Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pan Wołoszański

Wołoszańskiego oceniam
B. Pozytywnie
49%
 49%  [ 31 ]
Pozytywnie, ale nie do końca
39%
 39%  [ 25 ]
nie mam zdania/obojętnie
4%
 4%  [ 3 ]
raczej nagatywnie
6%
 6%  [ 4 ]
Głosowań: 1
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2009   

Ja przyciąłem, ale mam nadzieję, że zrozumiesz, żarty na forum w takim temacie mogą rozpocząć kolejną wymianę poglądów (patrz agresywną połajankę) :) Za kłopoty przepraszam

Nietoperz
St. sierżant

Rozumiem, nie ma sprawy. Postaram się bardziej na przyszłość uważać, choć w kantynie w temacie kącik humoru takie żarty przechodzą, ale po to właśnie ten temat jest, że go wszyscy z przymrużeniem oka traktują :)
W sumie to jak się nad tym zastanowić, to z różnych dyskusji(reprezentujących różny poziom) które czytałem na forum można wywnioskować, że z takimi żartami rzeczywiście należy uważać. Lecz agresywna połajanka jest uzależniona od poziomu umysłowego dyskutantów, od niczego więcej. Wnioski nasuwają się same.
Kłopotów nie ma żadnych, wszystko ok.
Posta można usunąć po przeczytaniu, nie dotyczy tematu.
Pozdrawiam serdecznie po dłuższej przerwie :D

PzKpfw II
Major

Witamy ponownie,najwyzszy już czas,wszak sezon "na spanie" dla nietoperzy już się skończył.Z MRU wyleciałeś? :wink:

Nietoperz
St. sierżant

Wysłany: Śro 22 Kwi, 2009   

Jasne :D
Przybyłem z ciemnych lochów zamku, by ukazać mrok mej duszy, co całą zimę w ponurym burgu przebywała :D

Pan Wołoszański jest bardzo ciekawą, i niezwykle barwną postacią, bez której w Polsce historią nie zainteresowało by się tak wiele osób. Ma bardzo ciekawy, intrygujący sposób opowiadania, a to wciąga.
Wiele współczesnych historyków mogło by się wiele od niego nauczyć w tej materii.
Wpadki się każdemu zdarzają, kto ich nie ma? Mówię w tym momencie o przeinaczeniu faktów np. o kilku wersjach śmierci Hitlera. Jednak wskazać mi historyka lub publicystę który nigdy się nie myli? Nie ma takiego.
Za jego wkład w rozwój, i propagowanie zainteresowania historią u mnie zasługuje na najwyższą ocenę, tak też zagłosowałem

michau82
Szeregowy

Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Fajny temat, to może go odgrzeję...

Ja osobiście cenię BW za popularyzowanie historii w naszym dziwnym kraju.
Sam o sobie mówi że historykiem nie jest, ino popularyzatorem historii :)
Zastanówmy się ilu z nas zainteresowało się historią właśnie dzięki BW?
Ja na pewno. Kto nie oglądał sensacji XX wieku? Kto nie czekał na tą słynna czołówkę w TV? Fakt faktem że książki są wtórne i wiele rzeczy się powtarza, ale sposób w jaki BW przekazuję historię jest wyjątkowy.

BW to jest właśnie ktoś - kto potrafi "trafić" do młodzieży ze swoją historia i to jest IMO niezmiernie pożyteczne. Podręczniki nudzą, BW fascynuje.

Pzdr!

Nietoperz
St. sierżant

Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Mi najbardziej podobały się urywki z kronik i ta muzyka gdy program się zaczynał. Można było wyczuć klimacik czegoś strasznego, czegoś tajemniczego, co na zawsze zmieniło Świat. Okres przerażający, ale i fascynujący.
Dodam ze nie chodzi tu o np. Hannah Montana :)

Kragdob
Major

Wysłany: Wto 30 Mar, 2010   

Nietoperz napisał/a:
Dodam ze nie chodzi tu o np. Hannah Montana :)

Uśmiałem się 8)

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

Ja lubiłem te jego audycje w Radio Zet. Chyba w soboty. Jadac samochodem mozna bylo posluchac. Fajne glosy mozna sie bylo wczuc w epoke.

Nietoperz
St. sierżant

Wysłany: Sob 31 Lip, 2010   

Fanatyk napisał/a:
Ja lubiłem te jego audycje w Radio Zet. Chyba w soboty. Jadac samochodem mozna bylo posluchac. Fajne glosy mozna sie bylo wczuc w epoke.

Niedawno wracając z wesela sobie słuchałem, o kolejnym przełomie i kolejnym wyścigu po technologie dogorywającej III Rzeszy. Bardzo fajne audycje. Szkoda tylko, że w takim beznadziejnym czasie.

Odpowiedz do tematu