Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Battles in Italy / Battles in Normandy.
Autor Wiadomość
Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

Gratulacje dla Fanatyka z powodu pokonania mnie w Mortain. Overhelming Victory chyba 2500 pkt do 150 moich. 33 jednostki moje zniszczone 4 Fanatyka zniszczone. Niemcy mogą odciąc Pattona od reszty wojsk uderzając na Avranches

GOKERSONOW
Chorąży

Wysłany: Pon 09 Lut, 2009   

A ja w pattona przegrywam narazie ale i tak dzielnie sie bronie , spowalniam atak sowietów .

Jeszcze raz dziekuje za oob sowietów z toaw bo nie stac mnie na ten program :)

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Dzięki Krzysztofie za grę. Za jakiś tydzień będę wolniejszy więc mogę w coś zagrać. Ale wydaje mi się ze taki maly scenarusz jest fajny - szybko się gra i widać zakończenie na horyzoncie. Gram w TAO z B in Normandy i jestem chyba w 12 etapie a gram juz ze 3 tygodnie. Jest tyle możliwości ze muszę kombinowac, sprawdzac zaopatrzenie, wybierac ataki, modyfikatory itd itd. Troche sie zaczyna nudzic. A w naszej grze caly czas w napieciu. Wydaje mi sie ze nie wykorzytales masy swoich wojsk do jakiegos wiekszego przelamania, tylko probowales walczyc na calym froncie a ja umocniony na skalach siedzialem sobie kontraatakujac czasem. Ale jak na poczatku zobaczylem moje sily to stwierdzilem ze nawet nie mam gdzie uciekac :lol: .

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

Ja też zagrałem w Ardeny na Computer +. Straciłem z 60 jednostek a kompuer z 10 Kompletna klęska.w 14 etapie

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

majac wolny czas znowu zagralem w Ardeny tym razem na poziomie computer. Znowu klęska komputer oszukuje moje ataki są nieskuteczne a on rozbija mi dwa razy tyle jednostek. Scenariusz jest nie do przejscia zle zrobiony

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009   

Ale grasz Niemcami? Ja pmaietam ze dlugo sie iedys meczylem i tez mi sie wydawalo niezmoliwe. Ale teraz jak gram to na polnocy rozbilem towarzystwo, na poludniu tez zaszedlem daleko ale juz posilki mnie wypychaja. w srodku doszedlem do Bastogne ale nie zdobylem. Ogolnie wygrywam na punkty i ilosci jednostek, ale ilosc poslikow alianckich przeraza i zaczynam wycofywac sie na srodku i poludniu na z góry upatrzone pozycje. Probowalem obrocic sie z polnocy na poludnie, ale bronia sie alianci na jakiejs rzeczce, a ja obchodzac ich nie za bardzo mam zaopatrzenie.

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009   

Grałem Niemcami. Ta gra jest dziwna. Do większosci walk wogóle nie dochodzi Tylko w niektórych walkach można użyc guzika walki.
Przedtem grałem w Rommla pod Stalingradem i tam grało się lepiej. Wygrałem wtedy choc z trudem. Chyba powinienem wreszczie przeczytac instrukcje ale mi sie nie chce bo jest drętwa
Mnie się bardziej podoba TOAW. tylko ciągle robie ten scenariusz alternatywny dla Barbarossy i nie mogę go zrobic

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Śro 08 Kwi, 2009   

Hmmm, ja Ci mowie da sie, ale sam za ktoryms razem dopiero cos osiagnalem.
A czy ktos gral w scenariusz Fall Wiess?? Sciagnalem, ale nie wiem gdzie podzialem BiItaly, a to na tym silniku chodzi,....

Odpowiedz do tematu