Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Od moderatora/do moderatora
Autor Wiadomość
DN
Szeregowy

Wysłany: Sob 22 Maj, 2004   Od moderatora/do moderatora

Wszystkie osoby zakładające nowe wątki (działy) powinny dopisać przed nazwą wątku (działu):
- [Historia] dla wątków związanych z wydarzeniami historycznymi,
- [Literatura] dla wątków związanych z książkami,
- [Giełda] dla wątków związanych z ofertą sprzedaży, kupna gier lub pism,
- [Guardia] dla wątków związanych z organizowaniem rozgrywek, poszukiwaniem graczy z określonego regionu,
- dla wątków niemieszczących się w wyżej wymienionych kategoriach nie należy dodawać przedrostków, ale pisać konkretnie czego dotyczy.

EQR
Szeregowy

Wysłany: Śro 25 Sie, 2004   

1. Zawsze przytłacza inne wątki podforum
2. Musi być określony czas na odpowiedx w regualminie i powinny być ramy czasowe. Edycje ( miesięczne/dwutygodniowe )

Gladky
Kapitan

Wysłany: Nie 06 Lut, 2005   

Propnuję by w jakis sposób wyraxniejszy oddzilic od siebie tematy przed II WŚ, II WŚ i po II WŚ.
To znacznie ułatwiłoby korzystanie z forum XX w, ze względu na ilość tematów, które się tutaj znajdują...

Karol3414
Major

Wysłany: Pon 07 Lut, 2005   

Cytat:
Szkoda, że w kwestii quizu historycznego nikt się nie wypowiedział poza EQR, znanym skądinąd z prowadzenia tego rodzaju quizów gdzie indziej :) (przy okazji pozdrawiam). Zakładam i to, że ten post nie został zauważony. Niestety uwaga co do przytłaczania innych wątków forum jest słuszna i bardzo istotna. Na razie nie będziemy tego robić, ale sprawa pozostaje otwarta. Jeśli się kiedyś zdecydujemy, to mam własną, trochę różniącą się od tej występującej na innych forach, formułę quizu. Nie zamierzam jedynie zrzynać pomysłów od Barbarossy, tak jak niektóre inne fora (że palcem nie będę pokazywał).

No ja myślałe, że najpierw podzasz jakiś szczegóły tego pomysłu, jak miałoby to wyglądać. Od początku wiedziałęm, że będziesz miał własny koncept na ten quiz i czekałem na szczegóły, choć z racji tego że na forum jest sporo ludzi o wiedzy historycznej więkzej niż moja, to szans dużych nie mam.

Karol3414
Major

Wysłany: Wto 05 Kwi, 2005   

Informuję iż posty wytykające komuś błędy ortograficzne, będą usuwane, bez względu na rangę piszącego i bez ostrzeżenia. Posty częściowo tylko traktujące o ortografii będą usuwane częściowo.
O ortografii temat będzie w kantynie i tam sobie możemy o tym podyskutować.

J E Y T
Podporucznik

Wysłany: Wto 03 Paź, 2006   

JA bym miał proźbe - mianowicie wycięcie kilku, kilkunastu ostatnich postów w temacie UZI vs. MP5 i wklejenie do kbk AK.

Z góry dziekuje

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

Ja mam prosbę do Moderatora . Czy nie dałoby się wyciąc mojego posta z tematu rosja i wkleic do tematu Czy nadchodzi III wojna światowa. Pomylil mi sie przycisk przy pisaniu posta i powstał nowy temat zupełnie niepotrzebnie

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Przepisz proszę post, a ja ten sasuje i po problemie.

Bormac
Sierżant

Tak z ciekawości, to ta wersja phpBB, na której jest zrobione to forum nie umożliwia moderatorom przenoszenia postów? Wydawało mi się, że to jest jedna z podstawowych funkcji tego silnika. Tak było przynajmniej na każdym forum, które moderowałem. :?

Odpowiedz do tematu