Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe zadanie 2 (sezon 3) - chronologicznie to trzecie
Autor Wiadomość
Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Sob 30 Wrz, 2006   

ziober80 napisał/a:
Dziś upływa termin, a ja mam kluczowe pytanie :) . Czy prowadzac WO moge dzielic sile jednostki, by np. wykonac dwa ostrzaly z mniejsza sila, czy na potrzeby zadan jest to wykluczone? Prosze o szybka odpowiedz :)

Na potrzeby zadan, choc wlasciwie i teraz juz nawet przy stolach sie tak gra rozdzielanie ognia w WO jest niedozwolone. Strzelamy z max sila jaka przysluguje danej jednostce i nie mozemy tej sily rozdzielac.

Pozdrawiam 8)

ziober80
Szeregowy

Dzięki. No to klops :)

kisiel1815
Sierżant

A ja mam pytanie odnosnie nimieckiego sztabu"W"- czy daje on +1 przesuniecie w walce czy może jest to sztab korpusu?

Drugie pytanie tyczy sie radzieckich saperów w tym zadaniu - czy moga oni forsowac rzeke na zasadach jedn. zmot czy jak zwykła niezmot. piech
(chodzi mi o sytuacje w tym konkretnym zadaniu)

Arecki
Generał (moderator)

kisiel1815 napisał/a:
A ja mam pytanie odnosnie nimieckiego sztabu"W"- czy daje on +1 przesuniecie w walce czy może jest to sztab korpusu?

Drugie pytanie tyczy sie radzieckich saperów w tym zadaniu - czy moga oni forsowac rzeke na zasadach jedn. zmot czy jak zwykła niezmot. piech
(chodzi mi o sytuacje w tym konkretnym zadaniu)

Saper dziala na normalnych zasadach jakie sa w instrukcji. Nie ma tutaj zadnych anomalii.

Sztab W jest sztabem dywizji i daje on modyfikator +1.
Pytania jakie zadawaliscie tyczyly sie ogolnie sztabu korpusu i wnioskowalem (bez Waszych uscislen w pytaniach) ze chodzi Wam o radziecki sztab korpusu.
Dopiero teraz Kisiel i wczesniej Misiek000 zadali konkretne pytanie czy W to sztab dywizji czy korpusu.

m_kowal
Porucznik

Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

Arku,
kiedy mozemy sie spodziewac kolejnego zadania? (bo pewnie najpierw bedzie nowe zadanko a potem wyniki)

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

m_kowal napisał/a:
Arku,
kiedy mozemy sie spodziewac kolejnego zadania? (bo pewnie najpierw bedzie nowe zadanko a potem wyniki)

Zgadza sie, najpierw ukarze sie zadanie 3 , a dopiero potem wyniki, zreszta na niektorych graczy czekam az do niedzieli (koniec terminu z nadsylaniem zadan spoznionych).
Tak wiec jesli chodzi o wyniki to spodziewalbym sie ich najszybciej za jakies 10-14 dni. Rozwiazanie zadania 1 bedzie z kilku dniowym wyprzedzeniem od podanego terminu rozwiazania zadania 2.

Karol3414
Major

Wysłany: Pon 02 Paź, 2006   

Arecki napisał/a:
m_kowal napisał/a:
Arku,

Zgadza sie, najpierw ukarze sie zadanie 3 , a dopiero potem wyniki, zreszta na niektorych graczy czekam az do niedzieli (koniec terminu z nadsylaniem zadan spoznionych).
Tak wiec jesli chodzi o wyniki to spodziewalbym sie ich najszybciej za jakies 10-14 dni. Rozwiazanie zadania 1 bedzie z kilku dniowym wyprzedzeniem od podanego terminu rozwiazania zadania 2.

To kiedy to 3 zadanie się ukaże?
Zadanie są jak nałóg, jak zaczniesz to musisz rozwiązywać i każda przerwa jest nie do zniesienia.

PzKpfw II
Major

Czy doszło Arku moje beznadziejnie rozwiązane zadanie?Bo nie otrzymałem potwierdzenia...Cholera,przez ten ślub na nic nie mam czasu!

Arecki
Generał (moderator)

PzKpfw II napisał/a:
Czy doszło Arku moje beznadziejnie rozwiązane zadanie?Bo nie otrzymałem potwierdzenia...Cholera,przez ten ślub na nic nie mam czasu!

Otrzymalem, nie dostales potwierdzenia, bo nie wyslales na ten mail co powinienes :)

Gonzo
St. sierżant

Arecki napisał/a:
m_kowal napisał/a:
Arku,

Jednym z tych spóźnialskich jestem ja ...
Sobie kompletnie zapomniałem. Dzięki Arku za przypomnienie :D
(Ale ja to chyba potrzebuje jakieś tydzień wcześniej)
Najważniejsze moja beznadzieja przed chwilą wysłana.
Punkty ujemne za spóźnione rowiązanie + wycisk od Rusków Arka i chyba będe na minusie :roll:

m_kowal
Porucznik

e bez pesymysmu

sa jeszcze punkty za udzial:):):)

PzKpfw II
Major

Wysłany: Śro 04 Paź, 2006   

Arku napisz ostatecznie na jaki adres należy wysyłać zgłoszenia,bo jużem skołowany.Wysłałem bodajże na stronab35@wp.pl i myślałem,żem dobrze uczynił :roll: .

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Śro 04 Paź, 2006   

PzKpfw II napisał/a:
Arku napisz ostatecznie na jaki adres należy wysyłać zgłoszenia,bo jużem skołowany.Wysłałem bodajże na stronab35@wp.pl i myślałem,żem dobrze uczynił :roll: .

Oj Babel Babel :P a poczytac stronki nie mozna :?: :idea:
Wszystko jest napisane na niej co gdzie i jak :idea:
Mam Twoje rozwiazanie bo nie skasowalem jeszcze tego maila wlasnie dla takim Asów jak Ty :P

Zerknij do dzialu KONTAKTY, tam wszystko jest napisane.

Pozdrawiam 8)

PzKpfw II
Major

Wysłany: Pon 09 Paź, 2006   

Ha ha ha!! Jestem as jak mam czas,a na razie as ze mnie taki,jak z japońców siusiaki!

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Pon 16 Paź, 2006   

Wyniki zadania 2 juz na stronie.

Wystapily drobne bledy przeliczeniowe w tabelach : Statystyki, wszechczasow przy nazwisku Karola3414.
Trwaja prace nad poprawieniem bledu ( poprostu nie dodalo graczowi danych po ostatnim zadaniu ) - byl nieaktywnym wczesniej graczem i stad blad. Za problemy przepraszam :oops:

Reszta wynikow OK.
Jak widac nikomu nie udalo sie utrzymac rzeki, a szkoda. Ten kto by ja utrzymal zdobyl by spora przewagee nad reszta.
Najblizej osiagniecia tego celu byl Espada, ale zapomnial o silnym moim kontataku. Probe niekonwwencjonalna odnotowalem rowniez przy rozwiazaniu Ssuprasa jednak tutaj dzialania byly bez skladu i ladu. Chyba za mala wiara w osiagniecie sukcesu.
Tym niekonwencjonalnym rozwiazaniem byla proba zniszczenia mostu, zarazem niszczac sztab 61 i saperow. Ten kto probowal isc w tym kierunku osiagnal by calkowity sukces.
Niestety 98% Was ograniczyla sie do obrony obu mostow , a to bylo skazane na niepowodzenie.

Pozdrawiam 8)

Karol3414
Major

Brak doświadczenia dał o sobie znać, nawet nie pomyślałem o tym by zniszczyć most. W sumie jednak jestem zadowolony z wyniku, oby następnym razem było lepiej.
PS: Gdzie następne zadanie.

m_kowal
Porucznik

Ja z wyniku jestem zadowolony, ale widze jak mozna byloby to zdanko zrobic zdecydowanie lepiej. Ech, czlowiek sie uczy cale zycie - ale to dobrze:)

KG Grau
Kapitan

ale jak most bez saperow? artyleria??
ja usilowalem zniszczyc saperow i obronic miasta. widze,ze nie udalo mi sie zniszczy saperow :cry: ,bo wtedy by nie przeszli :twisted:

Kragdob
Major

Można było próbować artylerią, ale większa szansę dawała obrona miasta na 2:1.

Chyba, że o czymś nie wiem 8)

Karol3414
Major

KG Grau napisał/a:
ale jak most bez saperow? artyleria??
ja usilowalem zniszczyc saperow i obronic miasta. widze,ze nie udalo mi sie zniszczy saperow :cry: ,bo wtedy by nie przeszli :twisted:

Można wiedzieć jak chciałeś ich zniszczyć? Ja myślałem o tym żeby ich wypchnąć poza zasięg panceriaków ale było to raczej niemożliwe, a jeśli już to trzeba by zaangażować spore siły.[/url]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi