Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze
Autor Wiadomość
Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze

Właśnie oglądnąłem Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze
Dziwi mnie że Rosjanie najpierw chcą festiwalu (Ja jestem jak najbardziej żeby taki festiwal byl i byłem bardzo zadowolony że pokazali go w Telewizji) a gdy Festiwal jest to wysyłaja trzeci garnitur wykonawców. Z Rosjan dobra to była ta pani co zapowiadała po rosyjsku i śpiewała. Ja nie mówię tego by byc żłośliwy po prostu taka jest prawda. Ten Dima ma przecież dobry głos powinien zaspiewac jak Rosjanin a nie jak Amerykanin czy Gwiadza Zachodnia.
Rosjanie strasznie przesadzali śpiewając snobowali sie na Zachód w wykonaniu. A gołe uda to nie wszystko trzeba też umiec spiewac. Doda śpiewa tak ubrana jak Rosjanki ale ma dobry głos i fajne piosenki wiec to nie przeszkadza.

Polscy wykonawcy zaspiewali jak Rosjanie czy tak jak sobie my w Polsce wyobrażamy że powinien spiewac Rosjanin czy Rosjanka

Ten młody chłopak Polak spiewał bardzo dobrze. Dereszowska uratowała festiwal była zjawiskowa. Spiewała tak jak należy czyli szczypatielno kto żył w komunizmie to wie o co chodzi. Jest bardzo sympatyczna i była skromnie ubrana a wygladała pięknie. Emanowało z jej głosu ciepło i dobroc

Mam nadzieje że Rosjanie wezmą sobie do serca ten blamaż i w następnym roku przyslą ludzi którzy potrafią spiewac i spiewają dobre piosenki a nie gwiazdy. Niech przysłą kogoś kto do jasnej anielki umie spiewac

Darth (ocenzurowany)
"Global Thermonuclear War"

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Tacy co umieją śpiewać to śpiewają w ich TV za porządne pieniądze :P obejrzyj sobie "Sobotni wieczór" w RTR Płanieta, to usłyszysz o co mi chodzi :D
Once more victorious the Red Army stands!

[Sabaton - The art of War - Panzerkampf]

Kosovo i Metohija je Srbija!

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Nie 25 Lip, 2010   

Mnie nie musisz mowic pewnie że oglądałem kilkakrotnie Subotnice na RTR Płanieta. Super program świetnie śpiewają. Czyli chodziło o pieniądze. To po co ten festiwal. Żeby ludziska w całej Polsce myśleli że Rosjanie nie umią
spiewac. Przecież nie każdy ma kablówkę z RTR Płanieta

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

A dla mnie to wogole dziwne. Dlaczego mamy wydawac pieniadze na obca kulture? Chyba, ze np. Rosjanie promuja polska kulture u nich to jak najbardziej. Obawiam sie ze jednak jest to jednostronne....

Darth (ocenzurowany)

Wysłany: Pon 26 Lip, 2010   

A tak w ogóle to kto to organizował? Bo jeśli to impreza prywatna to w czym problem?

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Wto 27 Lip, 2010   

no moze nie sama telewizja - pewnie raczxej samorzad Zielonej Gory - im sie nie dziwie, bo powiedzmy, ze jest to promocja miasta. Ale jaki interes ma TVP?
Zaznaczam, ze bylbym przeciwny takze wydawaniu pieniedzy na kulture amerykanska, gabonska i wybrzeza kosci sloniowej

Wojciech Zalewski
Generał (wydawca)

Jeśli to pieniądze samorządu to już ich sprawa na co wydali kasę.
A jeśli TVP no to mozna się zastanowić nad celowością, dlatego uwazam, że powinna to być prywwatna firma wtedy decydowałaby swoimi piniędzmi, czy je stracić czy zyskać.

Krzysztof
Porucznik

Pieniądze dał EURO-POL-GAZ i GAZPROM. EURO-POL-GAZ jest firmą chyba państwową. 50 mln złotych dały obie firmy

Darth (ocenzurowany)

Udział TVP to chyba tylko taki, że dała z tego transmisję, w ramach "misji" czyli "przybliżania kultur sąsiadów Polski" oraz "promowania współpracy między narodami".
W sumie to i tak nieźle, zawsze mogął puścić kolejny odcinek "Na rozdzielnej" :D albo "P jak paw" czy "O jak odruch wymiotny" :P :D

Bo Klossa czy Szarika to i tak puszcza na okrągło we wszelkich możliwych układach, porach i stylach :D

Fanatyk
Podpułkownik

Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

No nie mozna misja TVP tlumaczyc propagowania KULTURY INNEGO KRAJU, WSZYSTKO JEDNO JAKIEGO.
Moze jeszcze jedno byc - jesli np. reklamodawcy chetnie by kupowali reklamy przed festiwalem i na transmisji TVP by zarobila to ok. Ale jesli nie zarobila, to dotowanie obcej kultury w momencie, gdy nasza kultura jest niedofinansowana to nie jest ok.
Udzial firm panstwowych - nie wiadomo, moze sa jakies uzgodnienia o ktorych nie wiemy , a ktore zostaly ustalone... nie wiem moze gazprom na zasadzie wzajemnosci tez cos dotuje... choc watpie

Krzysztof
Porucznik

Wysłany: Śro 28 Lip, 2010   

skasowane

Odpowiedz do tematu