Taktyka i Strategia - Forum Strona GłównaTaktyka i Strategia - Forum Strona Główna

To forum wykorzystuje pliki cookies do zapamiętywania spersonalizowanych preferencji.
Ustawienia dotyczace plików cookies można zmienić samodzielnie w przegladarce internetowej.
Szczegóły na stronie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Napoleon Total War
Autor Wiadomość
Fanti
Plutonowy

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   Napoleon Total War

Mamy w końcu poprawioną wersję Empire.
Jak tam wrażenie z gry ?
Na razie jestem po dwóch pierwszych kampaniach samouczka, czyli po kampani Włoskiej i Egipskiej Napoleona. Nie lubie gry na czas, a w tym wypadku mamy w określonym czasie przejść z jednego końca planszy na drugi. Więć moje wrażenia z kampani z samouczka nie są najlepsze.
Co innego bitwy.
Wzrosta celność a co za tym idzie skuteczność artylerii (zwłąszcza lekkiej 6 funtowej), teraz naprawdę jest ona królową pola bitwy. O wiele większa jest skuteczność czworoboku piechoty w walce z kawalerią.
To tyle z wrażeń na "szybko", jak podbiję Napoleonem Rosję, nad Londynem zawieszę trójkokolorą flagę to dam znać.

Derenga
Chorąży

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   Re: Napoleon Total War

Fanti napisał/a:
Nie lubie gry na czas, a w tym wypadku mamy w określonym czasie przejść z jednego końca planszy na drugi. Więć moje wrażenia z kampani z samouczka nie są najlepsze.

No to teraz możesz zobaczyć jak genialnym dowódcą był Napoleon który w krótkim czasie wygrał swoją kampanię we Włoszech i to bez możliwości obniżenia poziomu trudności czy też opcji "load' w przypadku przegrania bitwy ;)

Fanti napisał/a:
Co innego bitwy.

Co prawda to prawda. Grafika naprawdę powala :)

Fanti
Plutonowy

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

Derenga napisał:
Cytat:
Co prawda to prawda. Grafika naprawdę powala

Efekt graficzny mgły bardzo mi się spodobał. Nie chodzi mi o mgłę naturalną tylko sztuczną powstałą po oddaniu dwóch salw z muszkietów przez piechotę liniową. Piechota po prostu znika za mgłą.

Derenga
Chorąży

Wysłany: Nie 21 Mar, 2010   

Fanti napisał/a:

Efekt graficzny mgły bardzo mi się spodobał. Nie chodzi mi o mgłę naturalną tylko sztuczną powstałą po oddaniu dwóch salw z muszkietów przez piechotę liniową. Piechota po prostu znika za mgłą.

Mnie z kolei urzekły bitwy na pustyni, kiedy wiatr unosi dym z piasku a powietrze faluje od ciepła. Rewelacja

pablo8019
Podporucznik

Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

A jak jest z AI przeciwnika, które tez miało być poprawione?

Derenga
Chorąży

Wysłany: Pon 22 Mar, 2010   

pablo8019 napisał/a:
A jak jest z AI przeciwnika, które tez miało być poprawione?

AI według mnie zdecydowanie poprawione na mapie strategicznej. Bitewne pozostawia jeszcze trochę do życzenia choć i tak jest lepiej i czasami komputer wykona jakiś zaskakujący manewr.

Zbrozlo
St. szeregowy

Wysłany: Pią 09 Kwi, 2010   

Bardzo brzydkie loading screeny i mało w oryginale. Mój zestaw zawiera 22 nowe obrazki. Wystarczy wypakować do głównego folderu z grą (Napoleon Total War).

http://hotfile.com/dl/359.../NTWLS.rar.html

pablo8019
Podporucznik

Wysłany: Nie 11 Kwi, 2010   

Bardzo efektowne...

Odpowiedz do tematu