arka teraz już do końca walka będzie wyrównana...

Grenadier
Kapral

No cóż Mały, znam już takie przypadki kiedy któś mówił "nie uczyłem się", "nie umiem", "nie przylożyłem się" a wychodziło bardzo dobrze. Poczekamy zobaczymy:) Przyznam że czuję sie jakby 7 zadanie było po części pojedynkiem miedzy tobą a mną :wink: bo wkoncu tu sie okaże kto będzie wyżej, tak czy siak zapewne mnie przegonisz w rankingu.

kisiel1815
Sierżant

Dziękuje za gratulacje. :D
W końcu uśmiecha się do mnie szczęście, bo pierwsze zadania to tragedia.Chyba wynikało to z braku wyczucia na ile można sobie pozwolić :lol: . No ale czuje że walka będzie ostra tymbardziej że zawaliłem 7 zadanie bo myślałem że Polacy z 1DPanc mają Rozp. :lol:
Życze wszystkim powodzenia w przyszłych zadaniach, oczywiście tego powodzenia życze tylko tak żeby starczyło wam na 2 miejsce :lol: .

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Grenadier napisał/a:
Gratulacje kisiel za zwycięstwo lub lepiej mówiąc za najlepsze wykonanie zadania:)

Po rozwiazaniu zadania 7 Twojego i Malego moge Cie uspokoic 8) rozwiazal gorzej od Ciebie Adamie, nieznacznie , ale gorzej, a tym samym utrzymasz jeszcze co najmniej przez 1 zadanie swoja pozycje ( Maly Cie nie wyprzedzi ).

Pozdrowionka 8)

Mały
Plutonowy

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Arecki napisał/a:

Po rozwiazaniu zadania 7 Twojego i Malego moge Cie uspokoic 8) rozwiazal gorzej od Ciebie Adamie, nieznacznie , ale gorzej, a tym samym utrzymasz jeszcze co najmniej przez 1 zadanie swoja pozycje ( Maly Cie nie wyprzedzi ).

Pozdrowionka 8)

A nie mówiłem? >.>
Więc czekamy na 8 :]

m_kowal
Porucznik

Wysłany: Pon 26 Lut, 2007   

Gratulacje dla zwyciezcy - nieczesto sie zdaza takie dublet :D

Odpowiedz do tematu