To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Taktyka i Strategia - Forum

Starożytność - PROJEKT _ GRA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA

Archanioł - Sob 20 Wrz, 2008

W pzypadku gier tak odległych najrozsądniejsze byłoby, w razie kilku wersji zdarzeń przedstawić każdą z nich, albo choć kilka najbardziej prawdopodobnych. Co do reszty z Siriasem zgadzam się. Zresztą nie ma potrzeby szukać zbyt daleko aby spierać się np. o OdB.
GOKERSONOW - Sob 20 Wrz, 2008

mysle ze odtworzenie takich bitw jak chocby bitwa pod adrianopolem czy kadeszem lub w lesie teutoburskim bylo fjaowym doznaniem :)
Archanioł - Sob 20 Wrz, 2008

Kadesz jest trudny do odwzorowania bo bitwa w zasadzie strzelcza :)
Sirias - Sob 20 Wrz, 2008

GOKERSONOW napisał/a:
mysle ze odtworzenie takich bitw jak chocby bitwa pod adrianopolem czy kadeszem lub w lesie teutoburskim bylo fjaowym doznaniem :)

Poa tym że las Teutoburski to z tego co pamiętam same domysły...

GOKERSONOW - Sob 20 Wrz, 2008

wiesz mozliwe a wez dodatkowo ta ilosc rydwanow normalnie jak nascar racing hyhy ;D
Wolentalczyk - Sob 20 Wrz, 2008

Dżizus Krajst, sierżancie, w jakim języku Wy piszecie?!
JarekM - Wto 21 Paź, 2008
Temat postu: jarek
Cóż widzę, że dużo .. ale nie na temat
hehe
nic
projekt jest cały czas rozwijany
wygląda ostateczie, że przybrał formę gry taktycznej
konsultowanej z Zuluskiem
jednak do czasu testów, nie ujawniam nic o grze
design i pomysł jest zupełnie nowatorski - jak na polske:)
nie heksy , nie papier...
z czasem coś się pojawi mam nadzieje. jestesmy w fazie tworrzenia rysunków jdnostek- własciwie tworzy je dla nas artystka - jest tego sporo, wiec troche jeszcze zajmie
pozdrawiam wszystkich
jarek

Wikitator - Pią 19 Mar, 2010

Jestem bardzo zaciekawiony grami związanymi ze starożytnością. Jak idą prace :?: Posunęły się chociaż trochę :?:
JarekM - Sob 15 Gru, 2012
Temat postu: Po kilku latach comeback
Witam
Troche mnie nie było - rodzina, praca, muzyka itd...

TAK - posunęły się i wiele się zmieniło,
wciąż pracuje nad wieloma elementami

może niebawem jakieś szczegóły....
pozdrawiam :) ))

Krzysztof - Pią 21 Gru, 2012

nie chcę być nudny ale ja to czarno widzę za mało zródeł zródła niepewne bajakopisarstwo mity i legendy często czasami za mało skryba rozczieńczyl wino na sympozjonie i coś napisał wpływ wrózenia i świętych snów znaków na niebie cudów bogowie na oilmpie rzucajacy gromy. Atomowa broń użyta na Sodomę przez Pana Latjące wimana spodki z bronią atomową i laserem. latające dywany antygrawitacyjne Słuchawki Iphone dla Olmeckiego wojownika z Palenque Wojownicy mabhabaraty Latające pałace statki Khmerów Strażniczka Kluczy i Bezimeienna Bogini którzy mogą chodzić przez wiele dni po dnie oceniu Hekules Sindbad Conan Xena i Gabriela oraz AresCudowne napoje wzmacinijące siłei szybkość wojownika 100 razy na morale wojskaw ogóle nawet nie wiadomo jak taki wojownik starożytny wygłądał i co jadł wiadomo niby co jadł ale jakie to było wtedy to jedzenie jakie wtedy wlaściwości miało. Można zwariowąć gdyby chciałó się z tego zrobić system spójny logicznie i matematycznie nie da się IMHO. Praca na całe życie podziwiam Kolegę że mu sie mimo wszystko khce. Ja wolę pogladać sobie You Tuba i powzdychać i obślinić ekran z Renee Oconnor i Lucy Lawless i zastanawiąć się czy wolę Maeve czy Ruminą i w jakiej kolejności bo tta klejność jest właśnie kluczowa w tym przypadk albo stworzyć system dla Asterixa i jego pieska i Obelixa Obelusa albo zastanowić się na pięknem wyprofilowania nosa Klepoatry Elizabet Tajlor i profilem rzymskim Marka Antoniusz Riczarda Burtona
Darth (ocenzurowany) - Sob 09 Mar, 2013

Sirias napisał/a:
GOKERSONOW napisał/a:

Poa tym że las Teutoburski to z tego co pamiętam same domysły...

Co najmniej dwie wersje przebiegu wydarzeń - jedna zaprezentowana np. w Ospreyu, druga - wspecnumerze Ancient Warfare... :wink:

woj1982 - Czw 24 Lip, 2014

Czy są prowadzone prace nad tym systemem?