Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Strona Internetowa
Autor Wiadomość
Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Nie 27 Kwi, 2008   Strona Internetowa

Witam :)

Ten temat otwieram byscie mogli wyrazic swoje zdanie na temat tego co chcielibyscie widziec na przyszlej nowej stronie.

Moim zamyslem jest stworzenie portalu, w ktorym znajdowac sie beda wszelkiego rodzaju pomoce do nowego systemu KOMPANIA takie jak:

- okrojona instrukcja systemu - (dla kazdego przegladajacego),
- aktualnosci z zaprzyjaznionymi forami, wydawcami itp - (dla kazdego przegladajacego),
- erraty (ewentualne) - (tylko dla posiadaczy),
- scenariusze dodatkowe - (tylko dla posiadaczy),
- dzial pomocy dla graczy - (tylko dla posiadaczy),
- dzial skierowany do Was o ewentualne korekty przepisów lub stworzenie nowych przepisow - (tylko dla posiadaczy),
- dzial kreowania kart zdarzen - (tylko dla posiadaczy),
- i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy na ktore jeszcze nie wpadlem ale wpadne lub rzeczy ktore Wy mi podsuniecie na mysl,a ktore beda mogly przydac sie dla potencjalnego nowego nabywcy nowego systemu.

Oczywiscie czesc danych bedzie niedostepna dla zwyklej przegladajacej osoby, ale kazdy nabywca bedzie otrzymawac kod dostepu do bardziej rozbudowanej czesci strony.
Chcemy wyjsc na przeciw Waszym potrzebom i chcemy stworzyc portal ktory bedzie pomagac oraz dawać wieksze mozliwosci osobie ktora poswieci swoje pieniadze na zakup KOMPANI.

Czekam na Wasze pomysły, by ostatecznie podjac prace nad nowa strona internetowa.

Pozdrawiam 8)

Gość

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008   

Popieram w 100 %.

Archanioł
Podpułkownik

Wysłany: Sob 03 Maj, 2008   

Erraty bym zrobił dla wszystkich, podobnie jak instrukcje i w całości. Można by zamieszczać co którąś na stronie.

Arecki
Generał (moderator)

Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Archanioł napisał/a:
Erraty bym zrobił dla wszystkich, podobnie jak instrukcje i w całości. Można by zamieszczać co którąś na stronie.

Instrukcja bedzie dla wszystkich jednak czesc glowna. Czesc szczegolowa nie zostanie udostepniona. Ogolna czyli mam na mysli takie punkty jak RUCH, WALKA, SK, TEREN, KONTRY itp. Zasady szczegolowe to mam na mysli WALKI CZOLGOW, MORALE, JEDNOSTKI SPECJALNE itp.

Jesli zas chodzi o ERRATY to po co komus dostep do erraty jesli nie ma gry, ale moze czegos nie lapie :)

Pozdrowionka 8)

Archanioł
Podpułkownik

Wysłany: Nie 04 Maj, 2008   

Rzecz w tym, że ja kieruje się wyborem gry przy zakupie zaznajamiając się wcześniej z instrukcją, albo jej jakąś wersją np. beta.

Karol3414
Major

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   Re: Strona Internetowa

Arecki napisał/a:

- i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy na ktore jeszcze nie wpadlem ale wpadne lub rzeczy ktore Wy mi podsuniecie na mysl,a ktore beda mogly przydac sie dla potencjalnego nowego nabywcy nowego systemu.

Ja bym dołożył z przydatnych rzeczy jeszcze Kamasutre, bo zawsze się wstydziłem kupić w księgarni, a tak sobie ściągnę z neta oraz rozkładówkę Playboya z tego samego powodu. :lol:

Knjaz
Plutonowy

Wysłany: Pon 28 Mar, 2016   Re: Strona Internetowa

Karol3414 napisał/a:
Arecki napisał/a:

Ja bym dołożył z przydatnych rzeczy jeszcze Kamasutre, bo zawsze się wstydziłem kupić w księgarni, a tak sobie ściągnę z neta oraz rozkładówkę Playboya z tego samego powodu. :lol:

Jestem za. Zawsze czekałem z tym do ślubu.

Odpowiedz do tematu