Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadanie nr 3 (sezon 2006/2007)
Autor Wiadomość
Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Nie 03 Gru, 2006   

Przepraszam za omyłkowe punkty karne dla Krzyska Chadaja.
Pomylilem Twoje nazwisko z Tymoteuszem Szarlejem.
Jakos mi sie Wasze nazwiska skojarzyly :roll:

Najszybciej jak to bedzie mozliwe poprawie ten duzy blad.

Przepraszam :oops:

haidi
Kapral

Skoro bedzie to poprawione to wszystko gra :) .
A kiedy bedzie mozna poznac rzuty kostek dla kazdej jednostki oraz rozwiazanie zwyciezcy?

m_kowal
Porucznik

Gratulacje dla Grohmana - wymiotl nas wszystkich...

timmoteusz
Szeregowy

ja tam sie nie skarze nalezy mi sie -20pt za refleks........ heihie

aha mam prosbe chcialbym aby ktos z wyjadaczy przeslal mi swoj zapis bojowy z tej misji bo pisanie tego to byla masakra a potem i tam mysle ze szef Arecki mial porblemy z moimi wypocinami...... nie chodzi mi o jakies tam zgapianie taktyki czy czegostam tylko chodzi mi o sposob zapisu bo to co jest w samouczku jest spoko ale nie zna sie mapy a tu robilem poswojemu zobacze czyjes bedzie mi duzo latwiej to napisac na nastepnym zadaniu

Arecki
Generał (moderator)

timmoteusz napisał/a:

aha mam prosbe chcialbym aby ktos z wyjadaczy przeslal mi swoj zapis bojowy z tej misji bo pisanie tego to byla masakra a potem i tam mysle ze szef Arecki mial porblemy z moimi wypocinami...... nie chodzi mi o jakies tam zgapianie taktyki czy czegostam tylko chodzi mi o sposob zapisu bo to co jest w samouczku jest spoko ale nie zna sie mapy a tu robilem poswojemu zobacze czyjes bedzie mi duzo latwiej to napisac na nastepnym zadaniu

Wysylam Ci dwa najbardziej przejrzyste rozwiazania graczy. Bedziesz mogl sobie zobaczyc co i jak. Uwazam jednak ze Twoj opis i tak jest duzo lepszy od nie jednego z dowodcow ktorzy przysylaja swoje protokoly bojowe.

Pozdrawiam 8)

timmoteusz
Szeregowy

timmoteusz napisał/a:

dziekuje za szybka reakcje (dostalem paczuszke z rozwiazaniem) teraz tylko poczytac polapac co i jak i czekac na kolejne zadanie gratulacje lda wszytkich i narzie

KG Grau
Kapitan

Wysłany: Pon 04 Gru, 2006   

gratulacje dla Groh-a!
musze sie teraz wziasc do roboty bo cosik stanalem w miejscu :cry: ale ten jeden punkcik roznicy do najlepszego ze Szczecinian to dobra motywacja :twisted:

SSupras
Sierżant

Arecki napisał/a:

Wysylam Ci dwa najbardziej przejrzyste rozwiazania graczy. Bedziesz mogl sobie zobaczyc co i jak. Uwazam jednak ze Twoj opis i tak jest duzo lepszy od nie jednego z dowodcow ktorzy przysylaja swoje protokoly bojowe.

To może jakoś wszystkich zobligować, żeby wysyałali bardziej przejrzyste rozwiązania, dzięki czemu Arek szybciej rozstrzygnie wyniki i straci mniej nerwów na to wszystko? :D

Karol3414
Major

Arecki napisał/a:

Uwazam jednak ze Twoj opis i tak jest duzo lepszy od nie jednego z dowodcow ktorzy przysylaja swoje protokoly bojowe.

Pozdrawiam 8)

:lol: To chyba o mnie, he he :lol: sorki ale ja naprawdę mam tak mało czasu. Ledwo godzinkę znalazłem żeby nad nim usiąść. Następnym razem się postaram bardziej.

preclo
Kapitan

No właśnie, może te dwa-trzy przykładowe rozwiązania zamieścić dla wszystkich?
Myślę każdemu się przyda i od strony taktycznej i od strony zapisu.
Sam się czasem zastanawiam, czy moje rozwiązanie nie jest przypadkiem zbyt bełkotliwe :)
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

Blaskowitz
Szeregowy

Ja tam przesiedziałem 7 dni po 0,5 - 2 godzin dziennie.
Dowcip polega na tym, że ostatniego dnia brat uzmysłowił mi, jak totalnie do kitu jest mój pomysł :oops: .
I nowe rozwiązanie pisałem przez 5 ciężkich godzin nocnych.
Teraz czekamy niecierpliwie na 4 zadanie, trzeba powalczyć o punkty :twisted: !
Lao Che "Powstanie Warszawskie"

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

preclo napisał/a:
No właśnie, może te dwa-trzy przykładowe rozwiązania zamieścić dla wszystkich?
Myślę każdemu się przyda i od strony taktycznej i od strony zapisu.
Sam się czasem zastanawiam, czy moje rozwiązanie nie jest przypadkiem zbyt bełkotliwe :)

Skoro takie zyczenie w takim razie przesle wszystkim rozwiazujacym zadania przykladowe prawidlowe formularze tzn takie jakie sa najbardziej dla mnie przyjrzyste i jasne.

Przykladowe formularze beda autorstwa :

- M_kowala,
- Espady.

Sa to rozwiazania z 2 zadania. Piekny manewr Jurka niestety okupiony kontra Rosjan i stad wynik w 2 zadaniu jaki zdobyl a nie max, a zadanie Michala jak zwykle na przyzwoitym poziomie :)

Pozdrawiam 8)

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Wto 05 Gru, 2006   

Przykladowe formularze bojowe wyslane.

Formularze zostaly wyslane na maile jakie sa podane w DOWÓDCACH, a jesli nie ma tam zawartego maila to wysylalem na maila z jakiego mi przysylacie swoje rozwiazania.

Pozdrawiam 8)

Grohmann
Porucznik

Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Pewnie trochę ;) spóźnione, ale mimo wszystko dziękuje za gratulacje.

Ponieważ nie ma jeszce rozwiązania na stronie jesli kogos to interesuje to zdradze, ze komandosow zrzucilem na 908. A po to aby odciąć 13bp japońców. Poczatkowo chciałem zrzucic ich na środek wyspy a by zniszczyć sztab, co wydawało się oczywiste ale potem doznałem olśnienia :)

No a właśnie, Arku pytanie czy można spodziewac się 'filmiku' z rozwiazaniem na stronie ? Sam jestem ciekaw jakie rzuty były przypisane do jednostek.

m_kowal
Porucznik

Wysłany: Nie 14 Sty, 2007   

Hehe, ja tez zrzucilem komandosow na 908, poszedlem nimi na sztab jak pamietam, rozjechalem go i odskoczylem tak by przyblokowac 13 jap.

No ale filmik z rozwiazanie z checia tez bym zobczyl...

Boromir
Kapral

Wysłany: Pon 15 Sty, 2007   

Grohmann, ponieważ na stronie z zadaniami jeszcze nie ma najlepszego rozwiązania, ja zaś jestem bardzo ciekaw jak sobie z tymi japończykami poradziłeś, mam do Ciebie małą prośbę. Czy mógłbyś wkleić tu może Twoje rozwiązanie? (Sam zapis jaki wysłałeś do Arka) Byłbym bardzo wdzięczny. :) Pozdrawiam i Gratuluje pięknego zwycięstwa! 8)

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Pon 15 Sty, 2007   

Rozwiazanie bedzie juz jutro na stronie :)

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Wto 16 Sty, 2007   

Rozwiazanie zadania nr.3 znajduje sie juz na stronie 8)

Odpowiedz do tematu