Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy fpps o wojnie

Jaki według ciebie jest najlepszy fpps o wojnie??
1.Call of Duty
40%
 40%  [ 25 ]
2.Medal of Honor:AA(razem z dodatkami)
8%
 8%  [ 5 ]
3.Medal of Honor:Pacific Assault
4%
 4%  [ 3 ]
4.Medal of Honor:Rising Sun
0%
 0%  [ 0 ]
5.Call of Duty:United Offensive
12%
 12%  [ 8 ]
6.Brothers in Arms
14%
 14%  [ 9 ]
7.Inna
19%
 19%  [ 12 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 62

Autor Wiadomość
Desert FOX
St. sierżant

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   Re: Gra

Sir Urban napisał/a:
Jak wiekszosc Call of Duty

Przepraszam może pisać dłuzsze posty? Dlaczego właśnie call of duty? Bo większości się podoba to i tobie, ale ta więszkość jakoś uzasadnia dlaczego właśnie ten fpps a nie inny i wyraża swoją opinie o innych fpps. :roll:

Sir Urban
St. szeregowy

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   Gra

Ale później zobaczyłem że jak większość. A dlaczego, bo mi się najbardziej podoba. Na pewno to uzasadnienie usatysfakcjonuje Cię.

Mały
Plutonowy

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

CoD UO to jest to :) Ale gram tylko przez sieć (niestety single tej gry to jeden z najgorszych jakie widziałem w FPS pod względem technicznym, chociaż niektóre misje są ładne.)

Dlaczego to? Bo wg. mnie ma swój klimat i jest dość realistyczny (Jeśli tylko przymknąć oko na zasięg [rz]utu granatem ;) ). Pozatym w MP trzeba umieć grać zespołowo i poszczególni gracze mogą się nawzajem wspierać.

Desert FOX
St. sierżant

Wysłany: Śro 23 Sie, 2006   

Masz racje mały mp w Uo jest super, ale niestety Polska scena uo upada.
To nie to samo co kiedyś :) że wszedłeś na serva i full polaków obeznanych nieco co sie dzieje na scienie coda, a teraaz to wejdzie ci "Unknown Player PL " i uważa się za "miszcza", który nie potrafi nawet stworzyc nicka :D własnego. W coda graja teraz leszcze głownie chociaż jest elita graczy i klanów .

Mały
Plutonowy

Wysłany: Śro 23 Sie, 2006   

Desert FOX napisał/a:
Masz racje mały mp w Uo jest super, ale niestety Polska scena uo upada.
To nie to samo co kiedyś :) że wszedłeś na serva i full polaków obeznanych nieco co sie dzieje na scienie coda, a teraaz to wejdzie ci "Unknown Player PL " i uważa się za "miszcza", który nie potrafi nawet stworzyc nicka :D własnego. W coda graja teraz leszcze głownie chociaż jest elita graczy i klanów .

Polska scena nie tyle upada co poprostu pojawiło się więcej takich "unknow n00bów", ale Ci prawdziwy, wierni starzy wyjadacze wciąż grają. Więc nie ma się co, aż tak martwić ;) .

@mój post wyżej
Ano rzucać, rzucać... :oops: Ech te moje orty...

Desert FOX
St. sierżant

Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

Właśnie się rozpoczął battalion cup w cod : uo http://cod.cwr.pl/
Najlepsze Polskie klany będą wyrwalizowac między sobą. W tym mój :) .
Ten cały cup to troche podniesie scene i pokaże że Polskie Uo istnieje :wink: .

Desert FOX
St. sierżant

Wysłany: Sob 02 Wrz, 2006   

Tutaj proszę Ip do Cod Uo serva na których są tylko mapy do "jumpów" xD.
85.131.219.113:12345 a tu prosżę ip do POLSKIEGo serva z bas trybem 89.149.194.182:28962.

Grzegorz
Chorąży

Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006   

Wypowiem sie w tym temacie jak dlamie ostatnio niezle wrazenie zrobila Red orchestra o ktorej zalozylem osobny topic. Graficznie itp. dobra wspolpraca w teamie obowiazkowa, co ciekawe (tutaj sie nieznam doskonale) mozliwosc gadania pzez mikrofon aktywowany przyciskaniem scroll Locka) W tej chwili zagrywam sie nia POLECAM :!:

John Rostwood
Plutonowy

Wysłany: Pią 09 Lut, 2007   

Do finałowej dwójki przeszli
Call of Duty 2 & MoH: Pacific Assault
Grafika:
CoD2 - 5
MoH: PA - 5+
Muzyka:
Cod2- 5-
MoH:PA -6
Grywalność
CoD2- 6+
MoH:PA - 5

Werdykt: Po zaciętej walce mimo wspaniełego wyglądu i brzmienia przeciwnika wygrywa Call of Duty 2

(Skala ocen 1-6)

Aetius
Kapitan

Wysłany: Nie 11 Lut, 2007   

zależy czy mówisz o siglu czy o multi... jak dla mnie multi w COD UO jest lepsze niż w COD2 w dwójce, owszem grafika lepsza o niebo ale nie ma pojazdów... chociaż mapy bardzo ładne niektóre..
a jeśli chodzi o singla to COD2 wymiata niektórymi misjami rzeczywiście...
jak dla mnie nieporozumieniem jest misja z czołgami na pustyni... za szybko jeżdżą, za bardzo nieśmiertelne i w ogóle nieklimatyczne...

Aetius, Otis, Atieus, Ateius, Aietus, Iaietus, Bigos, Helikopter, Kotletius... co dalej? ;)

John Rostwood
Plutonowy

Aetius napisał/a:
jak dla mnie nieporozumieniem jest misja z czołgami na pustyni... za szybko jeżdżą, za bardzo nieśmiertelne i w ogóle nieklimatyczne...

Może z tą prędkością rzeczywiście ale z nieśmiertelnością (zwłaszcza mojego)?? Musiałem parę razy powtarzać misje że by nie rozwalili mnie pierwszymi strzałami.

Zapomniałem wspomnieć jeszcze w ocenie CoD2 o zmianie na + (jak dla mnie) otóż zniknięciu HP.

Grzegorz
Chorąży

Powiem krotko Red Orchestra.

Artik93
Szeregowy

Wysłany: Pon 12 Lut, 2007   

zgadzam się, Red Ochestra jest wg. mnie najlepszą grą. Pełny realizm (?) i fajnie się ogląda jak np. serie z pistoletu maszynowego lecą łagodnym łukiem w dół. Mapy są trochę za duże ale.... po co mniejsze?

Aetius
Kapitan

Wysłany: Wto 13 Lut, 2007   

John Rostwood napisał/a:

Zapomniałem wspomnieć jeszcze w ocenie CoD2 o zmianie na + (jak dla mnie) otóż zniknięciu HP.

tu się nie zgodzę...to stwarza wrażenie że bohater jest nieśmiertelny... na jednym życiu można przejść całą grę nie zapisując w ogóle...
o wiele fajniejsze jest rozw z MOHPA. gdzie jak nie zdąży medyk to giniesz... tutaj wystarczy że posiedzisz za ścianą i odetchniesz i dalej na wroga! ;)

Aetius, Otis, Atieus, Ateius, Aietus, Iaietus, Bigos, Helikopter, Kotletius... co dalej? ;)

Ploud
Kapral

Wysłany: Pią 07 Gru, 2007   

wg mnie to rzeczywiście z call of duty 2 troche za łatwo jest zrobione z odzyskiwaniem zdrowia. mimo to i tak uważam że jest to najlepsza gra. np. MoH airborn raczej mi się ne podobał. ale nie grałem w pacyfic cośtam, a chyba jest fajne

Majster
Szeregowy

Wysłany: Pon 29 Gru, 2008   

Zgadzam się z Ploud'em. Wg. mnie Cod 2 jest (był :?: ) kiepski. Odrazu jak kupiłem tą grę niepodobała mi się grafika. Elementy walki były stkie sobie. Nie można było wpaść w punkt gdzie byli niemieccy żołnierze bo cie odrazu rozstrzelali. Niepodobał mi sie rzut granatem. Lubiałem jak w pierwszej części "przycelować" sobie :D . We "czwórce" niepodobał mi się klimat gry. Zawsze CoD kojarzył mi się z II WŚ a tu naglę zmiana. Ale ciekawe były bronie np. "Kałach" z granatnikiem, UZI, RPG i Shotgun.

Polecam Farcray'a 2. Jest super. Możliwość jazdy autem motorówką(prawie jak GTA :wink: ), Branie morfiny (zamiast apteczek), wyciąganie kulek z nogi, i ścinanie się broni np. strzelasz ze szpasa a tu nagleścina się i trzeba wciśnąc przyciski uderzać w niego. Krótko mówiąc bardzo realistyczy FPS

pawlak565
Szeregowy

Wysłany: Wto 18 Sie, 2009   

Majster zgadzam się z tobą co do CoD'a.
Dla mnie najlepsza gra to Brothers in Arms ma najlepszy klimat i są tam elementy taktyki- bez swoich ludzi nie wygrasz.

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Śro 19 Sie, 2009   

Inna: Wolfenstein. Nie ma lepszej gry z miodniejszym multiplayerem i atmosfera jaka sie wytwarza....

Enemy is weakened!

Odpowiedz do tematu