Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe gierki on-line
Autor Wiadomość
Pyra
Kapitan

Wysłany: Śro 15 Lis, 2006   Ciekawe gierki on-line

http://poszkole.pl/gry/3,15,30.html fajna gierka, strzela się rzuty wolne i karne, ciekawe rozwiązanie

John Rostwood
Plutonowy

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

A gdyby się komuś tamto znudziło a chciał zagrać w coś podobnego to podaje link:
http://gryonline.boja.pl/game,1681.html

Silvershoot
Porucznik

Wysłany: Czw 28 Cze, 2007   

Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w grze "Navyfield". Gra pozwala nam przenieść się do czasów II WŚ i zostać kapitanem jednego z dostępnych w grze okrętów.
Zaczynamy od malutkiej fregaty o sile zaledwie 4200 (największe okręty mają nawet po 28000). Wybieramy załogę i ruszamy aby zdobywać pieniądze, kredyty i doświadczenie. Wszystkjo to pozwoli nam z czasem na dojście do potęznych okretów liniowych. Najpier krótki trening który może nas zniechęcić ale trzeba go przejść aby grać dalej. Potem już regularna wojna. I tak dojście do poziomu 30 jest dość łatwe o tyle po nim zaczynają się już schody i potrzeba naprawdę wielu czasów aby osiagnąć kolejny level. Nie bez znaczenia pozostaje załoga. Jej wybór ma wpływ na sprawnośc i możliwości naszego okrętu. I tak radiomen pozwala na komunikację, inżynier odpowiada za silnik a pilot za samoloty ...
Sama walka wygląda nastepująco. Wchodzimy na pole bitwy które jest z reguły poprostu całe oceanem. Graczy dzieli się na dwa zespoły tak aby miały one jak najbardziej porównywalne siły. potem zaczyna się gra. Trwa ona do zniszczenia ostaniego przeciwnika ale nie więcej jak 15 minut. Tu bez wątpienia należy zwrócić uwage na wagę współpracy dzięki której można pokonać o wiele silniejszą flotę.
Statki, broń czy lotnictwo nie są do końca odwzorowane zgodnie z realiami ale w mimo to czuje się smaczek pływania na okretch z czasów II WŚ. Do wyboru mamy 4 strony konfliktu: Japonia, Niemcy Wileka Brytania i USA z których każda posiada własne uzbrojenie i okręty a także rodzaje załogi. To że wybraliśmy jedną ze stron nie blokuje nam możliwości posiadania w przyszłości statków innej nacji. Arsenał broni jest naprawde bogaty. Od dział małego kalibru po prawdziwe kolubryny niszczące wroga jednym strzałem. Torpedy, samoloty itp ... Same okrety podzielone są na klasy. i tak kolejno: fregaty, niszczyciele, lekkie krążowniki, ciężkie krążowniki, lotniskowce i okrety liniowe. Wszystkie mają swoje wady i zalety.
Graficznie wszystko prezentuje się bardzoe ładnie mimo iż jest w 2D (coś jak Sudden Strike).
Jedyną wadą jest wielość gry czyli 398 mega które trzeba ściągnąć z internetu co zajmuje przy dobrych wiatrach około 2 godzin.

Wszystkich których choć trochę zaciekawiłem zapraszam na oficjalną stronę gry gdyż nie wszystko udało mi się tu opiosać: www.navyfield.com

Jeśli ktoś będzie potrzebował więcej informacji lub zdecyduje się zagrać to proszę kontaktować się ze mną za pośrednictwem PW lub GG. W grze mam taki sam nick jak tu na forum.

Planuję założenie własnej eskadry a potem klanu więc wszyscy ochotnicy są mile widziani.

piterx
St. szeregowy

Wysłany: Pią 29 Cze, 2007   

A na jakim grasz serwerze i po jakiej stronie (kraju) ?

O'nell
St. sierżant

aa czy ta gierka jest w pełni darmowa bo pamietam ,że cchoo z pare lat temu to sie po 30 levelu placiło :lol:

Silvershoot
Porucznik

Całość jest w pełni darmowa. Jest tylko opcja wykupienia konta premium z milionem zbędnych bajerów.

piterx
St. szeregowy

Wysłany: Sob 30 Cze, 2007   

Jak cos to ja mam nick "BialyLis" i dzisiaj zaczynam grac.
:D

Aetius
Kapitan

Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

też bym zagrał ale nie chce mi się ściągać ;) jakby ktoś miał na płycie i chciał mi gratisowo przysłać to bardzo chętnie skorzystam :P

Aetius, Otis, Atieus, Ateius, Aietus, Iaietus, Bigos, Helikopter, Kotletius... co dalej? ;)

piterx
St. szeregowy

Wysłany: Wto 07 Sie, 2007   

Nie ściągaj z NF.com bo tam mały transfer tu http://fleethelios.com/dl/ masz najnowszą pełną wersje (patche ściągają się automatycznie przed rozpoczęciem gry)

Silvershoot
Porucznik

Wysłany: Wto 23 Mar, 2010   

Z rok mnie na forum nie było :)

Ze stronki NF ściąga się dość szybko ... dziś 500mb w 10 minut :) ... zaraz zagram i zobaczę co się po zmieniało.

Co do gry to jedyną wadą jest wolno zdobywane doświadczenie przy wyższych poziomach. Tu wychodzi zaleta konta premium które daje spore bonusy.

Piterx gram na obecnym serwerze Yamato... mam 2 BO KM i jednego GB ... wszyscy koło lvl 50. Nick taki sam.

Piotr Marciniak
Plutonowy

Wysłany: Nie 09 Cze, 2013   

Znalazłem coś takiego, gram w to już 3 dni ciekawe.
http://warstoryeurope.com/

Odpowiedz do tematu