Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadanie 1 sezon 4
Autor Wiadomość
Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Sob 25 Sie, 2007   

Blaskovitz
Zadanie bardzo podobnie rozwiązane jak r1omena, ale ze wzmocnieniem północnego mostu (Tygrys i III/6), zdobył oba miasteczka i zniszczył dwie jednostki – 10mo, 4sap. Każdy kawałek trasy pilnowany w sposób taki, że jakiekolwiek działania oddziału 160 były blokowane. Rozp/5 przyparty do muru bez możliwości zagrożenia, nawet z OR. 184 okrążony. Tak zablokowane moje jednostki nie były wstanie przeszkodzić ucieczce K.T. Znakomite rozwiązanie i 38 punktów na koncie. Gratuluje. Od pewnego czasu obserwowałem Twoje rozwiązania i widziałem w nich coraz lepszą jakość. Oby tak dalej Błażej :)

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Nie 26 Sie, 2007   

KG Grau
Tylko dwie zniszczone jednostki. Miasto Cygów odbiłem. Cóż tak jak pisałeś, zbyt mało czasu poświęciłeś na zadanie i bez polotu, więc wynik nie powinien Cię dziwić. Mam tylko nadzieje, że do następnego zadania się przyłożysz.

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Wto 28 Sie, 2007   

Oficjalne wyniki właśnie zostały opublikowane.
Gratuluje Błażejowi i pozostałym śmiałkom, którzy wzieli udział w zadaniu.
Życze powodzenia w kolejnym zadaniu 8)

m_kowal
Porucznik

Nic tylko czekac na kolejne zadanie i mozliwosc wykazania sie :)

Eddie
Szeregowy

Cytat:
MarSad
Bardzo ładny debiut Mario Jako drugiemu udało Ci się przeprowadzić K.T przez wyznaczone pole (te same co Espada tzn 3699). Niestety wynik jest nieco gorszy od Espady ponieważ utraciłeś w OR miasteczko Cygów (Espada je utrzymał). Poczytaj o umiejętnościach dowódczych, bo widzę, że nie użyłeś swojej umiejętności dowódczej (choć ona by Ci i tak nie pomogła w OR). Zniszczyłeś trzy jednostki (10mo, 160 i 184). Wynik jak na debiut i samo zadanie bardzo dobry, oby tak dalej

Witaj Arecki!
Jasny gwint!!! Nie spodziewałem się, że mój debiut będzie aż tak udany! Tym bardziej zachęciło mnie to do wyczekiwania na kolejne zadania z młodzieńczymi wypiekami na twarzy :D !
Odnośnie umiejętności dowódczych to wybrałem "obronę aktywną" ale nie wiem dlaczego cos mi się ubzdurało, że mogę jej użyć tylko w scenariuszu obronnym :roll: a w zadaniu jak wół było napisane że jest to zadanie ofensywne wiec nie brałem "mojej" umiejetności pod uwagę. Krótko mówiąc dałem ciała :( . Chociaż z drugiej strony nie sądze żebym w jakiś drastyczny sposób zmodyfikował mój plan walki - zwyczajnie nic innego nie przychodziło mi do głowy :lol: . A tak swoją drogą, to czy istniała jakaś szansa zdobycia 100% punktów w tym zadaniu?
Jako że jestem dość "świeżym" nabytkiem jeśli chodzi o zadania to mam jeszcze kilka pytań:
1. Czy istnieje jakaś możliwość ponownego obejrzenia sobie zadania bo niestety nie ma go już na stronie z zadaniami :( a jakos wcześniej nie przyszło mi do głowy żeby je sobie skopiować?
2. Gdzie (i czy w ogóle) mogę znaleźć "rzuty" strony przeciwnej?
3. Czy przewidujesz publikację najlepszego rozwiązania (formularza bojowego?) danego zadania, a może kilka najlepszych rozwiązań aby nowe nabytki, takie jak ja miały od kogo się uczyć trudnej sztuki wojennej?
4. Co to właściwie jest OR? Czy pisząc że "utraciłem w OR miasteczko" chodziło Ci o atak rosyjskiego oddziału rozpoznawczego?

Pozdrawiam - MarSad

Eddie
Szeregowy

Cytat:
1. Czy istnieje jakaś możliwość ponownego obejrzenia sobie zadania bo niestety nie ma go już na stronie z zadaniami a jakos wcześniej nie przyszło mi do głowy żeby je sobie skopiować?

Przepraszam - już znalazłem :oops:

MarSad

Blaskowitz
Szeregowy

Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007   

Dziękuję Arku, nie spodziewałem się, że może mi pójść aż tak dobrze (no może troszeczkę :twisted: ). To będzie z pewnością dodatkowa, silna motywacja do następnych zadań.
Lao Che "Powstanie Warszawskie"

Odpowiedz do tematu