To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Taktyka i Strategia - Forum

System 'Wielkie bitwy' (WB-95) - Moskwa 1941

hofner - Sob 03 Lut, 2018

stanley napisał/a:
Zaopatrzenie
Rosjanie - Tuła, wschód
Niemcy - zachód

Co oznacza ,ze jednostki niemieckie znajdujące sie na drodze z południa moga z czasem byc niezaopatrzone.Chodz ja uwazam ,ze skoro z południa wchodza posilki to znaczy że z poludnia Niemcy tez maja zaopatrzenie.

Michał Jakubik - Wto 06 Lut, 2018

Hey
W załączonym linku przedstawiam sytuacje pod Moskwą 27 XI posunięcie sowietów (moje), ciekawe czy wytrzymam do 5 XII hehe.
https://imgur.com/n1vt7Bg

Mr. Kubala - Wto 06 Lut, 2018

Grasz z jakimiś modyfikacjami?

Ja gram z modyfikacjami wymyślonymi przez @RadosławKotowski+ linia zaopatrzenia niemców jest taka sama jak rosyjska i nie ma możliwość transportu zaopatrzenia koleją.

U mnie 20 IX. Rosjanie twardo trzymają Nowo Petrowskoje (brak perspektyw niemców na przebicie się w ciągu 2-3 następnych etapów). Pod Klinem może być podobnie, ale zgromadziłem tam większą grupę uderzeniową więc liczę na szybsze i lepsze efekty.

Michał Jakubik - Wto 06 Lut, 2018

Wraz z kolegą ograniczyliśmy się jedynie do nie wprowadzania posiłków niemieckich, mój koniec jest bliski, może wytrzymam ze dwa etapy.
Mr. Kubala - Wto 06 Lut, 2018

Mam pytanie co do grania całości gry (Moskwa plus 2 dodatki). Rozgrywkę na planszach z dodatków zaczynamy 17 listopada tak jak podano w scenariuszach czy 15 tak jak na głównej planszy?
Michał Jakubik - Wto 13 Lut, 2018

Hey
Przedstawiam sytuacje na froncie operacji Tajfun po 15 etapach gry (ruch sowietów), zgodnie z przeciwnikiem przerwaliśmy grę w obliczu rychłej klęski czerwonoarmistów, hitlerowcy zajęli 16 z 18 heksów miasta Moskwa wymaganych do automatycznego zwycięstwa.
Przyjąć można że Niemcy wygrali 30 listopada w 16 etapie rozgrywki.
https://imgur.com/Fb29opK
Teraz czekam na rewanż.
Pozdrawiam