Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Guardia] Śląsk
Autor Wiadomość
Maly
Szeregowy

Wysłany: Pon 22 Sie, 2005   [Guardia] Śląsk

Czy jest ktos może z Zabrza lub okolic?:)
Jak by co dajcie znać na maila lub GG.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Pon 22 Sie, 2005   

jest wielu wejdź do Guardii - to takie spis graczy z całej polski wraz z mailami i tel (czasami)

Maly
Szeregowy

Wysłany: Wto 23 Sie, 2005   

Ma Pan racje ale niestety akurat z Zabrza nikt nie ma maila:(

Maly
Szeregowy

Wysłany: Nie 28 Sie, 2005   

Mam takie pytanie, czy ktos zna jakikolwiek adres mailowy lub numer telefonu do kogos z Zabrza - grajacego:)
W Guardii jest kilka osob, ale nie ma tam kontaktu innego jak listowny lub osobisty.
Moze ktos zna te osoby.
Z gory dziekuje za pomoc.

dbj
Kapitan *

Wysłany: Pon 29 Sie, 2005   

jeżeli masz podany adres, to próbuj znaleźć tel stacjonarny w książce telefonicznej. Moze się uda.

WASHINGTON
Sierżant

Wysłany: Nie 29 Sty, 2006   

Mam pytanie dotyczace imprez na Slasku?
Czy jest grupka ludzi, ktorzy organizuja jakas Guardie najchetnej w okolicach Czestochowy? Chetnie bym wpadl i popatrzal albo i nawet zagral. Wiem, ze na Slasku sa Guardianie, ale czy jest tutaj jakis ruch w interesie?

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Kiedyś to było wielu Ślązaków grający, bracia Sebastian i Maurycy uczestniczyli w Armagedonach. Czasem nawet pisujemy, ale czy grają czynnie? oj to nie wiem. Jest też wielu nowych graczy, na pewno się odezwą

m_kowal
Porucznik

Jest tez kilku slazakow-imigrantow, ale oni juz na dobre zgineli w stolicy (vel r1omen i SSupras) :D

SSupras
Sierżant

Wysłany: Wto 31 Sty, 2006   

A tak, byli w Katowicach bracia Lotyczewscy wraz z graczami - satelitami, była też grupa z Zabrza...

U nas w Gliwicach, to była nas masa (w porywach do 20 osób grających w planszówki w samym moim otoczeniu), w B35 i WB95 graliśmy ja, r1omen i ludzie, których już nie ma pośród strategów, ale są na listach wyników Armageddonu sprzed jakichś 8 lat: Szkółek, Rudy, Cygan, Henio... To były czasy...

A teraz są głównie RPGowcy, karciarze i figurkowcy, ale jak się zajdzie do sklepu i zagada to pewnie się zdobędzie namiary na jakichś planszowców.

Nie wiem tylko jak teraz ze sklepami RPG - za moich czasów bankrutowały jeden po drugim...

Grenadier
Kapral

Wysłany: Pon 05 Cze, 2006   

Jeśli chodzi o Katowice to jest jeden sklep RPG :) który ma się nawet dobrze, jest na ulicy Kościuszki od strony rynku, można tam zaglądnąć i zagadać, sam tam bywałem i bywam choć już żadziej :?

historyk
Sierżant

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2006   

Wspominacie grających kolegów "jakby polegli na plou chwały".
Co do grających to ja jestem. Tylko, że dość zielony i wciąż zajęty.

Życzę udanych bojów.

tomasdivius
Kapral

Wysłany: Wto 24 Paź, 2006   

Bywam czasami w Zabrzu :) , chce jednak cos zreorganizowac w Bielsku-Białej, jesli oczywiscie beda chetni i bedzie wolny czas. Jak cos to piszcie PM.:)

Pozdrawiam 8)

ScoH
Kadet

Wysłany: Nie 25 Lut, 2007   

Witam, szukam aktywnych graczy z Zabrze lub miejscowości przyległych
PS. na forum jestem nowy ale doświadczenie w grach posiadam więc z zasadami nie ma problemu. Nr gg 5529183
Pozdrowienia

axxamith
Szeregowy

Wysłany: Pon 28 Maj, 2007   

Pozdrowienia z Trójkąta Trzech Cesarzy!
Chętny jestem, lokum mam, może jakaś mała wojenka dla zabicia prozy życia?

Seba
Kapral

Wysłany: Nie 19 Sie, 2007   

WZ napisał/a:
Kiedyś to było wielu Ślązaków grający, bracia Sebastian i Maurycy uczestniczyli w Armagedonach. Czasem nawet pisujemy, ale czy grają czynnie? oj to nie wiem. Jest też wielu nowych graczy, na pewno się odezwą

Witam,
Po ponad dziesięciu latach nieobecności wracam do gry (Sebastian Lotyczewski - teraz juz Sebastian Jurczyk) :D . Kupiłem grę "Warszawa 1944" i studiuje przepisy do 3ed. Próbuję też udzielac się na forum.
Co do grania to dojazd dla mnie do zabrza czy tez Mysłowic to żaden problem. Małym problemem jest tylko to, ze dopiero studiuje przepisy do B-35. Inne systemy na razie zostawiłem. Z czasem i z nimi się zapoznam. Mój brat na razie nie gra ale też i nie powiedział ostatecznego "NIE". Jak go wciągnę do "Warszawa 1944" to może i On zacznie się udzielac i pomyśli o powrocie do systemu.

Muszę podziękować graczom z Śląska, że nawet po tak długiej mojej nieobecności pamiętaja mnie i brata :wink: . DZIĘKI.

tomasdivius
Kapral

Wysłany: Czw 23 Sie, 2007   

Od pazdziernika bede bywal na Slaska wiec mysle ze mozemy w cos popykac :) . Zapraszam tez do Bielska-Bialej.
Nr gg 2098764

werny
Szeregowy

Wysłany: Nie 09 Wrz, 2007   

A ja chętnie założę komórkę Rybnik, mam świetnie stół, tylko po emigracji z Łodzi zostawiłem tam wszystkie gry. Ale jakby ktoś chciał pograć to zapraszam do mnie.

Heniu
Szeregowy

Ja też jestem z Katowic. Mam trzy gry strategiczne Ardeny 1944, Ścieżki Chwały oraz Bitwy Drugiej Wojny Światowej, ale niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć żadnych chętnych do gry. Jestem nowicjuszem, ponieważ jeszcze nie rozegrałem żadnej partii, jednak zasady "w teorii" do Arden i Ścieżek mam opanowane, a do Bitew wciąż studiuję :) i najchętniej pierwszą partię wolałbym poobserwować, żeby dokładnie je zrozumieć.
Ostatnio zmieniony przez Heniu Czw 13 Wrz, 2007, w całości zmieniany 2 razy  

tomasdivius
Kapral

No to cos wspolnie pomyslimy i popykamy, zeby pozniej przyjechac do warszawy i ja podbic ;)

Seba
Kapral

tomasdivius napisał/a:
No to cos wspolnie pomyslimy i popykamy, zeby pozniej przyjechac do warszawy i ja podbic ;)

No to wiedzę że na Śląsku montuje sie powoli drużyna - chetnie bym dołączył, tyle że tylko do systemu B-35

Odpowiedz do tematu