Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Bismarck (i jego zatopienie)
Autor Wiadomość
CIA
Plutonowy *

Wysłany: Czw 16 Cze, 2005   

No ale co by nie ganic tylko naszego podwórka... wystarczy popatrzeć na sylwetę SoDa w/g Breyera :D ... ach te wały napędowe .... :lol:
No ale juz kończę, bo jeszcze powiedzą, ze jakiś tetryk jestem czy cuś... :wink:

jogi bear
Chorąży

Wysłany: Czw 01 Cze, 2006   

dziwią mnie jednoznaczne twierdzenia że system opancerzenia bismarcka był przestarzały a więc że był znacznie gorszy od AoN. jak do tej pory to nikomu nie udało się niezbicie udowodnić wyższości jednego nad drugim, ponieważ tak naprawdę to tylko opancerzenie bismarcka przeszło prawdziwą próbę ognia (szkoda tylko że trudno o dokładne zapoznanie się danymi) a nie wiadomo jak w takiej sytuacji sprawdziłoby się w rzeczywistości AoN. można sobie powysnuwać teorie o trzymaniu bezpiecznego dystansu itd ale to tylko teorie które mogą ale nie muszą mieć potwierdzenia w ogniu walki.
system na B był inny i tyle. jedyne do czego można się przyczepić to że na bismarcku pokład był o 30-40mm za cienki w porównaniu z innymi.

zmieniłem treść tego postu ponieważ po ostatnich przemyśleniach zmieniłem nieco zdanie.

Odpowiedz do tematu