Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Medieval II - recenzja
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Czw 11 Cze, 2009   

Medievala gralem na tyle dlugo, ze konczylem go:

Krucjaty: wszystkie nacje z wyjatkiem Turcji
Anglia: wszystkie nacje. Wrazenia - najlatwiej Irlandia, najtrudniej Szkocja
Krzyzacy: Dania, Cesarstwo Niemieckie
Ameryki: Hiszpania, Apacze, koalicja plemion.

Generalnie dodatek naprawde fajny i roznordny ktory mozna polecic kazdemu kto jeszcze nie gral.

pablo8019
Podporucznik

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009   

pablo8019 napisał/a:
(...)Za nic nie mogę sobie poukładać hierarchii jednostek indiańskich pod kątem ich przydatności w bitwie

Tytułem uzupełnienia - wszystko to co piszecie to racja, ale mnie najbardziej odstraszały i dezinformowały nazwy jednostek indiańskich w stylu "skaczące wiewiórki" czy też "pędzące króliki" (nie pamiętam dosłownie jak to szło). Zamiast takiego cudowania mogliby napisać normalnie "łucznicy jacyś tam", "włócznicy jacyś tam", itp. i wtedy byłoby jasne. No ale to moja subiektywna opinia :wink:

Sgt. SHARP
Szeregowy

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009   

mnie osobiście te nazwy indian też rozbawiają :lol: !!! Brakuje tylko im ciężkiej kawalerii pod nazwą "Pędzące Bizony" :P :P :P

pablo8019
Podporucznik

Wysłany: Pon 28 Wrz, 2009   

Caius Marius napisał/a:
(...) mam kłopot ze zmuszeniem ludzi do szarży. Dwukrotne kliknięcie na jednostce wroga rzadko kiedy powoduje, że moi rzucają się do ataku, muszę poprawiać przyciskiem.(...)

A czy przyczyną nie może być niskie morale albo zmęczenie jednostek, które to albo "na tych lub tamtych już nie pójdą bo to rezuny straszne" albo ledwo nogami powłóczą?

Caius Marius napisał/a:
Dodano Państwo Papieskie. Jak jesteśmy krajem katolickim, to tenże guru sekty może narobić sporo zamieszania.

Ot, heretyk...

Odpowiedz do tematu