Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry w necie
Autor Wiadomość
Volf
Szeregowy

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   Gry w necie

Czy są gry planszówki (te co wtdajecie w Tis) w które można by było pograć na komputerze np .Grunwald czy Kosowe Pole?

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

Nie, staramy sie robić gry planszowe, tak by mozna zagrać z realnym kolegą, synem czy tatą (wedle uznania)

adso74
Kadet

Wysłany: Wto 14 Sie, 2012   

Przepraszam, że odgrzewam starego kotleta, ale chciałem się dowiedzieć, czy coś się w tej kwestii zmieniło? Wydając te gry tylko w formie planszowej pozbawiacie się sporej potencjalnej klienteli złożonej z ludzi takich, jak ja, czyli tych, którzy nie mają warunków do gry na planszy. Powiem krótko: mieszkanie 45m, żona, malutka córeczka, dwa koty i ogólnie ograniczone możliwości dysponowania swoim czasem. Nie ma mowy żebym rozłożył planszę i zostawił np. na noc, bo "jutro się dokończy". Czasy, gdy z kolegą nocowaliśmy u siebie naprzemiennie i zarywaliśmy noce nad grami minęły bezpowrotnie. Dla kogoś takiego jak ja wersja na komputer to byłoby błogosławieństwo, bo mógłbym sobie pograć późną porą w sieci albo choćby z AI, mogąc spokojnie zasejwować grę gdy przyjdzie zmęczenie. A tak, cóż... wszystkie stare planszówki z bólem serca porozdawałem i żałuję bardzo, że nie mogę pograć w te gry. Mam cichą nadzieję, że kiedyś jednak da się w nie pograć na kompie.

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Śro 15 Sie, 2012   

Być może wkrótce zmieni się ten stan, ale na razie nie chcę zdradzać szczegółów. Zaproponowano nam dość poważny projekt, jeżeli rozmowy potoczą się pozytywnie na pewno poinformuję graczy o wszystkim.

adso74
Kadet

A więc jest światełko w tunelu :D

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

owszem jest, i nie jest to pociąg :)

dixie
St. sierżant

Wysłany: Czw 16 Sie, 2012   

Wojciech Zalewski napisał/a:
owszem jest, i nie jest to pociąg :)

"... a, to tylko ciężarówka" - pomyślał Stirlitz
:lol:

A poważnie, to jako tymczasowy substytut proponuje coś takiego:
http://www.taktykaistrate...opic.php?t=3213

Od tamtego czasu dorobiłem się jeszcze "Suwalszczyzny" i 3 gier ze "Średniowiecza".
Jeśli redakcja byłaby zainteresowana, to chętnie udostępnię moduły do pobrania na stronie TiSa.

Odpowiedz do tematu