Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Guardia] Wrocław
Autor Wiadomość
Rommel
Szeregowy

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Jestem tu od niedawna (choć grałem dużo wcześniej) i na razie sam szukam takiej ekipy. Tak w ogóle to mażą mi się spotkania cykliczne - choćby raz na miesiąc. Póki co, to zapraszam do mnie, choćby 1 na 1.

skalord
St. szeregowy

Wysłany: Śro 16 Wrz, 2015   

Czy znajde graczy z Wrocławia? Istnieje jakiś klub strategiczny w mieście? Czytałem że są (a morze były) spotkania w gumowej róży.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Śro 23 Wrz, 2015   

dziś dwóch graczy dzwoniło, odesłałem ich na forum...

chegue
Kadet

Wysłany: Sob 03 Paź, 2015   

Ja chętnie pogram

LukasKa
Kadet

Wysłany: Pią 08 Lip, 2016   

Chętny do gry :)

[ Dodano: Sob 16 Lip, 2016 ]
Pierwsza gra za nami (a właściwie etap :) ). Padło tym razem na "Tygrysy w śniegu". Armią Czerwoną dowodził Skalord (gospodarz), Niemcami zagrałem ja. Dnia 5 marca 1943 roku, w rozpoczynającym się natarciu w kierunku Charkowa, 3 Dywizja Pancerna SS "Totenkopf" zdołała dokonać wyłomu na prawym skrzydle sowieckim, niszcząc przy okazji 160 DP. "Leibstandarte AH" oraz "Das Reich", po ciężkich bojach (zwłaszcza w natarciu na stanowiska p-panc pod wsią Krasnaja Polana), zdołały przebić się w centrum. 11 DPanc odniosła pewne sukcesy na wschodzie, zatrzymując się jednak na najbliższej przeszkodzie wodnej. W wyniku niedopatrzenia graczy, Niemcy w 1 etapie poruszali się pełnym zakresem PR, co wydatnie zwiększyło ich impet w natarciu :) Zapraszam do kontaktu w sprawie grania, w gronie graczy z Wrocławia jest także CheGue.

[ Dodano: Czw 28 Lip, 2016 ]
Wydarzenia dnia 6 marca pozornie przechyliły szalę zwycięstwa na stronę wojsk feldmarszałka von Mansteina. Niemiecki sukces na sowieckim prawym skrzydle (zdobycie wsi Wsiołki po dwustronnym ataku dywizji "Totenkopf" oraz elementów "Das Reich"), czy też opuszczenie przez Rosjan rubieży Mży (choć po twardej obronie) spowodowowały powstanie próżni na wzgórzach położonych w kierunku Charkowa. Sytuację nieco tylko poprawiło przybycie trzech dywizji od strony zachodniej. Niespieszne wycofywanie się ugrupowań Armii Czerwonej w okolicy Nowej Wodołagi, a także wysadzanie mostów może stwarzać wrażenie rozpaczliwej gry na czas, ale czy sowiecki Sfinks powiedział już ostatnie słowo?
Ostatnio zmieniony przez LukasKa Czw 28 Lip, 2016, w całości zmieniany 6 razy  

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Sob 23 Lip, 2016   

brawo

Odpowiedz do tematu