Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadanie 1 (sezon 3)
Autor Wiadomość
Silvershoot
Porucznik

Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

To się zdecyduj w końcu. Mój sukces zalezał od błędu Generała czy od moich umiejętności. Jesli od jego błędu to czeku mi wytykasz że kurczowo się tego trzymam :?:

A co do żartu to nie każdy musi go tak samo odbirać.

Dobra koniec całej kłótni, będzie co ma być. Jeśli kogoś uraziłem, przepraszam. Nie ma co się spierać o jakieś zadanie :wink:

Tak poważnie to co myślicie o anulowaniu zadania :?:

Arecki
Generał (moderator)

Panowie tak czytam i czytam jeszcze raz cala dyskusje i naprawde Panowie nie ma co dyskutowac nad rozlanym mlekiem.
W calej tej dyskusji jest przede wszystkim moj bardzo duzy blad. Bedac nie fair moglbym wywinac kota ogonem i jakos uklepac to zadanie i by bylo po plackach, jednak nie dopuszczaam do siebie zadnych kombinacji, oszustw i innych tego typu dzialan.
Oczywiscie w tym wszystkim najbardziej poszkodowany jest przeze mnie Silvershoot i ma On jak najbardziej uzasadnione pretensje i zazaalenie, bo jak by nie bylo to nie Jego bledy zadecydowly o tym ze zajal On 1 miejsce w zadaniu. Jednak poszkodowani sa rowniez inni gracze w zwiazku z moim bledem poscigowym przez duzaa rzeke.
Korekta zadan faktycznie jest duzym naciagnieciem, zostawienie zadania tak jak jest nie wchodzi w rachube z mojej strony.
Myslalem wczoraj nad tym o czym Silvershoot pisal dzis w swoim poscie o anulowaniu zadania.
Podjalem decyzje choc chce jasnej odpowiedzi od Ciebie Slawku ( moze byc oficjalna lub jak wolisz na PW ). Od Ciebie bo jestes zwyciezca i to Ty decydujesz co mam zrobic.

Silvershoot czy anulujemy zadanie nr.1 :?: :?: :?:

Nastapi calkowita kasacja tego zadania jak i rowniez wynikow.
Zadanie nr.2 tym samym zostanie przemianowane na zadanie nr.1 i tym samym bedzie otwarciem 3 edycji zadan.
Zadanie ktore zostanie anulowane zostanie nadrobione w najblizszym czasie.

Niniejszym chcialem jeszcze raz przeprosic za zaistniala sytuacje i mam nadzieje ze nie zepsulem atmosfery zadaniowej oraz nikogo niezniechecilem.

Pozdrawiam 8) [/b]

Silvershoot
Porucznik

Arecki napisał/a:
Podjalem decyzje choc chce jasnej odpowiedzi od Ciebie Slawku ( moze byc oficjalna lub jak wolisz na PW ). Od Ciebie bo jestes zwyciezca i to Ty decydujesz co mam zrobic.

Nie Sławek tylko Stasiek, choć wolę Staszek :wink:

Arecki napisał/a:
Silvershoot czy anulujemy zadanie nr.1 :?: :?: :?:

Ja jestem za i myślę, że jest to najlepsze rozwiazanie. A o tym zadaniu jeśli nikt nie ma nic przeciwko poprostu zapomnimy.

PS:
Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś uraziłem w swoich wcześniejszych wypowiedziach. Troszke się zagalopowałem :oops:

ziober80
Szeregowy

Biorąc pod uwagę podjętą decyzję, mam jedną prośbę. Do zakończenia terminu nadsyłania rozwiązań zadania 2 (teraz zapewne 1) pozostało trochę czasu, w związku z tym, jeśli nie zabierze to Tobie Arku zbyt wiele czasu, czy mógłbyś opublikować nowe wygrywające rozwiązanie "jedynki" (może być bez podawania zwycięzcy)? :)

SSupras
Sierżant

Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

A mnie to już zaczyna wkurw...

Siedzę 2 dni i myślę nad rozwiązaniem, potem ląduję w środku tabeli (niemiłe zaskoczenie, ale trudno - widocznie tak musiało być), a potem dowiaduję się, że, cytując Kazika:

"Cała moja ciężka praca, wszystko było ch... warte,
gdybym leżał całe życie, mniejszą przyniósłbym tym stratę..."

Jak zadania mają być anulowane, to po co ja je rozwiązuję?

Proponuję następnym razem nie publikować w ogóle rozwiązania zwycięzcy, bo zawsze się idzie do czegoś przyczepić. I będzie po problemie. Ja, gdybym miał czas, czepiałbym się do wszystkiego, bo tak jak r1omen jestem wnerwiony, kiedy ktoś niesłusznie mnie wyprzedza. A tak, to nie będę wiedział, słusznie, czy niesłusznie i będzie święty spokój...

Przepraszam za wulgaryzmy, ale ta sytuacja mnie przerasta i psychicznie nie wyrabiam...

Kragdob
Major

Nie marudz Krzysiu. Jak nie chcesz grać to nie graj, a jak grasz to musisz brać pod uwagę, że się Arecki (swoją drogą też człowiek) pomyli.

A swoją drogą skoro anulacja była to może rozwiązującym przynajmniej punkty za udział doliczyć?

preclo
Kapitan

A mówiłem zostawić zadanie?

Mi tam na rękę, bo mi przepadło 5 punktów karnych, ale niektórzy ładnie dostali po tyłku...

Jestem za dalszym publikowaniem rozwiązań zwycięzców, również za ich komentowaniem na forum, ale jak mi ktoś będzie jeszcze narzekał na to, że ktoś inny niesprawiedliwie zajął takie czy takie miejsce to też pierdzielę zabawę.
Sędzia ma zawsze rację, nawet gdy nie ma racji.

Zgadzam się z Krzyśkiem. "Czas nie k... nie postoi" ;)
...::: [ www.bykom-stop.avx.pl ] :::...

PzKpfw II
Major

Wysłany: Nie 20 Sie, 2006   

Dobra,czy ktoś mógły zamieścić tabelę z tego zadania,bo byłem na wakacjach i nie zdążyłem zobaczyć,a jestem ciekaw formy graczy i swojej oczywista :lol: .

m_kowal
Porucznik

Wysłany: Pon 21 Sie, 2006   

Oj wysoko byles, jak pamietam 2 miejsce.

A ja popieram Romana, po 10 pts za wziecie udzialu i poswiecenie czasu powinno byc przyznane :D

m_kowal
Porucznik

Widze ze kolega Espada rozwiazal zadanie pierwsze (znaczy sie byle drugie).
Czyzby jednak podjecie rekawicy czy po prostu wieksza chwila czasu?

Espada
Chorąży

Chyba i jedno i drugie!!!
Osobiście jestem za dodatkowymi pkt dla
"Tych co pierwszy raz" :wink: :shock: :lol: (w IIIedycji :roll: )
Po za tym zadanko Arka było/jest wyjątkowo ciekawe, no i ta 3Pancerna Wermachtu - jakoś mi szczęście przynosi!!!!
W poprzedniej edycji też dzięki niej wygrałem jedno zadanko!!!
Pozdrawiam!!!

Arecki
Generał (moderator)

m_kowal

Innej ewentualnosci nie dopuszczam.
Kazdy kto rozwiazal zadanie 1 ( anulowane ) otrzyma 10pkt bonusowo w 2 zadania z tytulu za poswiecony czas oraz checi na rozwiazanie zadania 1.

PzKpfw II
Major

Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

Byłem drugi?? :shock: Oj Arek,Arek,gdyby nie moja ogromna wyrozumiałość :wink: Mówi się jednak trudno i gra się dalej... Powodzenia wszystkim życzę.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi